Ziomix
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za ludzie....
5
Ilu sezonowców na tej stronie. Wszyscy zapomnieli nagle co w tamtym sezonie Ter Stegen robił dla Barcy.
0
Komentarz usunięty
0
Czego ty od nich oczekujesz. To samo było z Bravo podczas meczu chyba z Napoli .
0
Yaya dawaj hat-trick'a
2
BRAWOOOOOOOOOOOO!
0
Brakuje mu ogrania i zgrania z kolegami. Trzeba mu dać trochę czasu ale w tym meczu pokazuje że umiejętności ma.
2
Właśnie Douglas był jednym z lepszych zawodników w pierwszej połowie
4
Do Barcelony nie trafia się bez powodu. Cieszę się że są jeszcze osoby które wierzą w Douglasa :D
0
Z Barcelona w takim składzie może macie jakąś szansę. Gdyby Barcelona grała w normalnym składzie to Manchester mógłby sobie pomarzyć nawet o remisie.
0
Tym jeszcze bardziej zmniejszył swoje szanse
0
Bartra nic nie wnosi?! Gdy dostaje szansę na grę wykorzystuje ją. Bartra jest świetnym piłkarzem, problem w tym że konkurencja jest za duża. A co do Pedro to uważam że jest to wypalony zawodnik, idealny na wejście na ostatnie 15 minut gdy Barcelona wysoko wygrywa. Obecnie Pedro to nie jest nawet 10% starego Pedro z ataku MVP.
0
Wyszło mi Messi. To zaszczyt :D
0
Neeeeeeeeeey
4
Pique taki szalony :D
0
BRAWO JUVE
0
kur*a Pogba
0
MATS JESTEŚ BOGIEM!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
1
ahahah kolejny...
0
Serio?! Trzy karne przestrzelić? hahahahaha
0
O kurde jaka masakra
4
Widać sędziowanie na poziomie
0
Zasłużony awans Real'u. Atletico ofensywnie w dwumeczu nie istniało.
8
Na stronie Realu że wielkie oszustwo, przekupieni sędziowie. Oczywiście Bale nie był na spalonym ale Ronaldo który podawał Bale'owi już tak.
3
Neymar
1
ALE BRAMA!!!!!!!!
0
Myślisz że to wina Neymara? To wina zarządu.
0
Pod koniec meczu jaka skuteczność Polaków. ALE CZEMU TAK PÓŹNO?! WCZEŚNIEJ NIE DAŁO SIĘ TAK RZUCAĆ? To nie ich bramkarz tak świetnie bronił tylko nasi rzucali tragicznie.
0
ehh ja pie*dole...