Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ahahha co się dzieje?! Australia reprezentowana przez Koreankę na razie prowadzi... szkoda gadać.
0
Ciekawe... to my chyba inne mecze oglądamy.
0
Ile jego meczów widziałeś?
0
Ma potencjał i to ogromny. Jest bardzo młody, miał bardzo dobry sezon gdzie miał świetne statystki. Jest to bardzo dobra opcja na lata.
4
Opierasz swoje wnioski na tym 1 meczu? Bo patrząc na cały sezon jest jednym z najważniejszych i najlepszych zawodników Villareal'u.
1
Arda i Vidal powinni zostać i powinni dostawać minuty. Suarez i Neymar też po przejściu przez pewien okres grali słabo. I do tego jeszcze jak długą przerwę mieli przez bana.
0
Co ty człowieku masz taki ból dupy o to Atletico.
3
Brawo Atletico! Świetnie że pokonali Bayern.
0
Co zrobił. Genialny drybling i strzał.
0
Fallout 2
Gothic 1 lub 2
Planescape Torment
Wiedźmin 3
Heroes 3
7
Dzisiaj genialne mecze, zdecydowanie bardziej emocjonujące niż w LM. Mecz Live - BvB przewrotny jak nasz z Sevillą (5-4).
3
Ale świetnie wykonany karny.
1
Poziom komentarzy jest tutaj żenujący...
0
SPOILER!!!
W następnym odcinku umrze na 100% jakaś główna postać od Ricka. Na kogo stawiacie? Dla mnie najbardziej prawdopodobna jest śmierć Glenna.
3
Jacy są wasi ulubieni polscy raperzy. Dla mnie Oxon, Eripe, O.S.T.R i Sokół.
1
Według mnie polski rap jest na całkiem dobrym poziomie. Jednak ilość dobrych raperów w Polsce nie jest duża. A najgorsze jest to że "gimbaza" hype'uje bardzo słabych raperów.
1
Co ten Mahrez. Ale piękna bramka.
0
Co tam się dzieje haha
3
Za bardzo wyrównany mecz był, więc sędzia musiał pomóc.
0
Fajna obrona Realu
1
Tylko teraz strzelcie.
0
SUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZ!
0
Sandrooooooooooo
2
Jaka ogromna różnica jest pomiędzy Roberto na PO, a na pomocy.
4
Roberto dzisiaj świetnie.
1
Ale nas jadą.
2
Piękny gol, żaden bramkarz na świecie by tego nie wyciągnął.
0
Sezon temu komentarze jakich to mamy dwóch dobrych bramkarzy. Teraz się okazuje że niektórzy "kibice" uważają że jest za słaby na Barcę i najlepiej byłoby go sprzedać.
0
Bravo jest też dużo bardziej doświadczony więc to oczywiste że będzie popełniał mniej błędów.
2
Czego ty się po tych dzieciach spodziewasz?