0

Wymiana koszulek w połowie :D

0

OMG ALE BLISKO

0

XAVI GENIALNE PODANIE

0

BARWO BARCA !

0

Jezu komentator cały czas o symulowaniu Neymara. Mam dość!

0

Błagam was, kolejna kontuzja. Za mało ich jest?!

0

Cardozo się wypowiedział że jeśli dostał by propozycję od barcelony to by ją przyjął. A więc dziuba lub cardozo

0

Mam 1,96 metra nieźle. Przydał by się nam taki piłkarz

0

szkoda Alexisa

0

WTF sędzie co ty robisz

0

Ney iAlexis

0

Mam pytanie kto strzlił

0

Ach ale szkoda

0

10000% karny + czerwień

0

KURWA SĘDZIA CO TY ROBISZ TY PIPO

0

Ney ale rajd

0

Wiedziałem!

0

Xavi nad poprzeczką palnie

0

Ney strzelaj!

0

kurde Ney

0

oo ładnie ale obrona fatalnie

0

ALE TELLO ZAWALIŁ

0

STRZAŁY Z DALEKA WYGRYWAJĄ MECZ WIĘC BŁAGAM STRZELAJCIE W LM

0

ALEXISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

0

KURWA BARTRA JESTEŚ ZAJEBISTYYYYYYYYYYYYYY

0

FUUUUUUUUU

0

ALe my sie na kontry dajemy

0

WTF co się teraz stało

0

Ale podanie genialne

0

ALE OBRONA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?