4

Bo taki jest marketing i działania np. "youtuberów" są widoczne bo dzieciaki wolą grę EA. W PES"ie można na dużo więcej sposobów rozegrać akcję. A np. FIFA 14 gdzie wystarczyło wbiec na skrzydło i wrzucić, bo nawet Xavi potrafił przeskoczyć Ramosa i strzelić z główki.

4

Dla mnie FIFA to bardzo kiepska gra. Każda FIFA ma 1 schemat rozgrywki. Do tego pełno błędów psujących rozgrywkę. W PES'ie 16 bawiłem się 100 razy lepiej niż w FIFA 16.

18

Tylko co to za mecz, gdzie żeby wygrać to obrońca musi zdobyć 2 bramki. A gdzie atak? W tym meczu nasz nie potrafił sobie stworzyć żadnej sytuacji.

1

Oglądałem. Proszę : 1.40, 2.50, 4.07, 6.08 i 6.30.

1

Gol był po części winą Bravo i obrońcy. Pod koniec pierwszej połowy słabe wyjście i gdyby Zlatan mocniej strzelił byłby gol. Pod koniec meczu nerwówka i wypuszczenie piłki z rąk, Poza tym bardzo niepewnie w całym meczu. Do tego jeszcze głupi drybling w polu karnym, po którym musiał walczyć wślizgiem.

5

No spoko, bo to wina Cillessena. Pierwszego gola nie wyciągnąłby prawdopodobnie obecnie żaden bramkarz na świecie, a drugi to była wina obrony i sam na sam. Chyba podczas oglądania tego meczu mózg ci się wylał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Czyli już nie można krytykować zespołu? Poza tym ja tu nie widzę wielu komentarzy o sprzedawaniu, tylko zasłużoną krytykę niektórych piłkarzy.

0

Tragiczny błąd obrony i sam na sam gracza Alaves z Cillessenem .

0

Że coś niby Cillessen zrobił źle w tym meczu?! To była w 100% wina obrony. Tak jak kiepskie krycie przy pierwszym golu.

0

Ja pierdziele, powinno być 1-1.

0

Może taktycznie mecz nie jest najlepszy, cały czas w jedną i w drugą stronę, ale to nie zmienia faktu że mecz genialny.

4

Błąd Bravo ale mimo wszystko piłkarz City bardzo mu przeszkodził.

0

A mógł Pogba dalej grać w topowym klubie, no ale w Utd lepsze zarobki...

0

De Bruyne jest naprawdę niesamowitym piłkarzem.

0

Możesz kupić HyperX Cloud lub właśnie znowu Superluxy hmc631. W tej cenie ciężko o jakieś lepsze uniwersalne słuchawki. Do słyszalnej różnicy musiałbyś raczej dużo dopłacić.

0

Gol Kucharczyka przeciwko Realowi ?! Fatalne typowanie :D

0

Niby tak, ale mimo wszystko jest jeszcze bardzo młody i minuty by mu się przydały, a ciężko będzie mu o jakiekolwiek przy tych wszystkich piłkarzach.

0

Typ się po prostu zapytał, a tu takie komentarze. Jak macie tak odpowiadać to lepiej jakbyście nie odpowiadali.

0

Według mnie powinien zostać wypożyczony gdzieś gdzie będzie grał. Jak Real będzie miał cały skład to ciężko będzie dla niego o minuty.

0

Się Messi nagrał w tej reklamie. Pokazany na chwile jak zapierdzielił w drzewo xD

0

Ale Roberto jest szybki.

0

Czekałeś tyle żeby móc napisać ten żałosny komentarz. Ulżyło ci? Miłego bana.

7

Heh wraca stare dobre hiszpańskie sędziowanie.

9

Tacy ludzie powinni zostać odizolowani od społeczeństwa. Normalny człowiek by nie skrzywdził człowieka lub takiego zwierzęcia. 0 empatii. Oni powinni siedzieć w specjalnych szpitalach psychiatrycznych.

0

Miała być Roma ale Porto wszystko zepsuło :D

0

Real też ma kiepsko, bo Schalke nie gra w LM

0

Kurde, jak City w grupie to na kogo trafimy w 1/8 :D

5

Ciekawe czy ci co mówią że to słaby bramkarz widzieli przynajmniej z 15 meczów z jego udziałem. To naprawdę dobry, dość młody bramkarz, który jeżeli będzie trzeba to pogodzi się z rolą rezerwowego.

0

Może powiedział prawdę, komuś może się podobać jego wypowiedź, ale jeżeli jest to aluzja do Realu Madryt to dla mnie to jest zwykły ból tyłka Pique. Jeżeli chce się być najlepszym to trzeba z każdym wygrać, a nie narzekać na drabinkę. W tym roku Real miał dość łatwą, ale kto za parę lat będzie o tym pamiętał. Liczy się zwycięstwo. Cieszycie się że Pique takie coś powiedział, ale jakby coś uszczypliwego poszło z drugiej strony tutaj też byłby atak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?