0

Co za ludzie....

5

Ilu sezonowców na tej stronie. Wszyscy zapomnieli nagle co w tamtym sezonie Ter Stegen robił dla Barcy.

0

Komentarz usunięty

0

Czego ty od nich oczekujesz. To samo było z Bravo podczas meczu chyba z Napoli .

0

Yaya dawaj hat-trick'a

2

BRAWOOOOOOOOOOOO!

0

Brakuje mu ogrania i zgrania z kolegami. Trzeba mu dać trochę czasu ale w tym meczu pokazuje że umiejętności ma.

2

Właśnie Douglas był jednym z lepszych zawodników w pierwszej połowie

4

Do Barcelony nie trafia się bez powodu. Cieszę się że są jeszcze osoby które wierzą w Douglasa :D

0

Z Barcelona w takim składzie może macie jakąś szansę. Gdyby Barcelona grała w normalnym składzie to Manchester mógłby sobie pomarzyć nawet o remisie.

0

Tym jeszcze bardziej zmniejszył swoje szanse

0

Bartra nic nie wnosi?! Gdy dostaje szansę na grę wykorzystuje ją. Bartra jest świetnym piłkarzem, problem w tym że konkurencja jest za duża. A co do Pedro to uważam że jest to wypalony zawodnik, idealny na wejście na ostatnie 15 minut gdy Barcelona wysoko wygrywa. Obecnie Pedro to nie jest nawet 10% starego Pedro z ataku MVP.

0

Wyszło mi Messi. To zaszczyt :D

0

Neeeeeeeeeey

4

Pique taki szalony :D

0

BRAWO JUVE

0

kur*a Pogba

0

MATS JESTEŚ BOGIEM!

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

1

ahahah kolejny...

0

Serio?! Trzy karne przestrzelić? hahahahaha

0

O kurde jaka masakra

4

Widać sędziowanie na poziomie

0

Zasłużony awans Real'u. Atletico ofensywnie w dwumeczu nie istniało.

8

Na stronie Realu że wielkie oszustwo, przekupieni sędziowie. Oczywiście Bale nie był na spalonym ale Ronaldo który podawał Bale'owi już tak.

3

Neymar

1

ALE BRAMA!!!!!!!!

0

Myślisz że to wina Neymara? To wina zarządu.

0

Pod koniec meczu jaka skuteczność Polaków. ALE CZEMU TAK PÓŹNO?! WCZEŚNIEJ NIE DAŁO SIĘ TAK RZUCAĆ? To nie ich bramkarz tak świetnie bronił tylko nasi rzucali tragicznie.

0

ehh ja pie*dole...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?