Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gówno grał cały sezon? Może w lidze, w LM od fazy pucharowej był genialny i napieprzał bramy jak szalony. Zdecydowanie najlepszy zawodnik Realu w LM.
4
Nieważne kogo ściągniemy, będzie mi brakowało tej niesamowitej magii na skrzydle. Był to genialny i niepowtarzalny piłkarz. Bardzo smutno mi z tego powodu że to doskonałe trio tak szybko się rozpadło.
0
Można, jeżeli ktoś wygrał wszystko co mógł i przechodzi do jakiegoś innego klubu, spróbować w innej lidze, z innymi piłkarzami. Lub po prostu ktoś chce zmienić otoczenie, kraj, robi to dla rodziny. Lub oczywiście dla hajsu xD
0
Vidal jaka piła.
2
Ja pierdziele co za mecz. Co tu się odwala xDD
0
Taki typowy mecz dla zabawy. Grać byle było efektownie.
3
Co za brednie.
0
Dobra masz rację poje*bało mi się trochę z czasem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może przesadziłem że bezpośrednio przed kontuzją. Ale trochę wcześniej i poprzedni sezon. Miał kilka miesięcy że był w genialnej formie i grał świetnie.
1
Dziwi mnie że kibice Realu tak nie doceniają Bale'a. Przed kontuzją był to jeden z najlepszych zawodników RM* i to on ciągnął przez ostatni długi czas Real. Po kontuzji nie ma formy ale to nie powód żeby od razu po nim jechali lub co gorsza sprzedawali.
0
Niby tak xD Ale akurat ten mecz z 4:0 to był ich chyba mecz życia. Ale co z tego i tak w rewanżu zagrali jak placki największe. A akurat to 6:1 to była duża zasługa Neymara. Teraz w meczach jak będzie grał po drugiej stronie to może być niebezpiecznie.
0
Wszyscy nagle kozaczą bo wygraliśmy 6:1. Ale zapominają że pierwszy mecz PSG nas zjechało 4:0. Nie ma lekceważenia. PSG to bardzo mocna drużyna i z Neymarem mogli by walczyć nawet o zwycięstwo w LM.
0
Do tego nasz trener jakoś tak biernie. Nic nie zrobił. Po tym jak Neymar się rzucił na Semedo i Busquets go przytrzymał to ten se tylko szedł obok.
1
Mascherano i Busquets się bardzo dobrze zachowali w tej sytuacji.
1
hehe sprzedajemy Mathieu za 5/6 mln xD
3
Nie, Neymar jest obok Messiego najlepszy na świecie, nie możemy utracić tak genialnego zawodnika. A Coutinho, Dybala i Dembele jeszcze nie osiągnęli i może nigdy nie osiągną poziomu Neymara. (Poza Dembele który w przyszłości może być też topowym piłkarzem)
1
Dziwnie będzie się oglądało towarzyskie El Clasico. Ale to bardzo dobre pod względem marketingu i to najważniejsze.
6
Ale jest wielkim, szybkim murzynem. To wystarczy na Ligę Angielską xD
5
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Niby towarzyski a nasi walczą jakby to był mecz o stawkę. Nieźle na razie to wygląda.
0
Właśnie nie jestem pewien czy on nie mówił że prowadzi piłkę lewą nogą ale woli strzelać prawą. Albo na odwrót xD
1
Dlatego napisałem że powinna być taka Ustawa ale w taki sposób jak próbuje zrobić PIS.
7
Nie, ta ustawa musi się pojawić. W sądach naprawdę trzeba coś pozmieniać, ale nie w taki sposób jak robi to PIS. To trzeba zrobić mądrze, zgodnie z prawem i dla dobra obywateli.
3
No to teraz mi Pan Prezydent zaimponował. W końcu pokazuje że ma jaja i nie jest pieskiem PISu. Mam nadzieję że będzie działał tak przez całą kadencję.
1
Nie nie powiedziałem że to lepsza opcja. Nie ma lepszej opcji. To jest tragedia co się dzieje obecnie w rządzie. PiS i PO (razem z nowoczesną) są siebie warci, czyli g*wno warci.
4
PO to najgorsze co jest i nie mam pojęcia jak ktokolwiek na to może głosować. Rozumiem że nie ma dużego wyboru ale lepiej wybrać mniejsze zło (nie PIS), niż największe.
2
Tylko na kogo tu głosować. Z jednej strony PO i Nowoczesna które są najgorszymi partiami i nawet wolę PIS od nich. PIS, który nic sobie z nikogo nie robi ale przynajmniej robią to co zapowiedzieli przed wyborami. Z jednej strony Kukiz, który nie ma dobrego planu i Korwin, który według mnie nie jest zbyt dobrym człowiekiem do rządzenie (jest zbyt radykalny). I na co tu głosować.
0
Wiem, Dembele ma zdecydowanie potencjał na najlepszego piłkarza, ale przy tym jak obecnie gra nasz zespół potrzebny jest nam niesamowity atak i to zapewnia MSN. Bez porządnego pomocnika to nawet oni mają czasami kłopoty. Dopóki nie mamy czym grać porządnie w środku potrzebujemy piłkarzy na ataku klasy Neymara.