Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSI!
0
Uff blisko było
0
heheh niezły strój ma bramkarz Getafe
0
Ma ktoś jakiś link z dość dobrym obrazem
0
Pedro też taki szczęśliwy :D
0
Myślę że jeżeli Barca wygra z Man City to zagrozić jej będzie tylko mógł Bayern/Arsenal
0
Dla mnie zasłużył na 10. Genialny mecz Neymara jak i reszty drużyny
0
Tak grająca Barca + Messi w formie i LM jest nasza
0
Według mnie najniebezpieczniejsi rywale to Man City, Arsenal i Olympiakos (potrafi zaskoczyć, są w dobrej formie i myślę że mogli by narobić kłopotów Barcy)
0
Eee tam ja bym wolał przyjaciele Rasiaka vs przyjaciele Wawrzyniaka (czyli 1 vs 1)
0
Nie ogarniam z czego by się śmiał. Z "niesprawiedliwej" wygranej czy z czegoś innego
0
noo ładnie
0
NEYMAR! NIEEEEEEEEEEEEE
0
Znowu?!
0
Co się stało z Messim?
0
A ty czerwoną i my jeden rzut karny :D
0
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARCA BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zaraz będzie zawał
0
Ale go orobił
0
sanchez jesteś jesteś BOGIEM
JESTEŚ KURWA BOGIEM
0
Ale messi walczy
0
Mascherano co ty kur*a robisz?
0
Przestań chu*u spamić
0
Dawno nie widziałem tak spoconego Messiego :DD
0
AAAAAA VALDES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
O cholera. Se po oglądam. Pewnie będą przeciążone serwery i pappa
0
Mam nadzieję że zagra od pierwszej minuty i zagra tak jak z Juventusem :DDD
0
Po co taka niebezpieczna gra przy polu karnym?!
0
Jak tego nie strzelił JA SIE PYTAM!
0
Jedna głupia strata i prawie stracony gol