Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale gool
0
Patrząc na ostatnie ligowe mecze, a patrząc na puchar lub LM to wydaje mi się że dla Barcelony liga jest najmniej ważna.
0
Cieszę się ale w tej chwili powinno być 3:0 (nieuznany gol)
0
Taaaaaaaaaaaaaak!
0
Brawo za finał. Na koniec widać było że Barca miała gdzieś już grę.
0
Messi dawaj HT
0
ale gol piękny
0
Ale to było tragiczne
0
Niektórzy piłkarze już się poddali.
0
Koniec. No to mamy trzecie miejsce.
0
Błagam co to jest?!
0
Ja się boje co będzie z CIty
0
a jednak
0
coś czuje że messi nie trafi
0
Valdes wtf?!
0
0
0
Teraz dowaliłeś. Pedro jest świetny a Tello to... eh szkoda gadać
0
Messi z tą bluzą w spodniach jakoś dziwnie wygląda...
0
Co tam złota piłka. To tylko trofeum a większość osób traktuje ją jako +100 do skilla
0
uff ale niebezpiecznie
0
Co się dzieje z Barcą?!
0
ALE BŁĄD! KURFA
0
A więc start!
0
Tak blisko a tak daleko :D NIE MOGĘ JUŻ WYTRZYMAĆ, DAWAĆ MECZ !
0
W czym pokonali Chealsea? Pierwsze słyszę o takim turniej.
0
ZNOOOOOOOOOOOOOWU HAHHAH MESSIIIIIIIIIIIII!
0
Ale Montoya też świetnie
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI
0
ooo dawaj Messi