0

WTF ej to już nie jest normalne jakiego pecha ma Alexsis

0

Heheh pique

0

Pedro ;(

0

Czyżby gol piętką

0

Alves :D

0

Obrona Barcy BRAWO

0

Messi WTF?!

0

yyy. ALE EPICKA AKCJA

0

No kurna Alexisis

0

lool nie poznaje Alexisa

0

Heheh będzie 2 cyfrowy wynik jak dalej tak będzie

0

Dzięki

0

Mam pytanie ile jest i kto strzelił

0

Valdes!!!!!!

0

Fabregas!

0

Neymar niesamowicie

0

HAhahhhahah Pedro

0

Nieźle gra Montoya

0

Jakaś wyższa siła nie chce żeby Neymar strzelił :(

0

0

O KURWA O KURWA O KURWA O KURWA MAĆ NIESAMOWITE BRAWO BARCA

0

O KURWA O KURWA O KURWA O KURWA MAĆ

0

omg

0

Nieee :(

0

Neymar jesteś zajebisty

0

O kurwa ale szczęście

0

NEYMAR!

0

Ale bije serce

0

WTF co jest czy oni nie chcą strzelic bramki

0

Messi co z tobą!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?