0

Co często widać na tej stronie i czasami jak wbijam na strony Realu poczytać komentarze, to boli mnie całkowity brak obiektywności. Na przykład podam Pique i Gutiego, jak obie strony kibicowały jednemu, a byli oburzeni słowami drugiego, nie widząc że obydwaj zachowują się podobnie. Wiele osób nie widzi lub nie chce widzieć prawdy, broniąc swojego choćby zaginając prawdę.

6

Szczerze, nie zdziwiłbym się że jeżeli Ronaldo zachował się tak samo jak Neymar, to byłby tutaj wielki hejt na niego.

3

Wydaje mi się że Ronaldo dobrze dla siebie zrobił, rezygnując z prób dryblowania.
Messi ma do tego idealne warunki fizyczne, niski wzrost ,a co za tym idzie, balans. Ronaldo jest za to wyższy, ciężko by było mu przechodzić tylu rywali. Jest za to wysoki i silny i właśnie w meczu korzysta z takich atutów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Witamy w La Liga,w miejscu gdzie sędziują najlepsi...

72

Patrząc na cenę Stones'a, Umtiti to była niesamowita okazja.

0

Nie mógł Messi dać Suarezowi? Neymar strzela karne dość średnio, no ale przy takim wyniku to mało ważne.

2

Nic nie gra od początku sezonu?! Nie sądziłem że zobaczę tutaj aż takiego idiotę.

0

Szkoda że Iniesta i Rakitić nie grają, nie mamy w ogóle środka pola.

0

To są jakieś jaja...

0

Według mnie najbardziej na tą nagrodę zasłużył Rashford. Bardzo młody, a tak świetny piłkarz. United ma szczęście że mają go u siebie.

0

Vidal musi właśnie wylecieć. Dwa bezmyślne faule w ciągu chwili, z czego jeden brutalny.

0

Co ten ma z tymi poprzeczkami xD

0

Jaki bezmyślny faul Vidala.

0

Ależ dziwny gol...

1

Pamiętam jak jeszcze Suarez zaczynał, jak na niego narzekano, że nie pasuje do naszego stylu, itd. A jak się skończyło to każdy wie. Paco to typowy napastnik pola karnego, wykańczający akcję stworzone przez kolegów, a nie skrzydłowy.

0

To powiem (jeżeli tak zakończy się mecz), że w poprzednim meczu straciliśmy ważne punkty, które bardzo będą potrzebne przed walką z mocnym City. Bez przesady ludzie, nie można panikować, ale co nie zmienia faktu że krytyka nie jest bezpodstawna.

0

Takie ustawienie miałoby raczej sens przy innej formacji. Tak to gramy bez skrzydła, bo Paco w ogóle nie potrafi się odnaleźć.

1

Neymar wdaje się w zbyt wiele niepotrzebnych dryblingów i traci, nie mamy skrzydła, mamy za to 2 typowych napastników. Pomocnicy bardzo niedokładnie. Z drugie strony należy zauważyć że Borussia gra naprawdę dobrze.

0

Nie mamy prawego skrzydła. Nie wiem czemu trener zrobił takie ustawienie w ataku.

3

Według mnie Bartra to solidny obrońca, ale jak był jeszcze w Barcelonie to musiał dużo grać na co Barcelona nie mogła sobie pozwolić. Za to Borussia ma naprawdę dobrego piłkarza.

1

A Stranger Things?

0

Ale brzydki faul Digne'a.

0

Jakie dzisiaj te podania Neymar'a są niedokładne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O ile się nie mylę w przepisach jest że sędzia może za takie coś dać czerwoną. Jak się mylę to mnie poprawcie.

0

aha...

0

Ależ ten Messi szaleje :D

3

Bo w prawdziwym meczu akcje są jak w FIFA czyli bez przerwy w jedna i drugą. PES daje ci dużo więcej do zaoferowania jeżeli chodzi o taktykę i sposoby rozegrania akcji. Zależy co kto woli, czyli dla jednego PES lepszy, a dla innych FIFA.

0

Licencje to akurat tragedia w PES'ie. Ale większość i tak gra tylko Ultimate Team lub MyClub gdzie licencje nie są ważne. A co do płynności PES'a, to jak się gra to niezbyt przeszkadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?