Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep brakuje mi ciebie
0
Co sie stało kurwa szkoda że meczu nie moge oglądać
0
Jak tam gra Neymar
0
żal trochę złego obuwia Neymar'a. Gdyby się tak nie ślizgał to może coś by było
0
Ja pierdole ale końcówka
0
Super zdjęcie
0
Tragiczny mecz Barcy. Ale 3 punkty. Dziękuje dobranoc
0
Nie no znowu o Pawłowskim
0
Sędziowanie na poziomie zerowym
0
Ale mi serce zaczęło bić BOŻE
0
Kurwa Gamez faul i chciał jeszcze go głową no to żółta ba nawet czerwona
0
Smutno mi jak widzę grę Barcelony
0
Roberto dopiero w 82 minucie...
0
Dlaczego nie rozgrywają krótko rożnych
0
1 wolny Neymara i 100 razy lepszy od wykonywanych przez Xaviego
0
Niech Neymar strzela
0
BRAWO BRAWO NEYMAR
0
Ku**a XAVI!!!!!!!!
0
Nie ma spalonego wtf sędziowie
0
kurwa Bóg bardzo lubi Barce
0
Za co ten wolny?
0
Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Sędzia wypad z boiska idioto
0
Co sędzia odpierdala ?
0
Ku**a kiedy wejdzie Neymar
0
NEYMAR
0
Xavi człowieku co się z tobą dzieje
0
Adriano drobny uraz mięśniowy szkoda
0
Cesc!!!!!!!!
0
http://www.activepl.tv/stream2.html