0

MESSSSSSSSSSSSSSSSSSI!

0

Uff blisko było

0

heheh niezły strój ma bramkarz Getafe

0

Ma ktoś jakiś link z dość dobrym obrazem

0

Pedro też taki szczęśliwy :D

0

Myślę że jeżeli Barca wygra z Man City to zagrozić jej będzie tylko mógł Bayern/Arsenal

0

Dla mnie zasłużył na 10. Genialny mecz Neymara jak i reszty drużyny

0

Tak grająca Barca + Messi w formie i LM jest nasza

0

Według mnie najniebezpieczniejsi rywale to Man City, Arsenal i Olympiakos (potrafi zaskoczyć, są w dobrej formie i myślę że mogli by narobić kłopotów Barcy)

0

Eee tam ja bym wolał przyjaciele Rasiaka vs przyjaciele Wawrzyniaka (czyli 1 vs 1)

0

Nie ogarniam z czego by się śmiał. Z "niesprawiedliwej" wygranej czy z czegoś innego

0

noo ładnie

0

NEYMAR! NIEEEEEEEEEEEEE

0

Znowu?!

0

Co się stało z Messim?

0

A ty czerwoną i my jeden rzut karny :D

0

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARCA BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zaraz będzie zawał

0

Ale go orobił

0

sanchez jesteś jesteś BOGIEM
JESTEŚ KURWA BOGIEM

0

Ale messi walczy

0

Mascherano co ty kur*a robisz?

0

Przestań chu*u spamić

0

Dawno nie widziałem tak spoconego Messiego :DD

0

AAAAAA VALDES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

O cholera. Se po oglądam. Pewnie będą przeciążone serwery i pappa

0

Mam nadzieję że zagra od pierwszej minuty i zagra tak jak z Juventusem :DDD

0

Po co taka niebezpieczna gra przy polu karnym?!

0

Jak tego nie strzelił JA SIE PYTAM!

0

Jedna głupia strata i prawie stracony gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?