1

Real wygra wysoko i dalej to dla nich będzie fart. Aha i Ronaldo też nie strzela goli normalnie, tylko wszystko to też fart.

0

Mówi to po jego kilku meczach.

0

Pique teraz mógł zostawić Paco piłkę...

0

W Napoli Milik ma jakąkolwiek pomoc od kolegów z drużyny. Gra jest oparta na nim. A u nas grają tak, jakby nie chcieli podawać do Paco. Wszystko idzie do Neymara, a ten traci. Co z tego że Milik się szybciej zaadoptował? Pamiętasz może Suareza i jak to wyglądało na początku. Idealnie to samo co teraz Paco.

0

Oni oczekują że Paco sam wygra mecz. Że przejdzie kilku i strzeli bramkę. Nikt nie rozumie że to nie ten typ napastnika. On ma wykańczać, ale jak ma to robić jak nasza drużyna gra tak jakby mieli za zadanie do niego nie podawać.

1

Suarez w większości takich meczów jak ten, czyli totalny autobus, nic nie robi. Co z tego że se pobiega i powalczy jak nic z tego nie wynika, On musi dostać piłkę on Messiego lub Neymara.

2

Ja pierdzielę. Naprawdę niektórzy nie potrafią używać mózgu. Paco jest kryty często przez 2, nikt do niego nie gra bo nasi pomocnicy nie potrafią zagrać takiej piłki. To jest napastnik jak Milik, czyli musi dostać piłkę idealnie na głowę lub nogę. Milik w obecnej grze nic by nie zrobił, tak samo Suarez.

0

Myślisz że w takiej sytuacji Suarez zrobiłby cokolwiek?

34

Rozumiem że można być za UE, ale w taki dzień manifestować z jej flagami zamiast Polski...

46

Ja pierdzielę, ludzie z tego śmiesznego KOD'u łazili w Narodowe Święto Niepodległości z flagami Unii Europejskiej. Nawet nie wiem co o tym myśleć. Dla mnie jest to bardzo żałosne, a wy co sądzicie?

0

Po prostu denerwuje mnie to tak bardzo, że ludzie zmieniają zdanie w sekundę i z wychwalania Roberto nagle jest obrażany.

54

Nie sądziłem że tak wiele osób na tej stronie jest aż tak głupia. Roberto grał świetnie od początku sezonu, teraz popełnił błąd i już mieszany z błotem. Weźcie się pier*olnijcie w łeb.

0

To co, Roberto już słaby? Ehh chorągiewki.

3

Może Real nie gra pięknie, ale za to skutecznie, czego nam czasami trochę brakuje.

0

Ale brama

0

Po co on strzelał?!

0

yyy... Tak? Gramy po prostu fatalne spotkanie.

0

Jak oni nas niszczą. Nasi muszą się skupić, bo popełniają fatalne błędy.

0

JAK?!

0

Co wyście porobili...

0

Niektórym ciężko zrozumieć że Rakitić i Gomes mają często inne zadania niż taki Iniesta. Ale w tym meczu Gomes nieźle gra w ofensywie.

0

On chyba musi z 20 goli w meczu strzelić żeby zaczęto go doceniać. Ale pamiętam że tak samo było na początku Rakiticiem.

1

Według mnie gra całkiem dobrze, chyba najlepiej z pomocy.

0

Ale genialna kontra. Brawo!

1

Jeżeli taki jest twój tok myślenia, to współczuję i wolę już zakończyć dyskusję.

4

Co to za tok myślenia, że skoro piłkarz "naszej drużyny" zachowuje się chamsko to powinniśmy to przemilczeć.

0

Ale jak inaczej nazwać takie zachowanie. Nieważne czyjej drużyny to piłkarz.

1

Akurat on nie, czego nie można powiedzieć o twórcy artykułu o Neymarze

0

Rozumiem to, ale czasem można by było dostrzec błąd swojego zawodnika, a nie siedzieć z klapkami na oczach. Krytyka, jeżeli zasłużona, nie jest zła. Neymar nie powinien się tak zachować, ale mam nadzieję że w końcu to zrozumie.

5

Jeszcze zaraz zostaniesz zaatakowany przez jego obrońców. To było głupie i prostackie zachowanie Neymara, no ale cóż, ludzie dalej będą go bronić. Szkoda mi jedynie twórcy artykułu, bo pomimo tego że napisał prawdę został bardzo zjechany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?