1

Arda powinien grać w ataku nie pomocy, Rakitić to chyba najlepszy z tych transferów tylko coś w tym sezonie bez formy, ale gdy był w formie to dawał naprawdę dużo, Denis i Rafinha powinni dostawać szansę, nie rozumiem dlaczego grają tak mało. A co do Gomesa, nie wiem, w Valencii grał nieźle, może naprawdę potrzebuje czasu.

1

Juventus.

0

Tak jakby ktoś grał dobrze dzisiaj. 2 ostatnie mecze miał dobre, dzisiaj szkoda gadać :/

0

Wyjdzcie z nory obrońcy (wstaw nazwisko każdego w tym meczu). Tak to dzisiaj wygląda. Tragicznie dzisiaj praktycznie wszyscy.

0

To że napędza atak swoimi dobrymi podaniami + bardzo pokazuje się w ataku. Gomes gra bardzo dobrze i jest jednym z najlepszych na boisku.

2

Nie no gościu ale mi humor poprawiłeś.

12

HAHAH XDDD

1

Gomes dzisiaj gra naprawdę dobrze. W końcu pokazuje się w ofensywie.

0

Dobra nieważne, przeszukałem angielskie i polskie strony i nic nie rozwiązało problemu, to muszę jakoś przeżyć ten fabryczny reset. Ale i tak dzięki.

0

Ale mnie denerwuje ten pieprzony Android. Wie ktoś może jak wyłączyć blokadę ekranu? Przy opcji brak jest napisane "Wyłączone przez administratora, zasady szyfrowania lub magazyn poświadczeń". Czyściłem już magazyn ale nic to nie daje, próbowałem szukać jakiś opcji co mogłyby to zmienić ale nic to nie daje, a fabrycznego resetu nie chcę robić.

0

Aha ok...

1

Co teraz zrobiła Chelsea to była czysta magia. Niesamowity wolny.

0

Nie no fajnie że nam gola zabrali...

0

Tak, tak wywalajmy zawodników po niecałym pierwszym sezonie. Brawo dla ciebie.

0

Ja czekam od 6 godzin i jedyne co dostałem to po 5 sekundach SMS że oczekiwanie na aktywację i że wyślą mi login i hasło...

Edit:
Co ciekawe zalogowałem się na Tidala i jest napisane że "Masz aktywną subskrypcję. Skontaktuj się z obsługą klienta, aby zarządzać swoim kontem." No i w sumie tyle bo i tak nie mogę żadnego utworu odpalić.

0

Pytałem się raz dzisiaj o Tidala, ale mam drugie pytanie. Aktywował ktoś go przez SMS?? Jeżeli tak to ile trwała aktywacja? Bo coś u mnie długo to trwa.

0

Dobra, nieważne. Promocja z Tidalem trwała do 31 grudnia 2016. A szkoda.

0

Właśnie nie wiem dlaczego go nie mogę ustawić. Mam abonament w tej formule Biznes Box i w Play24 nie mam opcji aktywacji za darmo.

0

Bo właśnie chciałem aktywować (dopiero co przedłużyłem umowę) i patrzę że jedyna opcja to 19.99 (a abonament mam). Z tego co widziałem to niedawno jeszcze był dostępny.

0

Mam pytanie czy w Play dalej jest dostępny Tidal na 2 lata za darmo?

1

W najwyższej formie Ronaldo według mnie jest genialnym, jednym z najlepszych piłkarzy w historii, jednak ze względu na charakterystykę nie lubię go porównywać do Messiego. Nie wiem co się z nim stało że od tak długiego czasu nie może złapać stabilnej formy (co nie zmienia faktu że nie mając formy kręci fenomenalne liczby). Może to też niepopularna opinia ale jestem kibicem Barcelony i nie mam nic ani do Ronaldo ani do Realu. Dla mnie piłka to coś czym się trzeba cieszyć i zawszę mieć szacunek do rywala.

0

Przede wszystkim wbij na stronę TEST-GEAR. Tam są naprawdę ogarnięte recenzje sprzętu. Poczytaj trochę o nich to będziesz się spodziewał czego oczekiwać. A co do cloud'ów to jest jeszcze totalnie nieopłacalne HyperX Cloud 2 (ze słabą k.dźwiękową). Zwykłe HyperX Cloud różnią się jedynie kolorem.

0

Tak. Co ciekawe to HyperX są tańsze mimo że mają bogatsze wyposażenie. Ale cała budowa, wszystko w środku to 1:1 Takstar Pro80. Poza tym to samo zrobił Qpad robiąc QH-90.

0

Prawdę mówiąc, lepszych słuchawek uniwersalnych (czyli zarówno muzyka jak i gry) od HyperX do ok. 300 zł nie znajdziesz. Raczej nie kupuj żadnych innych tzw. słuchawek dla graczy. HyperX Cloud to po prostu cenione słuchawki Takstar Pro 80 tylko pod "flagą" Kingstona i z mikrofonem.

0

Obecnie tej drużynie brakuje jakiegokolwiek stylu.

2

Barca w sumie od początku sezonu ma ogromne problemy z rywalami grającymi wysoki i agresywny pressing. Wydaję mi się że zbyt łatwo dają się zdominować czasami (co zwykle odwraca się w drugiej połowie). Nie wiem co się dzieje z Rakiticiem. Fizycznie w meczu prezentuje się bardzo źle. No cóż, mam nadzieję że to chwilowy spadek formy i dalej pójdzie lepiej drużynie.

0

Jasne że jest bardzo ważna. Chodzi mi o to że poza nią Messi zagrał złe spotkanie i najgorsze były decyzje Messiego. Raz miał okazję w polu karnym to zamiast strzelać to postanowił sobie mijać rywali aż mu ktoś zabrał piłkę, parę złych decyzji o wejściu w drybling i podaniach. Najgorszy był jednak Suarez, który nie zrobił nic. Najlepiej według mnie w meczu zaprezentował się Neymar. Pomoc bardzo niedokładna i niezdecydowana. Nie chodzi mi że mamy obwiniać Messiego. Lecz tym najlepszym też czasami należy się krytyka. Mam nadzieję że Leo napakuje bramek w rewanżu.

0

Serio gościu?! Też komentarz to już wyższy poziom idiotyzmu. Fajnie że Messi strzelił gola, ale zmarnował 2 sety, które powinny być bramkami. Do tego niepotrzebne wdawanie się w dryblingi. Jeżeli dla ciebie wystarczy że piłkarz strzeli gola, a później nie musi w ogóle wykorzystywać sytuacji to powodzenia...

3

Bo Messi ma tutaj prawo nie trafić nawet 5 razy na pustą, za to każde złe zagranie Gomesa lub Paco będzie się kończyło atakiem na niego. Dla mnie w tym meczu Messi tragedia. Powinien mieć jeszcze jednego gola bo to co zmarnował w tym meczu to aż szkoda gadać.

2

Brawo dla Enrique. Dobrze że tak szybko te zmiany. Mógł Paco w 90 wpuścić. Denerwuje mnie to strasznie w nim że mając na ławce np. Turana nie wprowadza go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?