Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Odwalcie się od Pedro. Chłopak się stara i aż tak tragicznie nie gra. Wszyscy mają pretensje do Pedro ale jakoś do Neymar'a nie, a gra dużo gorzej . A co do Douglasa to jego pierwszy mecz. Boi się popełnić błąd ale myślę że jeżeli się trochę ogra to będziemy mieli niezłego prawego obrońcę.
0
Neymar i Messi to niesamowity duet
3
Busquest jest beznadziejny. Przez niego czerwona kartka (gdyby nie faul Mashe zapewne było by 1:1)
0
Dzięki, ty też masz całkiem fajny :D
1
Suarez wolne? Zależy z jakiej strony. Bo z lewej to dalej niech Messi wykonuje.
0
Alba?
4
heh Messi 1 gol i 3 asysty
3
Weźcie usuńcie temu trollowi konto
0
Zostaw go, czytając jego komentarze widać że to troll
2
Koke i Marq? My nie mamy kolejnych 90 milionów na transfery.
0
Ktoś powinien tak wjechać Pepe by poczuł jak to jest!
0
Dobra Suarez dostał 4 miesiące i 5 meczów reprezentacji. A ile za to pierwsze dostał Pepe?
0
Oczywiście Alexis też jest genialny. Tylko żeby Neymar grał tak ja mundialu.
8
Taki atak : Neymar, Suarez, Messi i pomoc Iniesta, Rakitić. Przy takim ataku marnie wypada te BBC Realu. Potrzeba jeszcze obrońców.
0
Grali strasznie. Costa 0. Czemu nie grał VIlla? Tiki-taka? Nie zmienią stylu bo kiedyś dał im wszystko, teraz nic nie daje. Trzeba zmienić styl. To samo Barcelona. Mam nadzieję że Enrique wprowadzi coś nowego.
0
Pirlo czysty geniusz. Te jego idealne podania. I niesamowity strzał z wolnego.
1
Czy piłkarze futsalu też będą nosić czarne opaski?
0
Cieszę się że zwycięstwo ale w sumie szkoda mi tej przewrotki.
0
Messi mnie zadziwia. Strzelił i nic... jakoś nie cieszył się z bramki. Czy to prawda że Messi nie odczuwa już radości z gry. Poza tym kilka ładnych akcji ale znowu nieskuteczność. Nie wiem co się dzieje z Messim. Może trener nie potrafi go zmotywować.
0
Piękne podanie ale słabe wykonanie
0
Mamy jakąś taktykę? Bo ja nie widzę.
0
Messi to tragedia
0
o kur**
0
co?! nieee
0
Genialna Barcelona
0
heheh karny
0
ahh blisko
0
Brawo
0
Neymar zdecydowanie do zmiany bo gra fatalnie
0
Ależ dzisiaj gra Barcelona