0

Jacek Bednarz jest do wzięcia przecież :) On by się tam do nich nadał.

0

Jaka kariera, młodzież zawsze i wszędzie w Realu je...a będzie ;) Oni stawiają na to co się może sprzedać w obecnej chwili. No chyba że chłopak tak jak Raul strzeliłby w 3 meczach 2 zespołu bodajże 18 goli czy jakoś tak. Wtedy by dostał szansę.

0

Hahaha sa to pierwsze filmiki które po wstawieniu fraz "Messi dives" czy "Ronaldo Dives" mi się wyświetliły. Tak jest ich sporo wiecej ale przy Messim też.

Co za ludzie, klapki na oczach jak Chabety przy wozach.

Dzięki takim jak ty na nasz klub mówią "FCB to nie klub to SEKTA!"

0

Ronaldo:



Messi:


Jestem obiektywny nie to co niektórzy tutaj!

0

Nie wiem bo kibicuje FCB!!! a pozatym to wiesz jutro to ja twoją s...ą ;)

1

Symulek to my nie unikniemy jak najwieksi je robia (Ronaldo czy też Messi) to Ci mniejsi tez bedą symulowac.

0

Co to znaczy HD?

0

Każdy ma swoje wady zalety ;)

0

Smieją się z Ronaldo że CR11 a nasz ziom nawet tego nie potrafi wbić za pierwszym razem :D

1

Smali cholewy :D Bardzo dobrze, chcę go widzieć jak najszybciej jako trenera FCB!

1

Jak najbardziej Mou - byłbym ciekaw co na to Messi :) Już nie mógł by się tak szarogęsić :)

1

Ale problem w tym, że on ich nie ma i mieć nie będzie... Jaja stracił już dawno przechodząc z Realu do FCB (tak samo jak Figo, który dokonał tego w odwrotną stronę)

0

na fangol.pl 'Sylwester Neymara' ;)

0

jesli nie będzie wystawiać torresa w ataku to ma duże szanse ;)

0

Jak nie to kogos ugryzie i go wyrzuca :)

0

Co chcesz, widziałes te dupeczki? :P Zdrowy hetero z Neymara jest ;)

2

mamy to na co zasłużyliśmy... takie są fakty. Włąsciwie to cieszy mnie że taki jest werdykt przynajmniej nikt nie zarzuci FCB poufałości z UEFA w tym temacie

0

Wszystko fajnie tylko pewne cechy można już wyłapać od początku. Mianowicie rzecz tyczy się tej charyzmy. LE chciał ściągnąć podczas meczu Messiego ten do niego że nie to ten ściągnął Neymara. Pomijamy już fakt że Suarez powinien grać na środku a nie gra bo... no właśnie.

Reasumując LE nie ma jaj i wychodować będzie mu trudno, bo raz nie ma naturalnej zdolności, dwa nic nie osiągnął jako trener a przyszedł do zespołu, który już apogemum możliwości ponadprzeciętnych miał a to że piłkarzem też nie był wybitnym wcale mu nie pomaga.

0

0

1

My też za guardioli fuksem prześliśmy Chelsea po kilku błędach sędziego ale o tym to już nie wspomniałeś

0

podaj wiarygodne źródło swoich "wyliczeń"

0

Trenersko jak najbardziej. Charyzmatycznie tym bardziej! ;)

0

0

1

fcbarca.com pompujemy, pompujemy pompką pana kleksa :)

0

1

zamiast tracić nerwy zakup sobie Canal+

0

ale to było PORTO MOURINHO anie BARCA NONAME'a :)

0

oby się nie wyje.bał na wiatrakach za chwile :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?