1

No nie spodziewałem się tak szczegółowej odpowiedzi, dzięki wielkie. No i mam nadzieję, że masz rację.

0

Nie wiem jak ten zawodnik aspiruje, może ktoś coś więcej o nim powiedzieć? Co w Nim takiego jest?
Bo trzy bramki w 26 meczach, to chyba dość słaby wynik jak na napastnika?

0

hmmm... bramkarz jak zwykle za nazwisko :) dajcie już spokój z tym Casillasem! już De Gea jest lepszy! ale nie nazwisko najważniejsze. wg mnie parodia :) zaraz pewnie dostanę pocisk ;d ale takie jest moje zdanie to już nie ten Casillas sprzed 3/4 lat.

0

@Ronaldo92

Wyjdź!

A co do newsa, duże NIE! :)

0

@xXxRQ7xXx

to Messi jest aż tak stary ?

0

"daje spektakl w każdym meczu" taaaa a zwłaszcza 29 listopada na Camp Nou :)

0

Trudno. Ale opłacenie piłkarzy i trenera najlepszej drużyny świata jest kosztowne, niestety. I chyba dlatego zdecydowali się na tą reklamę. Dobrze, że UNICEF zostanie ;)

0

Dobry pomysł :) ale osobiście wolałbym Gareth Bale :D

tylko, że mamy Abidala, Maxwella i Adriano ale Adriano moze zagrać na innych pozycjach a Abidal na środku w razie kontuzji czy coś :)

0

dlaczego nie ma nic w kalendarium ani żadnego newsa, że Villa ma dzisiaj urodziny ?:)

0

Gdzie jest Valdes i Dani ? żałosne.

0

@Maciek

tak, dostał. Messi także ale w ostatnim zdaniu chodziło o to, że Puyol i Pique dostali żółte kartki za faule. A VV i Messi nie dostali za faule.

0

"Espanyol Barcelona został 21. zwycięzcą Pucharu Katalonii." chyba coś źle jest napisane. z tego wynika, że został dwudziestym pierwszym zwycięzcą PK. :) może się myle ;]

0

Git! mógł być Masche ale nie jest źle :)

0

Przegrana Iniesty z Ozilem i Basquesta z Khedira to parodia :)

0

jogas

Dobra robota!

0

Darkstar jesteś może z Kluczborka ?:)

0

Ostatnie zdanie mistrzostwo! SZACUN!

0

@clinton

trochę przesadziłeś Pique i Pepe na równo ? Iniesta z Ozilem no to już parodia! Ozil nie jest nawet w połowie tak dobry jak Iniesta.

Ale to tylko moje zdanie.

0

Szacun Casillas! Jedyny którego szanuję z Realu, niegdyś jeszcze Raula ale odszedł. VeB!

0

karina.

S. Roberto ;)

0

Kolejna asysta Thiago już chyba 3 jak się nie mylę ;D

0

@Busiu

jeszcze nie raz będziesz im to musiał tłumaczyć ;D

0

co tam robi Ozil ??

dobrze zagrał na MŚ w RPA i kilka meczy w realu i już nominowany? w takim razie gdzie jest Pedro, Sergio ? skoro tam jest Ozil.

Casillas ? zagrał dobrze w RPA ale jak dla mnie w tym i poprzednim sezonie jednak VV był lepszy i nadal jest. To nie ten Iker co kilka lat temu i chyba dzięki nazwisku jest na tej liście nominowanych.

0

@katallonczyk16

"obiema defensywnymi zawodnikami" ??

0

Iniesta! W każdym spotkaniu gra z taką samą, wysoką formą. Strzela w ważnych meczach często bierze na siebie cały ciężar gry, tak jak to było z Valencją. Ale tak jak pisał kolega szyonst Iniesta jest młody i na pewno będzie miał jeszcze okazję zdobyć Złotą Piłkę. Dlatego wolałbym aby wygrał XAVI!

VeB!

0

Arnabdi

Popieram!

0

@edward

lecz się pojebie !!!

0

Masche zółta ja pierdocze ;ż

0

Czemu teraz Messiego nie krytykujecie ? jakby to był Villa to już by było co za "drewno" itp..

0

gdzie Bojan ??!! na co Pep czeka ;/ jak bd grał po 5 min to na pewno jego umiejętności bd "stały"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?