Ziomek0807
Dołączył/a: październik 2014
Łowicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie spamując przeczytaj sobie odpowiedź jaką napisałem do @destro przed chwilą.
0
Zabawne jest to że jak jeszcze Figo był w Barcelonie to tacy jak Ty również "złego" słowa na niego nie dali powiedzieć. Dokładnie tak samo nie można było go porównac do nikogo bo był "święty" i najlepszy.
No coż Historia lubi się powtarzać nie zapominajcie o tym.
0
"Jak mam to rozumieć?"
No chyba nie idzie Ci aż tak świetnie jak piszesz ;)
"Messi nie tak dawno zdementował aby rzekomo miał odejść. Sprawa ucichła i teraz jakiś typek co nawet nie pracuje w Barcelonie robi zamieszanie..."
Identycznych deklaracji podejmował się Luis Figo... więc takie bajki to My ale nie Nas :)
"Jak jesteś wielkim fanem Abidala i nie dasz sobie nic złego na niego powiedzieć to powiedz od razu."
Usiądź, zastanów się i dopiero coś palnij :)
0
Czytaj ze zrozumieniem - wierzę w Ciebie na pewno Ci się za którymś razem uda :)
0
Nie wziąłeś pod uwagę, że może właśnie pomaga Messiemu. A jeśli najzwyczajniej w świecie chłop chce odejść ale cała ta sytuacja "fanów" a szczególnie ich zaborczości o niego go przeraża. Dzięki wypowiedziom osób niejako postronnych ciężar całego tego ambarasu niejako spada z niego samego.
Ludzie zastanówcie się może on faktycznie chce ODEJŚĆ!
1
nie wiem jak Ty długo kibicujesz FCB ale ja pamiętam wypowiedzi nawet samego Luisa Figo że nie odejdzie nigdzie tym bardziej do Realu, że już się dogadali z prezesami FCB że wszystko jest OK.
Więc Takie Bajki To My Ale Nie Nas :)
0
1-1 taki mój typ :P
1
Taki ruch zrobiłby z Pereza Boga wśród prezesów ale ile by się nacieszyli Messim zanim fanatycy FCB uszkodziliby argentyńskiego piłkarza :)
0
nieobiektywnymi zapatrzonymi w wyimaginowany świata pod nazwą "FCB jest najświętsza i każdy kto powie/myśli inaczej(mimo że obiektywnie inaczej właśnie jest) to wróg najgorszy"
0
Nie ma co płakać - nie takie spalone gwizdano i nie takie puszczano w niepamięć - fakt jest taki że na dzień dzisiejszy jesteśmy w d...e :)
0
o wynik z Realem u siebie jestem spokojny. Chłopaki się zepną na tyle żeby popchnąć białych - niestety jest to tylko jeden z 14 meczy pozostałych do końca bodajże :/
1
A my z zlota malina za wczorajszy mecz juz wróciliśmy? ;)
0
Bawcie sie dalej tu w Waszej fikcji I plujcie jadem. Ja nie chce miec z takimi pseudofanami Nic wspolnego
0
A tak w ogole to CR nie zdobyl przypadkiem 4 zlotych (1 MU 3 Real)?
0
ja nie powiem - to jest jasne jak byk że szczęście sprzyja lepszym i właśnie to szczęście będzie przy nas 22 marca br :)
1
ciekawe co zrobią jak Modric wróci
2
czyli Man Utd w 99 tez przyfarcił z Bayernem? ba jeszcze lepiej bo nie musieli się meczyc przez 30 min dogrywki!
brawo dla tego Pana
1
Jakbym został kolejną kadencję to bym Cię tu kupił! ale wiesz trzeba by było trochę przykminic na podatkach.
0
Ale tam nie ma Ronaldo i nie mają gdzie upuścić tyle jadu co tu :D
0
tez byś przegrywał jakbyś tyle pił :)
0
troche boję się tej Granady :) pamiętamy co było w poprzednim sezonie :)
City powinnismy popchnąć z nimi tak jak z AM.
1
Weź przestań bo padam ze śmiechu. Naprawdę nie wiem jak ktoś może powtarzać cos w stylu Xaviego - to zakrawa na sektę!
0
Z tym że ja jestem za FCB ale śmieje się z takich leszczy jak WY! HAHAHAHA
Nie piszcze jak komuś od mojego wroga wychodzi i nie ciesze sie jak nie wychodzi. HAHAHA LESZCZE!
0
my graliśmy w zaje...... z Malagą i co? JAJCO! :D
1
Bo ja leszczu mam C+ więc nie muszę się przełączać miedzy zakładkami jak Ty :P
11
Ronaldoooooooooooooooo i tysiace tutaj płaczą hahahaha :D
0
i tak i nie :) zobaczymy
0
i kolejna ręka w polu karnym :)
3
maśc na ból du.. dla YOLO - jest
0
twojej - on zgarnia za to hajc