0

nie wierzę w co niektórych ;| Villa taki Villa taki ;/

a jak przyszedł to sobie kucyka trzepaliście z radości!

0

Villa na skrzydle to zły pomysł ;/ on tam nie nastrzela dużo bramek

0

jest Bozian ;D

0

@Baros1990

jesteś tak samo żałosny jak swoje teksty. piszesz do kozi438 żeby gościa nie obrażał bo go nie zna a sam to robisz pajacyku. więc zbastuj i idź sobie "pier***ć pod kołderką" przy "M jak Miłość"

i każdy ma swoje zdanie więc co się wpierdaczasz!

0

Tylko, że taki Messi trafia się raz na 100 lat.. jak nie więcej bystrzaku! A czy Xavi w wieku 20 lat też rozdawał takie piłki? Albo Villa był najskuteczniejszym strzelcem w swojej drużynie ? Raczej nie. Więc porównywanie każdego do Messiego jest nie na miejscu bo to co wyprawia ten chłopak to jest kilka klas wyżej i na drugiego takie zawodnika będzie trzeba troszkę poczekać :)

I wgl. co to miało być te zapalanie świeczek i wychwalanie pod niebiosa? Nikt Bojana tutaj nie wychwala za każde podanie ani nic z tych rzeczy. tylko każdy dał Ci do zrozumienia, że jest dużo lepszy niż 3 lata temu :)

Polecam czytanie ze zrozumieniem. Dobranoc

0

@JimMorrisonFCB

spać! już po dobranoce.

0

@zawszebarca

17 ? kto to ?;> bo Pedro ma 11 z tego co wiem ;D

0

@szybki123

brawo znawco! :) "zastępca za xaviego czyli-caceres" śmiechu warte, człowieku to nie pes2010, że caceres może grać na prawie każdej pozycji co jak co ale na zmiennika Xaviego to ja go słabo widzę! :D

0

Kolejna głupota !! Najbardziej na transferze Ibry to mi szkoda Eto`o :(

0

@eldorado

człowieku obija to Ci się chyba mózg ! jak możesz wywnioskować, że się obija po zdjęciach? że siedzi na piłce haha jakbyś trenował troszkę wyżej niż w klasie-C to byś wiedział coś na ten temat. Aha sory u was nie ma treningów:)

0

@mirq

a skąd wiesz jak on wygląda na treningach??

jak dla mnie powinien zostać i pep powinien dać mu szansę!

0

KOLEJNA GŁUPOTA!!!!!!!!!!

0

Lipa ;/ oby został!!

0

Tylko żeby za późno nie sięgnęli do tej kieszeni

0

@qbarca

wiem, że w tedy był Laporta ale skoro mieli niby 50mln na Cesca to gdzie ta kasa? niech sypną z 25mln a nie opamiętają się jak już będzie za późno! DAWAĆ JAVIERA! :D

0

Wszystko na ostatnią chwilę! ;/ wyjdzie tak, że się skończy okienko a później w razie jakiejś kontuzji Busiego obudzą się z ręką w nocniku! Za Czyhre dali 25 a Javiera chcą kupić za 15 ? śmiech na sali!

0

żadnego zawodnika realu ;)

0

"do siatki rywali trafiało aż dziewięciu zawodników" a nie sześciu ?

0

Iniesta jest już po testach ;D

0

Już lepiej żeby za tyle kwitów wzmocnili kilka pozycji!

0

dobre są te delfiny :D

popieram memeczysław, rasta_goofy wolę przeczytać tego newsa i obejrzeć ten świetny filmik niż czytać telenowelę pt. "Cesc Fabregas" :)

0

młodziki dobrze pykają nie powiem :D

0

4:1

Keita :)

0

@Mazi

Kameni, Vidic, R.Carlos, Aguero, Torres, Robinho, Ozil to już chyba przesada a gdyby był taki skład jak napisałeś to Bojan, Dos Santos, Oriol, Jeffren, Thiago i Pedro by za dużo nie pograli.

0

DO REDAKCJI:

najpierw piszecie newsa, że Rafa na pewno opuszcza Barca po 7 latach do MLS a teraz, że jeszcze nie wiadomo. ;|

0

@Perczik

No raczej mnie nie masz :)

0

@Perczik

Kozak? Ty jak coś dojebi... to koniec. Czy widzisz gdzieś tutaj słowa Zlatana ? skoro uważasz, że kozaczy ? Z tego co ja zauważyłem to Maxwell wypowiada się na jego temat.

VAMOS!

0

Perczik

Czytanie ze zrozumieniem, łbie! Pisałem żeby im kasa i sława do głowy nie uderzyła a nie, że już szajby dostaną. Poczytaj po dwa razy te :marne" komentarze a w szczególności swoje to na pewno Cię śmiech ogarnie, elo!

0

Tylko żeby im te całe sukcesy i kasa do głowy nie uderzyła. Messi chce otworzyć własną firmę odzieżową, Iniesta film. ;/

Vamos Andres!

0

@Fuuuuuuuuuuuuuuuu

dlatego, że Villa jest już piłkarzem FC Barcelony! :D

VAMOS ANDRES!!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?