Ziomek0807
Dołączył/a: październik 2014
Łowicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trzeba zmienić nazwę na FC Lionel Messi najlepiej ;)
0
hehe jakie zdjęcie - jeszcze kajdan założy i 50 Centa jak malowany ;)
0
mój żart lepszy bo dużo bardziej bliższy prawdzie a przez co jest śmieszniejszy :)
0
Rozumiem. że w tak ogromnej furze Leo musi mieć szofera bo nie dostaje stópkami do pedałów? ;)
0
Wynik zajebisty, ale osobiście wątpię by w niedziele się powtórzył. My już nie mamy takiego składu, takiej woli walki co wtedy, Real też nie jest już taki słaby jak wtedy. Ja obstawiam 3-1 dla nas
0
nie no zatrzymać nie ale przyhamować by wartało :)
0
Aaaa no to ma to sens. Jak Mesiego złapało to w sumie się nie dziwie że się mu spieszyło :)
Ale co by nie mówić trzeba przyznać jedno. Ma zajebisty gust co do samochodów :)
0
Messi czasem przesadza :)
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,17571124,Messi_prawie_potracil_grupke_fanow.html
0
Buehehehe wygraliśmy zaledwie 0:2 z Eibarem na stadionie gdzie widać jak ktoś wywiesza gacie do suszenia a redakcja pisze Messi Show :D
0
...brawo Watson ale go rozgryzłeś :)
0
Sędziowie oddają teraz Chelsea co kiedyś im zabrali w półfinale z nami :)
0
Typie przypis o skoszonej murawie itp był zobrazowaniem że ogólnie pierdoły opowiadasz :)
1
Typie jak to nie zasługują? pierwszy mecz na wyjeździe 0:2 drugi 3:4. wynik mówi sam za siebie. Ty z tych naszych co mowią że liczy się posiadanie i dobrze skoszona murawa? :D
1
4-1 taki wynik obstawiam
1
Od jutra do konca juz lider? :)
0
że niby Carles jest w wieku od 10 do 14 lat? HAHA Bo zapewne wiesz że to jego miałem na myśli w moim poprzednim komentarzu :)
1
takie to był ot wolne nawiązanie do Pepe, który stał się jednym z najlepszych obrońców w LaLiga czy w Europie.
0
A pamiętamy jaki był ostatni obrońca ściągnięty z PORTO. Przez ten zakaz łykną nam najlepszych młodych gniewnych :(
0
Nie mogles pomyśleć że są kibice FCB, ktorzy smieja sie z takich durnowatych wypowiedzi ludzi którzy są związani z FCB?
0
wybacz ale twój komentarz jest denny...
0
W pierwszej trójce? :P
0
a co z hymnem Realu Madryt?
0
Ale na defensywie Bartra jest słabiutki (jak go jechali Ci z granady). Sam Pique nie da rady.
0
nie na SB to na Calderon :P
0
mnie to raczej śmieszy niż zastanawia. Na pocieszenie można powiedzieć że pewnie z drugiej strony jest analogicznie :)
0
na rm.pl to sobie możesz Ty wracać skrytofanie białych
0
Może być ciężko na GD bez niego
2
Angel Di Maria nie błyszczy w Manchesterze United tak, jak oczekiwali tego kibice "Czerwonych Diabłów" (i może fani "Królewskich" też już trochę ochłonęli po pozbyciu się Argentyńczyka), ale w Madrycie nadal sporo kibiców zastanawia się: dlaczego go sprzedano?
Odpowiedź zna asystent dyrektora sportowego FC Barcelona, Carles Rexach:
"Florentino Perez spogląda na światowy rynek i chce zespołu Galacticos, który wszyscy będą podziwiali. Rozumiecie, o co mi chodzi? Ronaldo to okręt flagowy klubu. Perez sprzedaje międzynarodową markę. Vicente del Bosque i Di Maria są za brzydcy na Real Madryt. Różnią się od Toniego Kroosa czy Jamesa Rodrigueza."
HAHAHAHA - Carles niezły scenarzysta :) wg jego historii PEPE byłby dawno sprzedany
0
Czyli jak Mou powie przykładowo "Jem zupę" to tacy jak Ty popadają w ekscytację - ok :)
3
taaaaaa starają wrzucając takie cytaty. to tak jakbym powiedział że w mojej opini dziś Barca z Granadą wygra, zremisuje, przegra lub mecz się nie odbędzie - tak wartościowy właśnie jest ten artykuł :)