0

Pep brakuje mi ciebie

0

Co sie stało kurwa szkoda że meczu nie moge oglądać

0

Jak tam gra Neymar

0

żal trochę złego obuwia Neymar'a. Gdyby się tak nie ślizgał to może coś by było

0

Ja pierdole ale końcówka

0

Super zdjęcie

0

Tragiczny mecz Barcy. Ale 3 punkty. Dziękuje dobranoc

0

Nie no znowu o Pawłowskim

0

Sędziowanie na poziomie zerowym

0

Ale mi serce zaczęło bić BOŻE

0

Kurwa Gamez faul i chciał jeszcze go głową no to żółta ba nawet czerwona

0

Smutno mi jak widzę grę Barcelony

0

Roberto dopiero w 82 minucie...

0

Dlaczego nie rozgrywają krótko rożnych

0

1 wolny Neymara i 100 razy lepszy od wykonywanych przez Xaviego

0

Niech Neymar strzela

0

BRAWO BRAWO NEYMAR

0

Ku**a XAVI!!!!!!!!

0

Nie ma spalonego wtf sędziowie

0

kurwa Bóg bardzo lubi Barce

0

Za co ten wolny?

0

Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Sędzia wypad z boiska idioto

0

Co sędzia odpierdala ?

0

Ku**a kiedy wejdzie Neymar

0

NEYMAR

0

Xavi człowieku co się z tobą dzieje

0

Adriano drobny uraz mięśniowy szkoda

0

Cesc!!!!!!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?