Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wymiana koszulek w połowie :D
0
OMG ALE BLISKO
0
XAVI GENIALNE PODANIE
0
BARWO BARCA !
0
Jezu komentator cały czas o symulowaniu Neymara. Mam dość!
0
Błagam was, kolejna kontuzja. Za mało ich jest?!
0
Cardozo się wypowiedział że jeśli dostał by propozycję od barcelony to by ją przyjął. A więc dziuba lub cardozo
0
Mam 1,96 metra nieźle. Przydał by się nam taki piłkarz
0
szkoda Alexisa
0
WTF sędzie co ty robisz
0
Ney iAlexis
0
Mam pytanie kto strzlił
0
Ach ale szkoda
0
10000% karny + czerwień
0
KURWA SĘDZIA CO TY ROBISZ TY PIPO
0
Ney ale rajd
0
Wiedziałem!
0
Xavi nad poprzeczką palnie
0
Ney strzelaj!
0
kurde Ney
0
oo ładnie ale obrona fatalnie
0
ALE TELLO ZAWALIŁ
0
STRZAŁY Z DALEKA WYGRYWAJĄ MECZ WIĘC BŁAGAM STRZELAJCIE W LM
0
ALEXISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
0
KURWA BARTRA JESTEŚ ZAJEBISTYYYYYYYYYYYYYY
0
FUUUUUUUUU
0
ALe my sie na kontry dajemy
0
WTF co się teraz stało
0
Ale podanie genialne
0
ALE OBRONA