Ziomek0807
Dołączył/a: październik 2014
Łowicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co piszesz to jedno i fakt ale trzeba też przyglądnąć się temu od drugiej strony. Messi coraz częściej zaczyna gwiazdorzyć i coraz częściej puszczaj mu nerwy. nie jest to dobre
0
0
Od zawsze bylem za nim. Jak tu się mną niego psioczyło to ja go broniłem. Teraz mam satysfakcję niebywałą jak wybrali go tak dużą różnicą głosów.
3
Tak jest!!! Mój kandydat!
2
Mój faworyt - trzymaj się chłopie. Rozjedziesz ich bez mydla.
0
Neymar zachował się jak totalny kretyn i jeszcze zero reakcji z jego strony, mógł podbiec odrazu i wykonać jakiś gest przepraszający. Oj za bogato było. VeB
0
Mam "murzynów" od tego. Jeden własnie zrelacjonował mi news o Boatengu. ;)
0
Naprawdę!? i co jeszcze na rm.pl piszą?
0
Wcale nie jest powiedziane, że Juventus wygrałby z PSG czy też AM. I jeżeli taki zespoł hipotetycznie przegrywa z AM a wygrywa z Realem. Czy analogicznie odnośnie Barcelony i PSG to można go uznać że jest lepszy od Barcelony czy Realu? No nie i czas ma tu średnio do znaczenia - gówniany ten twój wyznacznik.
0
Czyli z twojego p.........a wynika, że jak w dwumeczu Realu z Barcą wynik jest na korzyść Realu to jesteśmy w tym sezonie gorsi od Realu...
0
Real ich zje na przedśniadanie a my Bayern.
8
Ja tak tu jestem z Wami to coraz bardzie wydaje mi się, że trzeba by zmienić alias strony z fcbarca.com na antyronaldo.com lub ronaldovsmessi.com itp
To jest dopiero masakracja co Wy tutaj wypisujecie :P
0
Co by nie mówić gol Jamesa no no no ;)
0
Jabym sie martwil o nas a nie jakimś Realem.
Lewy jeszcze nam pocisnie i w sumie to by byla jedyna opcja jaka bym zaakceptował w przypadku awansu Bayernu
2
to nie jest ustawione
0
ja tez! ja też!
0
gdzie dzieciaki z Barcy Ci na takie rzeczy przytakną. :D
Co nie zmienia faktu, że się z Tobą zgadzam.
2
No i eleganco teraz zapraszamy białych na CN
2
a mi Barca Real - i tam manita
0
Komentarz usunięty
0
Atletico to może sobie naskoczyć z taką grą jaką prezentuje ostatnimi czasy :)
1
No przyjemnie się to oglądało nie powiem :) Także rewanż bedzie formalnością. Ibra nie da rady tego pociągnąc. Tak czy inaczej podtrzymuje to co powiedziałem wczesniej. W półfinale chce Real Madrid :D
1
i tu i tam są jelenie - tego nie przeskoczysz :)
2
Barca to ogór? Dobry jesteś :)
0
Nie narzekać bo Orłowski jest naszym :)
0
Nie mozna iść na łatwizna - a tylko wygrana z Realem w dwumeczu przyniesie nam oczekiwana satysfakcje :)
0
Dalej Real - chcę Was w półfinale z nami :)
0
Łykną go jak młody pelikan :-)
http://www.gfycat.com/HeartyIncompatibleBlackwidowspider
0
okłamuj się dalej...
0
Komentarz usunięty