Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
(Gdybanie) Jeżeli jednak Neymar by odszedł to bylibyśmy głęboko w .... . PSG nie oddałoby nam raczej Verattiego, a Dembele zostaje w BvB (+obecnie brakuje mu dużo jeszcze do poziomu Neymara). I co wtedy. Pomoc dalej przeciętna. Atak straciłby magię na lewym skrzydle. Sądzę jednak że nie ma najmniejszych szans żeby Neymar odszedł, a to co napisałem to tylko spekulacje co by było gdyby...
1
Niektórzy bywają tak ograniczeni, że uważają że jeżeli jego to nie interesuje to już nikogo nie ma prawa.
0
Tyle że taki Bellerin idealnie pasuje do PL. Jest gorszy technicznie od Semedo, który głównie dzięki temu będzie lepiej według mnie odnajdywał się w ataku Barcelony. Do tego Semedo lepiej radzi sobie w ataku pozycyjnym.
50
co?
0
Najpierw parę pytań. Czy pamięć będzie pracowała sama, czy razem z jakąś inną (muszą być powiedzmy takie same - pamięć i nie mniejsze taktowanie od już załadowanej). Po drugie musisz na 100% wiedzieć jaki to typ pamięci (DDR). A jak już jesteś tego pewien to 4 GB na luzie znajdziesz coś ok 100 zł. Przeszukaj ceneo lub morele. I taki coś na przyszłość, może wiesz lub nie ale jeżeli będziesz chciał mieć więcej niż 4 GB musisz sprawdzić czy masz 64 bitowy system, bo 32 bit max do 4.
16
Nie sądziłem że ktokolwiek powie że ten idiota jest człowiekiem mądrym i inteligentnym xDDD Nieźle gościu...
0
Był dzieciakiem, a wiesz jakie rzeczy osoby w takim wieku wypisują. Gościu pewnie teraz by tak nie pomyślał. A poza tym mam gdzieś co pisał. Ma dobrze grać i jego przeszłość mnie nie obchodzi.
1
Gościu nie wypowiadał się źle o Barcy z tego co widziałem bo do niej nic chyba nie ma ale ma do Katalonii. Były to sprawy polityczne głównie.
0
Niestety ale numer jeden to zdecydowanie w Ronaldo, drugi Messi, a trzeciego naprawdę trudno wybrać. Może Hazard, Marcelo, Casemiro (ten rok miał genialny), lub któryś z obrońców Juve (choć za ten finał LM mieli słaby). Ciężko na ten moment coś wybrać.
1
Wartości, wartości... Ehh, cały czas to samo pieprzenie. Rozumiem. To jest sport i powinien coś ze sobą nieść pozytywne rzeczy ale bez przesady. Co z tego że to pisał. Był młody i głupi, być może teraz tego żałuje. Mam wrażenie że dla niektórych ważniejsze są sprawy pozasportowe. To "tylko" piłka nożna, sport. Ktoś może to kochać (no np. ja) ale żeby skreślać gościa za to co robił jak był dzieciakiem to już wariactwo. Naszej drużynie są potrzebni młodzi zdolni piłkarze i na tym powinniśmy się skupić.
5
Zdecydowanie tak, wielki talent i mam gdzieś sprawy polityczne, czyli pozasportowe. Poza tym był młody. Mi jest czasami wstyd jak myślę o tym co pisałem/robiłem będąc w jego wieku.
0
A ma ktoś konto w Credit Agricole ?
0
Właśnie słyszałem bardzo dobre opinie o Nest Banku. Ciekawi mnie mBank bo mają ciekawą ofertę (z tym 100 zł na początku) ale średnie opinie słyszę w swoim otoczeniu o tym banku.
0
Mam pytanko. Skończyłem 18 lat i chciałbym otworzyć konto w jakimś banku. Coś polecacie do jakiego banku pójść, gdzie jest najlepsza oferta?
0
Dzięki za pomoc.
0
Mam pytanie, ile mogłoby kosztować zrobienie czarnego tatuażu ok. 10 cm x 5 cm w jakimś dobrym studiu. A dokładnie zrobienie wzoru Ankh'a na ręce. I pytanie czy poleca ktoś jakieś studio we Wrocławiu.
1
Do Barcy może nie pasuje jakoś bardzo ale wydaje mi się że w takiej Lidze Angielskiej poradziłby sobie bardzo dobrze.
0
Nie patrz na dpi, nie ma to kompletnie znaczenia. Jeżeli chodzi o dokładność to najważniejszy jest sensor, a ile ma dpi to tam chu. I tak nie znam nikogo kto używałby powyżej 2000 dpi. Aha i czym wyżej z dpi tym bardziej traci się na dokładności (bardziej zaczynają być też widoczne inne wady sensorów). No chyba że jakiś bardzo duże rozdzielczości.
0
Gościu ty masz jakiś poważny problem ze sobą. Szkoda że do ciebie nic nie dociera. Jak do ściany.
1
Przyzwoity w ofensywie, niezłe wrzutki i bardzo dobra gra głową. W defensywie to obecnie top na świecie. Fajnie jakby u nas grał, jednak raczej to transfer z tych bardzo mało możliwych.
3
Widziałem artykuł na tym ***** wybroczej i niektóre rzeczy na hejtstop. Nie sądziłem że poziom upośledzenia może być aż tak wysoki. Polak to oczywiście wielki rasista, imigrantów trzeba kochać i zapraszać i Polska jest zacofana i jeżeli się nie otworzymy to nigdy nie będziemy mocni. A w komentarzach gdy się nie zgadzałeś z czymś i podałeś trafne argumenty to byłeś wielki i okrutny rasista. Jeżeli tak wygląda myślenie zachodu to mamy prze...
0
Szczerze? To nie wiem. Zupełnie inne okresy i kiedyś inaczej piłka wyglądała. Nie umiem porównać Pele, Cruyffa i Messiego ale wiem że Messi jest najlepszym piłkarzem obecnych czasów.
1
Ale dużo lepiej niż przez większość sezonu. Gomes jest młody i ma potencjał ale przez większość sezonu wyglądał jakby bał się piłki dotknąć. Szkoda tylko że tyle kosztował. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w następnym sezonie.
0
Spoko. Według mnie grał naprawdę solidnie i dawało to szansę na jakiś przebłysk.
3
Ostatnim? To nieźle gościu oglądasz mecze. Ostatnie kilka meczów miał naprawdę dobre.
0
Niby tak, tylko dziwi mnie to że otwierając ok 30 paczek za 100 i kilka za 125 nic nie da się zdobyć. Nie tylko ja tak mam. Znajomi też nic nie trafiają. To że trafiłem TOTY to po prostu ogromny fart. Po prostu mam wrażenie że te paczki są jakieś takie dziwne.
0
Nic nie mogłem trafić, otworzyłem paczkę za 35 k dostałem Bale'a. To otwierałem paczki za 100 k. Trafiłem TOTY Ronaldo (najlepszy mój traf w histori FIFy xD). Otwierałem dalej w ten dzień i trafiłem IF Eriksena i IF Higuaina. Potem przez następne miesiące otworzyłem paczek za ponad 5 milionów. Była taka seria że trafiłem walkout po chyba 17 paczce z rzędu (za 100k), a później nic. Z mega bogactwa mało mi zostało bo później już nic nie mogłem trafić. Dlatego mówię że te paczki dziwne.
0
Te paczki w FIFA 17 są jakieś dzikie. Taki sam shit leci że aż szkoda gadać.
1
No, prawdę mówiąc Juventus to taktyczny i drużynowy potwór. Każdy jest elementem układanki i wszyscy się z tego doskonale wywiązują. Ale chciałbym żeby taki Buffon wygrał.
0
Jak Juventus by zdobył wszystkie trofea, to jak myślicie, jakiś piłkarz z tej drużyny dostałby ZP? I jakby tak to kto według was był najlepszym ich zawodnikiem?