1

ahahha co się dzieje?! Australia reprezentowana przez Koreankę na razie prowadzi... szkoda gadać.

0

Ciekawe... to my chyba inne mecze oglądamy.

0

Ile jego meczów widziałeś?

0

Ma potencjał i to ogromny. Jest bardzo młody, miał bardzo dobry sezon gdzie miał świetne statystki. Jest to bardzo dobra opcja na lata.

4

Opierasz swoje wnioski na tym 1 meczu? Bo patrząc na cały sezon jest jednym z najważniejszych i najlepszych zawodników Villareal'u.

1

Arda i Vidal powinni zostać i powinni dostawać minuty. Suarez i Neymar też po przejściu przez pewien okres grali słabo. I do tego jeszcze jak długą przerwę mieli przez bana.

0

Co ty człowieku masz taki ból dupy o to Atletico.

3

Brawo Atletico! Świetnie że pokonali Bayern.

0

Co zrobił. Genialny drybling i strzał.

0

Fallout 2
Gothic 1 lub 2
Planescape Torment
Wiedźmin 3
Heroes 3


7

Dzisiaj genialne mecze, zdecydowanie bardziej emocjonujące niż w LM. Mecz Live - BvB przewrotny jak nasz z Sevillą (5-4).

3

Ale świetnie wykonany karny.

1

Poziom komentarzy jest tutaj żenujący...

0

SPOILER!!!

W następnym odcinku umrze na 100% jakaś główna postać od Ricka. Na kogo stawiacie? Dla mnie najbardziej prawdopodobna jest śmierć Glenna.

3

Jacy są wasi ulubieni polscy raperzy. Dla mnie Oxon, Eripe, O.S.T.R i Sokół.

1

Według mnie polski rap jest na całkiem dobrym poziomie. Jednak ilość dobrych raperów w Polsce nie jest duża. A najgorsze jest to że "gimbaza" hype'uje bardzo słabych raperów.

1

Co ten Mahrez. Ale piękna bramka.

0

Co tam się dzieje haha

3

Za bardzo wyrównany mecz był, więc sędzia musiał pomóc.

0

Fajna obrona Realu

1

Tylko teraz strzelcie.

0

SUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZ!

0

Sandrooooooooooo

2

Jaka ogromna różnica jest pomiędzy Roberto na PO, a na pomocy.

4

Roberto dzisiaj świetnie.

1

Ale nas jadą.

2

Piękny gol, żaden bramkarz na świecie by tego nie wyciągnął.

0

Sezon temu komentarze jakich to mamy dwóch dobrych bramkarzy. Teraz się okazuje że niektórzy "kibice" uważają że jest za słaby na Barcę i najlepiej byłoby go sprzedać.

0

Bravo jest też dużo bardziej doświadczony więc to oczywiste że będzie popełniał mniej błędów.

2

Czego ty się po tych dzieciach spodziewasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?