Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spinaliśmy się na najlepszych to wygrywaliśmy. Na "słabeuszach" myśleliśmy że mecz sam się wygra i traciliśmy głupio punkty. Szkoda ale może ich to nauczy że każdy mecz trzeba grać na 100%.
1
Nie no fajna relacja z meczu na Onecie:
Żółta kartka dla Realu...
2
Kto normalny wystawia gościa o takich warunkach na PO xD Przecież skrzydłowi go miną zanim ten zdąży się obrócić. Enrique potrafi zaskakiwać.
3
Świetna opcja, jeden z najlepszych PO na świecie.
0
Aha...
1
Jeżeli nie potrafimy zamknąć takiego meczu to chyba nie zasługujemy na to mistrzostwo.
1
Oby Bale'owi nic nie było. Niech zostanie na boisku xD
23
Niezła zmiana. Powalczył w odbiorze, pokazywał się i coś tam próbował grać.
10
Nie pie*dol gościu. Akurat w tym meczu nie grał źle.
1
Przynajmniej można powiedzieć że grał na poziomie całego zespołu :D
3
Bo zejście Gomesa taaaaaaaaaak dużo zmieniło...
0
Przecież to jest takie typowe. Nawet mnie nie dziwią te komentarze. Niektórzy mają takie ogromne klapki na oczach, które przepuszczają tylko Barcelonę.
0
Wiem ale ludzie rzucają się najbardziej o drugą kartkę Neymara, która była w pełni zasłużona. A co do sędziowania ogólnie całego meczu to się zgadzam.
0
Ty gościu jesteś jakimś zaślepionym dzieciakiem...
0
To wygląda jakby według ludzi piszących tutaj to była wina sędziego, że Neymar chamsko faulował.
0
Było gościu, nie wymyślaj. Bezmyślne zachowanie i brzydki faul Neymara.
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
To nie pie***lę takie głupoty jak ty, więc pomyśl o tym samym.
1
Zawsze tak było, jest i będzie. Na tej stronie muszą sobie kogoś wybrać i będą go hejtować, bez znaczenia czy gra dobry mecz.
0
Poza tą setką to grał naprawdę nieźle.
0
Nie kolego, mówiłem o twoich brakach w inteligencji. Czy moje poprzednie zdanie było za trudne do zrozumienia dla ciebie?
0
Boże co za idiota xDDDDD
2
No i dobrze, bo na razie Gomes gra całkiem nieźle.
1
To chyba inny mecz oglądamy. Gomes się pokazuje i gra na razie całkiem dobrze. Denisa nie widać.
0
Na razie próbuje coś grać. Gra trochę odważniej.
0
Cóż, no to Leo się nie popisał zachowaniem. Argentyna bez Messiego gra słabo więc mają teraz problem.
0
Zapiski wideo i dosłali chyba później skargę na Messiego.
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NIE MOGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
Kocham tego sędziego za bramką xDD
0
Alves brameczka