3

Odwalcie się od Pedro. Chłopak się stara i aż tak tragicznie nie gra. Wszyscy mają pretensje do Pedro ale jakoś do Neymar'a nie, a gra dużo gorzej . A co do Douglasa to jego pierwszy mecz. Boi się popełnić błąd ale myślę że jeżeli się trochę ogra to będziemy mieli niezłego prawego obrońcę.

0

Neymar i Messi to niesamowity duet

3

Busquest jest beznadziejny. Przez niego czerwona kartka (gdyby nie faul Mashe zapewne było by 1:1)

0

Dzięki, ty też masz całkiem fajny :D

1

Suarez wolne? Zależy z jakiej strony. Bo z lewej to dalej niech Messi wykonuje.

0

Alba?

4

heh Messi 1 gol i 3 asysty

3

Weźcie usuńcie temu trollowi konto

0

Zostaw go, czytając jego komentarze widać że to troll

2

Koke i Marq? My nie mamy kolejnych 90 milionów na transfery.

0

Ktoś powinien tak wjechać Pepe by poczuł jak to jest!

0

Dobra Suarez dostał 4 miesiące i 5 meczów reprezentacji. A ile za to pierwsze dostał Pepe?

Coś chyba 10 spotkań (pewny nie jestem). Suarez to przy tym pikuś, nawet przy 3 ugryzieniu. Trochę nie sprawiedliwa kara dla Suareza. A np. Zuniga nawet bez kary.

0

Oczywiście Alexis też jest genialny. Tylko żeby Neymar grał tak ja mundialu.

8

Taki atak : Neymar, Suarez, Messi i pomoc Iniesta, Rakitić. Przy takim ataku marnie wypada te BBC Realu. Potrzeba jeszcze obrońców.

0

Grali strasznie. Costa 0. Czemu nie grał VIlla? Tiki-taka? Nie zmienią stylu bo kiedyś dał im wszystko, teraz nic nie daje. Trzeba zmienić styl. To samo Barcelona. Mam nadzieję że Enrique wprowadzi coś nowego.

0

Pirlo czysty geniusz. Te jego idealne podania. I niesamowity strzał z wolnego.

1

Czy piłkarze futsalu też będą nosić czarne opaski?

0

Cieszę się że zwycięstwo ale w sumie szkoda mi tej przewrotki.

0

Messi mnie zadziwia. Strzelił i nic... jakoś nie cieszył się z bramki. Czy to prawda że Messi nie odczuwa już radości z gry. Poza tym kilka ładnych akcji ale znowu nieskuteczność. Nie wiem co się dzieje z Messim. Może trener nie potrafi go zmotywować.

0

Piękne podanie ale słabe wykonanie

0

Mamy jakąś taktykę? Bo ja nie widzę.

0

Messi to tragedia

0

o kur**

0

co?! nieee

0

Genialna Barcelona

0

heheh karny

0

ahh blisko

0

Brawo

0

Neymar zdecydowanie do zmiany bo gra fatalnie

0

Ależ dzisiaj gra Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?