Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czego ty oczekujesz. Duża większość użytkowników tej strony to chorągiewki, które potrafią zmienić całkowite zdanie o piłkarzu po 1 meczu. Pamiętam jeszcze jaki był atak na Ter Stegena bo kiepsko zaczął sezon, a później jak wrócił do formy to znowu ogromne wychwalanie.
0
Na co na Wyszomirski, nawet jak obroni to nasi trafić nie mogą.
2
Brawo Panowie. Jesteście wielcy. Daliście mi i wielu Polakom masę radości w tym beznadziejnym dniu.
0
Co teraz za podania Umtitiego i Gomesa.
0
Tak, ale przed igrzyskami Możdżonek prezentował się o wiele lepiej.
0
W Konarskim chodziło mi o zmianę za Kurka, którego dzisiejsza gra to był dramat.
0
Antiga tragedia. Nie wiem czy on jest ślepy czy nie. Zamiast robić zmiany (np. Konarski) to on trzyma Kubiaka, czy Mike,lub Kurka, którzy totalnie nie mieli dzisiaj dnia. Do tego tragiczny Nowakowski na igrzyskach zamiast Możdżonka. MŚ gdzie mieliśmy genialny skład, a później jak najlepsi odeszli, to koniec sukcesów.
0
Aha....
0
Mimo wszystko Mignolet miał tą piłkę na rękach i mu się przetoczyła. Do tego jeszcze strzał nie był jakiś mocny.
0
Bramkarz słabo w tej sytuacji :/
0
O ja pierdziele ale brama
0
Ney chamski faul...
1
Props za dobry gust muzyczny.
A do Mathas:
Pogba jest najlepszym piłkarzem w historii skoro jest najdroższym, nie?
0
Ten hejt na niego nie jest modny, tylko zasłużony. Jest tragicznym raperem. Brakuje mu lat świetlnych do określenia "dobry raper". To tak jakby dziecko z podstawówki w pisaniu było porównywane do np. Kochanowskiego...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Peja jest teraz naprawdę mało znany w porównaniu do innych. Tede jest bardzo popularny ale wielu się słucha nie za tekst tylko za to ze nawet ok się go słucha (lecz sam go nie lubię i nie słucham).
1
Ciężko mi teraz znaleźć jakiegoś patusorapera popularniejszego od Taco czy Łony. To co teraz jest to po prostu fejm z przeszłości, gdzie mimo wszystko bardziej popularny był rap o tych cechach które wymieniłeś. Mogę ci podać wielu bardzo popularnych raperów co tworzą ciekawą muzykę. Z tego co pisałeś to nie siedzisz w tym, więc to tak jak ktoś nie interesuje się piłką ale raczej każdy zna Ronaldo i Messiego. Żeby poznać innych trzeba się tym zainteresować.
0
Wiem, sam słucham bardzo dużo rapu i wielu wykonawców.
0
Nie chcecie ale pewnie będziecie musieli to zrobić :/
1
Mówiłem o czymś ambitniejszym. Nie o raperach patusach (których jest mało, lecz przez nich rap ma dość złe opinie u starszych osób). Jeżeli chcesz coś fajnego to polecam np. Teco Hemingwaya (np. Deszcz na betonie, Koła, 6 zer, Wosk). I fajnie się go słucha, ma fajny styl i teksty.
0
Mimo wszystko nie o to chodzi w rapie żeby się go dobrze słuchało. Teksty Zbuka są bardzo słabe, poza tym technicznie też kiepsko. On się może spodobać komuś kto chce sobie posłuchać muzyki, a nie czegoś ambitniejszego. Dlatego tacy raperzy pokroju zbuka są popularne u dość młodych osób.
0
Zlikwidowali na Olimpiadzie, tylko nie wiem dlaczego.
0
I do tego jeszcze zbuka xDD
2
Przykre że rodzice chcą żeby ich dziecko dostało raka :/
0
Wiązadła w kolanie to jedna z najgorszych kontuzji dla piłkarza. Można przez nią wylecieć na prawie cały sezon. Messi je naderwał tylko i pauzował 2 miesiące.
3
Fajnie się ogląda grę Brazylii.
0
Na środkowego napastnika to bardziej Gabigol niż Luan. Luan to raczej pomocnik.
1
Ten Luan ma niezłe podania.
1
Te akcje Brazylii to jakiś dramat...
4
Ale teraz zepsuł Gabriel Jesus sytuacje