0

dezkrit - pomyśl trochę dzieciaku !!

Oni są bez formy? w tym sezonie są bez formy? jeżeli tak to Ty chyba jesteś bez mózgu.

0

dezkrit - i co ??!! wielki mi kibic !!

Wiara Czyni Cuda !!

VAMOS !

0

dezkrit - śmiech na sali to Ty masz chyba na chacie stary;|

Oglądasz wgl. mecz ??!!

żal następne dziecko neo

0

dajcie linka do sopcast bo na kuszoTV leci mecz FCB-Villarreal ;|

0

Będzie cały mecz do pobrania ?? !!

0

Chyba miało być znajdują się w pierwszych pięciu pozycjach xd

0

1 zdjęcie z galerii "Kibice świętują zwycięstwo" najlepsze :)

takie chwile chciałoby się przeżyć na żywo haha

0

świetna karykatura !

0

ale ci kibice realu to szmaty !! cały czas jak Sami jest blisko lini bocznej to udawają małpy ;/

0

paść***

0

jakby mial paś gol nr. 107 na SB to dzisiaj by musiał być wynik 13:2 to jest nie możliwe

0

hahaha cisza madrydzkie psy !!

0

popierdolony sędzie pajac !!!

0

i gdzie są teraz ci co najeżdżali na Henrego ??

jak strzelił bramkę to się cieszycie jak szczerbaty do sucharów.

A gdy mu nie wychodziło z getafe. Chelsea itp. to wszyscy tak go krytykowali

Będzie 5/4:1 :D

VAMOS!

0

No i jest brawo Messi zdobyłeś swoją pierwsza bramkę na SB :D

0

Spoko :)

http://neptyktv.unl.pl/3.html polecam dobry link !!

JEDZIEMY FORZA !!!!!

0

Kliknij na Start | Uruchom i w pole otwórz wpisz gpedit.msc.

Teraz przejdź kolejno do: Konfiguracja komputera | Szablony administracyjne | Sieć | Harmonogram pakietów Qos.

Po prawej stronie okna Zasady grupy znajdź szablon Ogranicz rezerwowalną przepustowość i kliknij na niego dwa razy.

W nowym oknie, które Ci się pokaże zaznacz "Włączone" ustaw limit przepustowości na 0%.

mam nadzieję, że pomorze. Chociaż nie mam 100% pewności

czemu na sopcast mam tylko kanały do 50000 ?? bo torm podał, kanały 69070 i 65059 a ja takich nie mam proszę o pomoc!

0

Jeżeli wam na neptyk tnie przy 512kb/s to wyłączcie zaporę systemową przepustowości łącza :)

0

Forca1899 ty masz neta 20mb/s ??!!

z czego on niby jest?

0

Filmik rewelacja !!!

WIĘCEJ TAKICH !

Dami - zgadzam się z Tobą w 100%

VeB!

0

Alves da rade :)

chłopak ma płuca ze stali !!

VAMOS !!

0

chyba filmik !

0

no to lijanik18 dzisiaj i jutro do godziny 22:00 wyklnij się do woli bo później przez miesiąc nie będziesz mógł ;)

0

A wracając do tego czy Hleb czy Gudjohnsen to na pewno pozostawiłbym Gudjohnsena ;) Hleb nie pasuje do reszty, nie może załapać stylu gry a nie można czekać 2 sezony żeby się w końcu za klimatyzował.

VeB

0

No to będzie atak jak marzenie ;)

Lewa strona: Ribéry, środek: Eto`o i prawa: Messi ;D

Nic tylko jeszcze załatwić lepszego bramkarza lub konkurencję dla VV !

VeB

0

80% osób które napisało posty pod tym newsem to są 12 latki. Cieszą się nie wiadomo z czego.? Dla nas to może i lepiej ale jak by się to przydarzyło Messiemu, Samiemu lub Alvesowi to już by Wam nie było tak wesoło! Gówniarze myślą, że są fanami Barcy a połowa z nich interesuje się Dumą Katalonii na pewno od tego sezonu bo są na topie. I uważają się za kibiców.

Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia Gutiemu.

PozDro dla prawdziwych Cules !

0

daaaniel16.

Jeżeli Ty masz 22 lata to chyba skończyłeś tylko podstawówkę. Robisz więcej błędów w jednym zdaniu niż większość w całej wypowiedzi. A z tym, że byłeś 22 razy na Camp Nou to niezła bajeczka.

Pozdro Cules !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?