Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby oni jeszcze kobiety i dzieci głównie ściągali. Większość to są mężczyźni, którzy wolą uciec i olać wszystko, by potem żyć sobie dostatnio w Europie.
1
Szkoda mi bardzo Francuzów. Żyją w świadomości, że jak pójdą w miejsce gdzie jest dużo osób mogą trafić na zamach. Tak się to skończy, że każdy będzie się bał wyjść w miejsca publiczne.
18
Po tym co było w Paryżu i w Belgii wątpię że Europa czegokolwiek się nauczy. Dalej będą sobie ściągać imigrantów, a później olewać co ci będą robić.
0
Oni są bardzo pokojowi. Szkoda że tylko dla siebie....
0
Myślisz że ci wszyscy ludzie głosujący widzieli przynajmniej połowę występów Ronaldo. Oni patrzą na statystki i trofea.
0
Dla Niemców też był karny. Tam sędzie się pomylił. Ale karny Francji był zasłużony.
1
Co jest z wami ludzie?! Karny ewidentny. Dajcie jeden argument dlaczego nie powinno być karnego.
0
Co to za głupoty czytam że karnego nie powinno być. Skoczył z ręką w górze i piłka się od niej odbiła. Nie wiem co tutaj kontrowersyjnego.
0
Nie do tego komentarza. WTF strono...
1
Brawo Panowie. Świetna robota i historyczne osiągnięcie. W Polsce powitają was jak bohaterów.
26
Bartomeu nie miesza tylko mówi jak naprawdę jest. Bardzo lubię takie wywiady.
0
Dziwne że Higuain trafił z procy w te puchary.
0
Brawo Italia. Conte świetnie ją poukładał. A Del Bosque powinien odejść już po MŚ 2014.
0
Wydaje mi się że widziałem kiedyś to zdjęcie. Tylko że w TV było coś innego.
0
On go nawet nie trafił...
2
Niech ten drugi komentator się zamknie. Boże jak ja mam go dość. Idiota jeden.
1
Wydaję mi się że to mogą być złe czasy dla UE. I bardzo dobrze...
2
Co za patologiczna strona...
0
Jest wielu utalentowanych piłkarzy, którzy może nie robią sobie takiego rozgłosu jak Neymar. Chłopak jest utalentowany, może być z niego naprawdę dobry piłkarz. Ale z tym się zgodzę że 25 mln to jednak za dużo.
0
Co za człowiek. Mówienie jak do ściany. Nie wiesz kto to jest bo masz za małą wiedzę, ok, ale nie mów że to no-name bo to bardzo utalentowany piłkarz. Może nie jest wart na razie ogromnych pieniędzy, ale warto go obserwować.
0
Oglądać ktoś Gre o Tron na HBO GO. Czy tylko ja mam że polski lektor/napisy są źle zgrane z dźwiękiem?
0
Muszą wejść te powtórki wideo, bo to co się dzieje w obecnej piłce jest żałosne.
0
U mnie to jest - ZDF częstotliwość: 11054, prędkość transmisji: 27500, polaryzacja: pozioma kanał : 1916
0
471 Die erste
8
Albo prowo, albo jesteś głupi i ślepy...
1
Do przeskanowania systemu polecam zdecydowanie malwarebytes anti-malware.
Jest bardzo dobry. Dodatkowo przez miesiąc jest premium że działa jeszcze jak aktywny antywirus.
2
No tak, mamy ciężkich przeciwników, ale powinniśmy wierzyć w naszą reprezentację. Przegrali mecz towarzyski, trudno, pokazuje to błędy i daje czas do poprawienia ich trenerowi. Nie mówię że dojdziemy do finału, ale mamy reprezentację zdolną do wyjścia z grupy.
21
Przegrywamy mecz towarzyski, trener pewnie jeszcze nie chce pewnie pokazać wszystkich założeń taktycznych, piłkarze nie chcą się połamać, a tu pełno komentarzy że pompowany balonik, że nie wyjdziemy z grupy...
12
Nie, po występie Państwa Islamskiego nikt by się nie pozbierał.
4
Jak jesteśmy otwarci na inne kraje to może w EURO 2020 wystąpi Madagaskar, Wyspy Mcdonalda i Państwo Islamskie...