0

Ale gool

0

Patrząc na ostatnie ligowe mecze, a patrząc na puchar lub LM to wydaje mi się że dla Barcelony liga jest najmniej ważna.

0

Cieszę się ale w tej chwili powinno być 3:0 (nieuznany gol)

0

Taaaaaaaaaaaaaak!

0

Brawo za finał. Na koniec widać było że Barca miała gdzieś już grę.

0

Messi dawaj HT

0

ale gol piękny

0

Ale to było tragiczne

0

Niektórzy piłkarze już się poddali.

0

Koniec. No to mamy trzecie miejsce.

0

Błagam co to jest?!

0

Ja się boje co będzie z CIty

0

a jednak

0

coś czuje że messi nie trafi

0

Valdes wtf?!

0

0

0

Teraz dowaliłeś. Pedro jest świetny a Tello to... eh szkoda gadać

0

Messi z tą bluzą w spodniach jakoś dziwnie wygląda...

0

Co tam złota piłka. To tylko trofeum a większość osób traktuje ją jako +100 do skilla

0

uff ale niebezpiecznie

0

Co się dzieje z Barcą?!

0

ALE BŁĄD! KURFA

0

A więc start!

0

Tak blisko a tak daleko :D NIE MOGĘ JUŻ WYTRZYMAĆ, DAWAĆ MECZ !

0

W czym pokonali Chealsea? Pierwsze słyszę o takim turniej.

0

ZNOOOOOOOOOOOOOWU HAHHAH MESSIIIIIIIIIIIII!

0

Ale Montoya też świetnie

0

MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI

0

ooo dawaj Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?