3

Czy tych szejków z Ligi Angielskiej po*ebało. Co to są za ceny za piłkarzy...

1

Angielskie drużyny zaczynają za tydzień sezon. Są w pełni przygotowane. Inne klub dopiero rozpoczynają pracę. To chyba nie dziwne że grają dużo lepiej, Kluby z Ligi Angielskiej nie mają startu do np. Juve, Bayern'u, Atletico, Realu czy Barcy.

0

Oczywiście piłkarzom dalej bym raczej kibicował. Lecz znienawidziłbym zarząd i pamiętał o tym że klub ma swoich fanów w d*pie.

0

Miałbym dylemat czy w takiej sytuacji jaką mają fajni Bayern'u bym dalej tak kibicował klubowi. Klub pokazał że ma totalnie gdzieś fanów.

3

Nikt sie nie dowali do takich potęg jak np Chiny czy Turcja. A to wszystko wygląda jakbym Polska miała być dla Zachodu odwróceniem uwagi od ich obecnych problemów.

0

Tak, potrzebny jest doświadczony napastnik ale o Munirze nie można zapomnieć. Powinien zostać wypożyczony do klubu gdzie się rozegra, a może za sezon lub 2 on będzie naszym 4 napastnikiem.

0

Bo chciał jakiegoś doświadczonego gracza z La Liga? Munir jest bardzo młody. Na meczu z lepszymi rywalami może mu brakować doświadczenia.

5

Munir ma 20 lat, a i tak często potrafi się zachować jak doświadczony napastnik i znaleźć się w idealnym miejscu, by wykończyć akcję. Jest bardzo młody, może powinien zostać wypożyczony, by miał więcej okazji do gry.

0

Ale gola zapakował

18

Angielskie kluby niszczą rynek transferowy.

3

Tak, tylko denerwuje takie coś jak teraz robi ze Schweinsteigerm, albo jak dobrze pamiętam tego kreta w szatni, którym według Mourinho był Casillias, legenda Realu. Beznadziejny człowiek...

1

Jak ja nienawidzę Mourinho. Wydaje się człowiekiem, który nie liczy się z nikim ani z niczym. Robi te swoje koncepcje, odrzuca zawodników, a pewnie skończy jak w Realu i Chelsea.

0

Sprawdzałem na 2.

0

Prosiłbym o pomoc. Kupiłem powerbanka. Normalnie ładował mój telefon. Dziś nagle zaczęło się ciągłe przerywanie ładowania. Parę sekund ładuje, a później przerywa i tak w cały czas. Powerbank jest ok, bo sprawdzałem na 5 innych telefonach. Myślałem że to może problem z wejściem, ale na ładowaniu z sieci ładowanie przebiega normalnie. Mój telefon to Kazam Tornado 348.

0

Mam problem z LoL'em. Nie grałem od dawna ale już kiedyś tak miałem. Przez chwile po wejściu do gry jest normalnie. A później stwory w Jungli są niewidzialne, a miniony stoją w miejscu , nie widać skilli ale są ich efekty, znikają paski zdrowia, mogę się ruszać po mapie. Kiedyś reset LoL'a na jakiś czas pomagał teraz nie. Do tego jeszcze wcześniej miałem komunikat "unable to connect to the server". Internet z Play.

4

Nie jest to nic bardzo niezwykłego. Masz po niej normalną kontrolę. Może cie albo zmulić albo będziesz wesoły.

0

Dziwne że Juve postanowiło dać 90 mln za piłkarza w takim wieku. Ale przynajmniej mają teraz świetnego napastnika.

13

Kolejny "znawca" który patrzy przez pryzmat reprezentacji. W klubie gra niesamowicie, zdobywa wiele bramek i jest jednym z lepszych napastników na świecie. Jego cena może dziwić z powodu jego wieku.

0

Najważniejsze w powerbankach są wydajność i solidność. Tanie, zrobione ze słabych materiałów mają dużo mAh ale co z tego jak mają też bardzo duże straty energii. Lepiej unikać tanich chińczyków. A z tego co słyszałem to Xiaomi ma bardzo dobre powerbanki. Są zrobione z dobrych materiałów i mają dość niskie straty.

0

Zadawałem już jedno pytanie dotyczące powerbanków. Teraz mam drugie. Czy posiada ktoś Powerbank Platinet 10000mAh. Jego cena wynosi ok. 65 zł. Poprosiłbym o opinię o nim. Jeżeli nie to czy poleciłby ktoś jakieś dobre powerbanki 10000 mAh do 100 zł. Zastanawiam się nad Xiaomi ale nie wiem czy może nie ma czegoś lepszego.


0

Jak grał to nie było tak źle. Może być zmiennikiem na jakieś słabsze ekipy.

0

Witam,

Chciałbym kupić power bank od xiaomi 10000 mAh. I są 2 sklepy. Jeden, który pokazuje ceneo, gdzie taki power bank kosztuje 89 zł. Po wyszukaniu jest jako pierwsza strona xiaomi.com.pl gdzie taki powerbank kosztuje 65 zł. Sprawdzałem opinie i ten drugi sklep ma całkiem dużo negatywnych opinii. I mam pytanie, czy ten ktoś zamawiał z tego sklepu i w ogóle co to jest, bo to chyba nie jest oficjalny.

3

Oczywiście PES. Jest bardziej realistyczny od FIFA. I do tego te opcje taktyczne.

6

Tłum mężczyzn, zwolenników prezydenta Erdogana i rządu wyległ na tureckie ulice. Ludzie skandują "Allahu Akbar".

Powinien teraz zostać otworzony ogień. Radykały je*ane.

0

To co się dzieje na świecie jest straszne. I związane jest to bardzo z Islamem. Pier*olona religia pokoju....

0

Turecka armia zastrzeliła uczestnika manifestacji zwolenników prezydenta Erdogana, który biegł w kierunku pozycji zajmowanych przez wojsko, krzycząc "Allahu Akbar".

6

Erdogan "przemawiajacy" przez internet, ktory wczesniej tlamsil, nie byl przekonujacy. Wyglada na to, ze przewrot staje sie faktem #Turcja

@abojke

0

Tak im dobrze w Niemczech że nawet się tam nie wysadzają.

1

Telewizja NBC NEws podała, że prezydent Erdogan miał poprosić o azyl w Niemczech.

Chyba jednak nie ma za wielu zwolenników rządu...

0

Relacja z Onetu:
"Lokalne media informowały także od drugim ataku w Nicei. Te informacje jednak nie zostały jeszcze potwierdzone."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?