a.iniesta8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzywiczyny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wierzę w co niektórych ;| Villa taki Villa taki ;/
a jak przyszedł to sobie kucyka trzepaliście z radości!
0
Villa na skrzydle to zły pomysł ;/ on tam nie nastrzela dużo bramek
0
jest Bozian ;D
0
@Baros1990
jesteś tak samo żałosny jak swoje teksty. piszesz do kozi438 żeby gościa nie obrażał bo go nie zna a sam to robisz pajacyku. więc zbastuj i idź sobie "pier***ć pod kołderką" przy "M jak Miłość"
i każdy ma swoje zdanie więc co się wpierdaczasz!
0
Tylko, że taki Messi trafia się raz na 100 lat.. jak nie więcej bystrzaku! A czy Xavi w wieku 20 lat też rozdawał takie piłki? Albo Villa był najskuteczniejszym strzelcem w swojej drużynie ? Raczej nie. Więc porównywanie każdego do Messiego jest nie na miejscu bo to co wyprawia ten chłopak to jest kilka klas wyżej i na drugiego takie zawodnika będzie trzeba troszkę poczekać :)
I wgl. co to miało być te zapalanie świeczek i wychwalanie pod niebiosa? Nikt Bojana tutaj nie wychwala za każde podanie ani nic z tych rzeczy. tylko każdy dał Ci do zrozumienia, że jest dużo lepszy niż 3 lata temu :)
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Dobranoc
0
@JimMorrisonFCB
spać! już po dobranoce.
0
@zawszebarca
17 ? kto to ?;> bo Pedro ma 11 z tego co wiem ;D
0
@szybki123
brawo znawco! :) "zastępca za xaviego czyli-caceres" śmiechu warte, człowieku to nie pes2010, że caceres może grać na prawie każdej pozycji co jak co ale na zmiennika Xaviego to ja go słabo widzę! :D
0
Kolejna głupota !! Najbardziej na transferze Ibry to mi szkoda Eto`o :(
0
@eldorado
człowieku obija to Ci się chyba mózg ! jak możesz wywnioskować, że się obija po zdjęciach? że siedzi na piłce haha jakbyś trenował troszkę wyżej niż w klasie-C to byś wiedział coś na ten temat. Aha sory u was nie ma treningów:)
0
@mirq
a skąd wiesz jak on wygląda na treningach??
jak dla mnie powinien zostać i pep powinien dać mu szansę!
0
KOLEJNA GŁUPOTA!!!!!!!!!!
0
Lipa ;/ oby został!!
0
Tylko żeby za późno nie sięgnęli do tej kieszeni
0
@qbarca
wiem, że w tedy był Laporta ale skoro mieli niby 50mln na Cesca to gdzie ta kasa? niech sypną z 25mln a nie opamiętają się jak już będzie za późno! DAWAĆ JAVIERA! :D
0
Wszystko na ostatnią chwilę! ;/ wyjdzie tak, że się skończy okienko a później w razie jakiejś kontuzji Busiego obudzą się z ręką w nocniku! Za Czyhre dali 25 a Javiera chcą kupić za 15 ? śmiech na sali!
0
żadnego zawodnika realu ;)
0
"do siatki rywali trafiało aż dziewięciu zawodników" a nie sześciu ?
0
Iniesta jest już po testach ;D
0
Już lepiej żeby za tyle kwitów wzmocnili kilka pozycji!
0
dobre są te delfiny :D
popieram memeczysław, rasta_goofy wolę przeczytać tego newsa i obejrzeć ten świetny filmik niż czytać telenowelę pt. "Cesc Fabregas" :)
0
młodziki dobrze pykają nie powiem :D
0
4:1
Keita :)
0
@Mazi
Kameni, Vidic, R.Carlos, Aguero, Torres, Robinho, Ozil to już chyba przesada a gdyby był taki skład jak napisałeś to Bojan, Dos Santos, Oriol, Jeffren, Thiago i Pedro by za dużo nie pograli.
0
DO REDAKCJI:
najpierw piszecie newsa, że Rafa na pewno opuszcza Barca po 7 latach do MLS a teraz, że jeszcze nie wiadomo. ;|
0
@Perczik
No raczej mnie nie masz :)
0
@Perczik
Kozak? Ty jak coś dojebi... to koniec. Czy widzisz gdzieś tutaj słowa Zlatana ? skoro uważasz, że kozaczy ? Z tego co ja zauważyłem to Maxwell wypowiada się na jego temat.
VAMOS!
0
Perczik
Czytanie ze zrozumieniem, łbie! Pisałem żeby im kasa i sława do głowy nie uderzyła a nie, że już szajby dostaną. Poczytaj po dwa razy te :marne" komentarze a w szczególności swoje to na pewno Cię śmiech ogarnie, elo!
0
Tylko żeby im te całe sukcesy i kasa do głowy nie uderzyła. Messi chce otworzyć własną firmę odzieżową, Iniesta film. ;/
Vamos Andres!
0
@Fuuuuuuuuuuuuuuuu
dlatego, że Villa jest już piłkarzem FC Barcelony! :D
VAMOS ANDRES!!! :D