0

To nie tylko tutaj. Ostatnio w Premier League też sędziowie odwalają takie rzeczy że aż szkoda gadać. Niech lepiej wprowadzają jak najszybciej te powtórki.

0

Ciekawi mnie jedno. Co im odwala że robią takie rzeczy. Np. te kopy Ronaldo kiedyś, palec Busiego w oko, faul Aguero ostatnio , faul Isco kiedyś na Neymarze, itp. Rozumiem że frustracja ale żeby robić tak żeby komuś krzywdę zrobić? Szkoda że takie rzeczy na takim poziomie się dzieją.

0

Co to zmieni? Na razie wszyscy grają tragicznie.

1

Na razie to wygląda jakby Ter Stegen miał więcej kontaktów z piłką od MSN...

1

Według mnie dobrych płyt w tym roku było wiele ale mój faworyt to Podium Eripe.

1

Co mnie zdziwiło później się poprawił i nawet w komentarzu pod postem że tylko jednak 1 przebitka pochwalił Messiego.

0

Może Rust? (na G2A kod na Steama za ok. 35 zł)

0

Zrobiłem coś oczywistego o czym dopiero teraz pomyślałem, czyli sprawdzenie czy na tym czarnym ekranie (bo menadżer zadań działał) jest działający explorer.exe. Okazało się że nie. Nagle system się pojawił i miałem dostęp do przywracania systemu (bo wcześniej nawet trybu awaryjnego z wierszem poleceń nie można było uruchomić). Cofnie się o jakiś czas system, znowu poleci skan, zobaczy się na dziwne pliki i da coś do ochrony. Cała operacja tego wszystkiego była dość ciężka przez telefon ale mam nadzieję że już wszystko ok. Dzięki za pomoc.

0

Mam problem z kompem pewnej osoby. Nie mam za bardzo do niego teraz dostępu (wszystko telefonicznie). Ale też nie mam pomysłu co robić. Korzystała normalnie z kompa i nagle zaczęły jakieś chińskie programiki się instalować, no ogólnie cały komp zawalony czymś. Poszedł skan Malewerbyte'sem i wyszo 1300 zagrożeń. Dobra usunięte i nagle czarny ekran po napisie zapraszam (Win 7). Dobra próba z trybu awaryjnego, a później z awaryjnego z wierszem poleceń ale tam też czarny ekran. No to Kaspersky Rescue Disk. Wszystko się przeskanowało, usunęło ale po uruchomieniu dalej czarny ekran. Jak myślicie co to może być. Czyżby wirusy porobiły coś z plikami systemowymi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Karny dla Lipska po 20 sekundach, tylko szkoda że nieprawidłowy.

2

I dlatego Realowi tak dobrze idzie, dlatego wygrali w tamtym roku LM, bo może nie grają ładnie, nie stwarzają sobie mnóstwa okazji ale właśnie o to chodzi że są do bólu skuteczni. Jak mają okazję to ją wykorzystają. Naszym czasami brakowało i brakuje takiej zimnej krwi dlatego gdy nie ma formy to nie wygrywamy. Co z tego że stworzymy sobie 10000 okazji skoro i tak ich nie wykorzystamy, No trudno, mogło być 3 ale jest 6.

0

Boże co za różnica. Niech se strzeli nawet 10, ważne żebyśmy to my wygrali mecz.

5

Nie wytrzymam. Mogli strzelić. Genialną okazję miał Neymar i Messi i teraz mają swoją nieskuteczność.

1

No i brameczka Piszczka.

0

Właśnie aktywowałem sobie Eleven przez ICOK w Cyfrowym Polsacie. Jak ktoś tak robił może powiedzieć ile jemu trwała aktywacja?

0

Oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego worka. Nie chciałem żeby to tak zabrzmiało. Mówię tylko o dużej (nawet bardzo) części użytkowników i wystarczy to zobaczyć podczas meczów w których nam nie idzie. Same jechanie po piłkarzach i ich sprzedawanie.

0

Nie wiem w sumie co się dzieje z Paco. Umiejętności ma (bez tego chyba nie grałby najpierw w Valencii, a później w Barcelonie) ale w meczu znika. Zgrania nie ma w ogóle z kolegami. Może po prostu tak duży klub i tak duże oczekiwania go przerosły...

0

Zobaczymy jaką decyzję podejmie trener i czy mu znowu będzie dawał szansę. Mam nadzieję że Paco pójdzie w ślady Roberto, a nie Vidala. (Chociaż Vidal zagrał całkiem przyzwoity mecz i mam nadzieję że dostanie jeszcze jakieś szanse).

1

Tak to najlepiej po każdym remisie wyprzedajmy całą drużynę, wywalmy trenera i najlepiej cały zarząd. Rozumiem krytykę, ale nie taką jaka najczęściej jest na tej stronie,

0

Zawszę będzie szydera z zawodników którzy sobie jakiś czas gorzej radzą. Ostanio jest to Gomes, Paco, Rakitić i dość często Neymar. Kiedyś był to Sandro, Douglas i Munir, a teraz poszli do nowych klubów i cała trójka gra naprawdę dobrze. Niektórzy już teraz ich wolą od Paco pomimo że jak Sandro i Munir grali w Barcy to ostro po nich jechano. Tak też jechano po Roberto, a dostał trochę zaufania i minut i teraz gra naprawdę dobrą piłkę (chociaż ostatnio zagrał 2,3 gorsze mecze i też się znowu zaczęło narzekanie).

8

O widzę że mamy wróżbitę tutaj. Człowieku daj mu czas, nie jest długo w klubie i nie zagrał wielu meczów. Zobaczymy jak się będzie prezentować ale nie skreślajmy go od razu,

0

Szczerze mówiąc, to wierzę w Paco, jak i w Gomes'a, Digne'a że wskoczą na wysoki poziom. Należy im dać szansę, nie ma co wywalać piłkarza po kilku meczach w klubie. Zobaczymy za jakiś czas jak się będą prezentować. Muszą się wziąć w garść bo to nie jest problem umiejętności.

0

Jak się nie mylę to w pierwszym meczu było 0:0. W drugim sobie postrzelali.

0

Teraz tak mówisz. Jak jeszcze Sandro grał w Barcelonie to było to samo co Paco teraz.

0

Dzięki wielkie.

0

Jak widziałem to jego panowanie. Jak sobie nic nie robił z trzech rywali. W sumie nie wiem czy widziałem coś podobnego w piłce na trawie.

0

Ogląda ktoś Frankfurt i Dortmund. Widzieliście jak ten piłkarz Frankfurtu genialnie panuje nad piłką? Jak on się nazywa?

0

Komentarz usunięty

12

Większość ludzi tutaj po golu Ronaldo dostaje ogromnego bólu tyłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?