a.iniesta8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzywiczyny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest bezsensu z tymi opłatami
0
juz bym wolał Fabregasa ;D
0
fanrealu ale powiedziałeś teraz ;D
0
aha dziki :)
0
jak to nagrywałeś ??
podaj gg jakbyś mógł :)
0
nom ale mamy także dużo młodych talentów którzy bd naprawdę dobrzy za 2/3 latka :)
munies, torres, pedro wielu ich tam jest ^^
0
kaniucha no na pewno :) już jak kiedyś pisałem o tym ^^
jak już wyrzucali henrego albo busquesta z FCB bo im cos nie wychodziło ;p
albo eta w koncówce a po finale LM to wszyscy nagle ich pokochali :)
pozdro dla prawdziwych cules :)
0
a ja myślę że kaka szybciej ;D
tak samo jak D.Alves ;]
0
nom może i się skusi ;D
ja bym chciał taki atak ribery (henry)- villa(eto`o) - messi (bojan)
w nawiaskach to zmiennicy wrazie co ;p
0
barcam -- jakbyś nie zauważył to my nie mamy Villy ;P
0
i bardzo dobrze ! ibra jest słabszy :D
może i real jest królem rynku transferowego ale Barca jest królem świata !!
VAMOS !
0
Yaya za Fabregasa ;D
0
@lonias dokładnie z fifką to można coś innego porobić xd
0
kogo to oni kupić nie chcą :)
już mi się patrzeć na to nie chce "City to .." "City tamto.."
0
potok100 masz jeszcze jakieś fotki z FIesty w HQ ?
0
chciałbym, żeby przeszedł tylko za kogo by grał ?
0
rdam- śmieszny jesteś :D
Taki wynik to Barce by mogła mieć z jakąś 2 ligą polską ;D
0
Powiedzcie mi teraz gdzie są ci sasrani krytycy Busquesta i Eto`o ?
0
bedi- bardzo inteligentna wypowiedź :) "Keita pauzuje za kartki" buahah :)
Moim zdaniem Basques da rady :)
0
mi te linki nie działają :(
0
soccer-live.pl mam sopcast a pisze ze musze zainstalowac co jets ?
0
E2 to Eto'o :p
0
Moim zdaniem Busquest nas wszystkich zaskoczy swoim występem. Wierzę w tego młodego piłkarza i mam nadzieję, że dorówna w Rzymie do poziomu Yaya na środku lub przewyższy go na tej pozycji, co jest mniej prawdo podobne ale stać go na to żeby dorównać do Yaya.
0
sopelinho
ze skręconą nogą wcale się nie da grać a nie ciężko :)
miałeś kiedyś skręconą kostkę ?
0
Pyrzo_Barca popieram Cię w 100%! Ci sezonowcy są najgorsi ! zaczeli kibicować FCB bo wygrywa w tym sezonie i gra najpiękniejszy futbol na świecie. A myślą, że się chodź trochę znają :)
tak jak GAUCHOR mówił zaraz bd nie,nie,nie !
POzDro Cules!
0
Osobiście chciałbym go w FCB
0
mystikal - popieram Cię w 100% !
i nie tylko krytykują piłkarzy ale także drużynę.
0
hahah jaka pujda ;D
za niego to ja mogę dać im Hleba !!
BUJDA !!!
0
dezkrit - szkoda mi Cię stary! jak bylo 1:0 w plecy to "barca bez formy" "nie zdabeda zadnego tytulu" "bojan jest slaby" itp. itd. a teraz to "ladnie ladnie dalej chlopaki" co za dziecko neo boze weź wyjdź lepiej stąd !
0
ALe Ty jesteś bystry jak woda w klozecie:|
a ten tekst z Huqvarna to Ci chyba babcia podsunęła.