1

Spinaliśmy się na najlepszych to wygrywaliśmy. Na "słabeuszach" myśleliśmy że mecz sam się wygra i traciliśmy głupio punkty. Szkoda ale może ich to nauczy że każdy mecz trzeba grać na 100%.

1

Nie no fajna relacja z meczu na Onecie:

Żółta kartka dla Realu...

2

Kto normalny wystawia gościa o takich warunkach na PO xD Przecież skrzydłowi go miną zanim ten zdąży się obrócić. Enrique potrafi zaskakiwać.

3

Świetna opcja, jeden z najlepszych PO na świecie.

0

Aha...

1

Jeżeli nie potrafimy zamknąć takiego meczu to chyba nie zasługujemy na to mistrzostwo.

1

Oby Bale'owi nic nie było. Niech zostanie na boisku xD

23

Niezła zmiana. Powalczył w odbiorze, pokazywał się i coś tam próbował grać.

10

Nie pie*dol gościu. Akurat w tym meczu nie grał źle.

1

Przynajmniej można powiedzieć że grał na poziomie całego zespołu :D

3

Bo zejście Gomesa taaaaaaaaaak dużo zmieniło...

0

Przecież to jest takie typowe. Nawet mnie nie dziwią te komentarze. Niektórzy mają takie ogromne klapki na oczach, które przepuszczają tylko Barcelonę.

0

Wiem ale ludzie rzucają się najbardziej o drugą kartkę Neymara, która była w pełni zasłużona. A co do sędziowania ogólnie całego meczu to się zgadzam.

0

Ty gościu jesteś jakimś zaślepionym dzieciakiem...

0

To wygląda jakby według ludzi piszących tutaj to była wina sędziego, że Neymar chamsko faulował.

0

Było gościu, nie wymyślaj. Bezmyślne zachowanie i brzydki faul Neymara.

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

To nie pie***lę takie głupoty jak ty, więc pomyśl o tym samym.

1

Zawsze tak było, jest i będzie. Na tej stronie muszą sobie kogoś wybrać i będą go hejtować, bez znaczenia czy gra dobry mecz.

0

Poza tą setką to grał naprawdę nieźle.

0

Nie kolego, mówiłem o twoich brakach w inteligencji. Czy moje poprzednie zdanie było za trudne do zrozumienia dla ciebie?

0

Boże co za idiota xDDDDD

2

No i dobrze, bo na razie Gomes gra całkiem nieźle.

1

To chyba inny mecz oglądamy. Gomes się pokazuje i gra na razie całkiem dobrze. Denisa nie widać.

0

Na razie próbuje coś grać. Gra trochę odważniej.

0

Cóż, no to Leo się nie popisał zachowaniem. Argentyna bez Messiego gra słabo więc mają teraz problem.

0

Zapiski wideo i dosłali chyba później skargę na Messiego.

0

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NIE MOGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0

Kocham tego sędziego za bramką xDD

0

Alves brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?