a.iniesta8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzywiczyny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dezkrit - pomyśl trochę dzieciaku !!
Oni są bez formy? w tym sezonie są bez formy? jeżeli tak to Ty chyba jesteś bez mózgu.
0
dezkrit - i co ??!! wielki mi kibic !!
Wiara Czyni Cuda !!
VAMOS !
0
dezkrit - śmiech na sali to Ty masz chyba na chacie stary;|
Oglądasz wgl. mecz ??!!
żal następne dziecko neo
0
dajcie linka do sopcast bo na kuszoTV leci mecz FCB-Villarreal ;|
0
Będzie cały mecz do pobrania ?? !!
0
Chyba miało być znajdują się w pierwszych pięciu pozycjach xd
0
1 zdjęcie z galerii "Kibice świętują zwycięstwo" najlepsze :)
takie chwile chciałoby się przeżyć na żywo haha
0
świetna karykatura !
0
ale ci kibice realu to szmaty !! cały czas jak Sami jest blisko lini bocznej to udawają małpy ;/
0
paść***
0
jakby mial paś gol nr. 107 na SB to dzisiaj by musiał być wynik 13:2 to jest nie możliwe
0
hahaha cisza madrydzkie psy !!
0
popierdolony sędzie pajac !!!
0
i gdzie są teraz ci co najeżdżali na Henrego ??
jak strzelił bramkę to się cieszycie jak szczerbaty do sucharów.
A gdy mu nie wychodziło z getafe. Chelsea itp. to wszyscy tak go krytykowali
Będzie 5/4:1 :D
VAMOS!
0
No i jest brawo Messi zdobyłeś swoją pierwsza bramkę na SB :D
0
Spoko :)
http://neptyktv.unl.pl/3.html polecam dobry link !!
JEDZIEMY FORZA !!!!!
0
Kliknij na Start | Uruchom i w pole otwórz wpisz gpedit.msc.
Teraz przejdź kolejno do: Konfiguracja komputera | Szablony administracyjne | Sieć | Harmonogram pakietów Qos.
Po prawej stronie okna Zasady grupy znajdź szablon Ogranicz rezerwowalną przepustowość i kliknij na niego dwa razy.
W nowym oknie, które Ci się pokaże zaznacz "Włączone" ustaw limit przepustowości na 0%.
mam nadzieję, że pomorze. Chociaż nie mam 100% pewności
czemu na sopcast mam tylko kanały do 50000 ?? bo torm podał, kanały 69070 i 65059 a ja takich nie mam proszę o pomoc!
0
Jeżeli wam na neptyk tnie przy 512kb/s to wyłączcie zaporę systemową przepustowości łącza :)
0
Forca1899 ty masz neta 20mb/s ??!!
z czego on niby jest?
0
Filmik rewelacja !!!
WIĘCEJ TAKICH !
Dami - zgadzam się z Tobą w 100%
VeB!
0
Alves da rade :)
chłopak ma płuca ze stali !!
VAMOS !!
0
chyba filmik !
0
no to lijanik18 dzisiaj i jutro do godziny 22:00 wyklnij się do woli bo później przez miesiąc nie będziesz mógł ;)
0
A wracając do tego czy Hleb czy Gudjohnsen to na pewno pozostawiłbym Gudjohnsena ;) Hleb nie pasuje do reszty, nie może załapać stylu gry a nie można czekać 2 sezony żeby się w końcu za klimatyzował.
VeB
0
No to będzie atak jak marzenie ;)
Lewa strona: Ribéry, środek: Eto`o i prawa: Messi ;D
Nic tylko jeszcze załatwić lepszego bramkarza lub konkurencję dla VV !
VeB
0
80% osób które napisało posty pod tym newsem to są 12 latki. Cieszą się nie wiadomo z czego.? Dla nas to może i lepiej ale jak by się to przydarzyło Messiemu, Samiemu lub Alvesowi to już by Wam nie było tak wesoło! Gówniarze myślą, że są fanami Barcy a połowa z nich interesuje się Dumą Katalonii na pewno od tego sezonu bo są na topie. I uważają się za kibiców.
Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia Gutiemu.
PozDro dla prawdziwych Cules !
0
daaaniel16.
Jeżeli Ty masz 22 lata to chyba skończyłeś tylko podstawówkę. Robisz więcej błędów w jednym zdaniu niż większość w całej wypowiedzi. A z tym, że byłeś 22 razy na Camp Nou to niezła bajeczka.
Pozdro Cules !