0

Neymar wybiega a Xavi się gapi

0

-Byłbyś wyluzowany jak byś musiał zastąpić najlepszego piłkarza na świecie
-......Nie
-Dziękuje looooooooolz komentatorzy

0

Nieeee

0

A może mi się zdawało

0

Co na tej powtórce widziałem ręke

0

OOO BARTRA!

0

Nudny mecz Btw naprawdę fajne stroje ma Barca

0

Tello wtf?!

0

ahah Valdes 1 zagraniem rozpierdzielił 2 zawodników

0

Bartra kurcze WHY

0

Alexis?

0

Dajcie linka z dobrą jakością obrazu

0

Ej wy też macie problem z transmisją z tego podanego linku

0

To idz

0

Bartra brawo poraz 35789258258325

0

Oo bramkarz ryzykownie

0

Bartra brawo dzisiaj jesteś meeeega zajebisty

0

Kurwa a ten znowu wrócił

0

GOOOOOOOOL

0

Bartra zastępuje Messiego :D

0

Znowu Bartra :D

0

Brawo Bartra

0

Tak jak zrobili wiatrak z np. Elche, Villareal

0

Dobra ten troll dostał bana

0

Może "Messsi kozak w onecie dostał bana?

0

Nie no co się dzieje z naszą obroną

0

O FCK

0

CO ON ZROBIŁ Z NASZĄ OBRONĄ?!

0

Dobra nie zwracajmy uwagi na tego trolla

0

Kurwa tylko nie messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?