0

to jest bezsensu z tymi opłatami

0

juz bym wolał Fabregasa ;D

0

fanrealu ale powiedziałeś teraz ;D

0

aha dziki :)

0

jak to nagrywałeś ??

podaj gg jakbyś mógł :)

0

nom ale mamy także dużo młodych talentów którzy bd naprawdę dobrzy za 2/3 latka :)

munies, torres, pedro wielu ich tam jest ^^

0

kaniucha no na pewno :) już jak kiedyś pisałem o tym ^^

jak już wyrzucali henrego albo busquesta z FCB bo im cos nie wychodziło ;p

albo eta w koncówce a po finale LM to wszyscy nagle ich pokochali :)

pozdro dla prawdziwych cules :)

0

a ja myślę że kaka szybciej ;D

tak samo jak D.Alves ;]

0

nom może i się skusi ;D

ja bym chciał taki atak ribery (henry)- villa(eto`o) - messi (bojan)

w nawiaskach to zmiennicy wrazie co ;p

0

barcam -- jakbyś nie zauważył to my nie mamy Villy ;P

0

i bardzo dobrze ! ibra jest słabszy :D

może i real jest królem rynku transferowego ale Barca jest królem świata !!

VAMOS !

0

Yaya za Fabregasa ;D

0

@lonias dokładnie z fifką to można coś innego porobić xd

0

kogo to oni kupić nie chcą :)

już mi się patrzeć na to nie chce "City to .." "City tamto.."

0

potok100 masz jeszcze jakieś fotki z FIesty w HQ ?

0

chciałbym, żeby przeszedł tylko za kogo by grał ?

0

rdam- śmieszny jesteś :D

Taki wynik to Barce by mogła mieć z jakąś 2 ligą polską ;D

0

Powiedzcie mi teraz gdzie są ci sasrani krytycy Busquesta i Eto`o ?

0

bedi- bardzo inteligentna wypowiedź :) "Keita pauzuje za kartki" buahah :)

Moim zdaniem Basques da rady :)

0

mi te linki nie działają :(

0

soccer-live.pl mam sopcast a pisze ze musze zainstalowac co jets ?

0

E2 to Eto'o :p

0

Moim zdaniem Busquest nas wszystkich zaskoczy swoim występem. Wierzę w tego młodego piłkarza i mam nadzieję, że dorówna w Rzymie do poziomu Yaya na środku lub przewyższy go na tej pozycji, co jest mniej prawdo podobne ale stać go na to żeby dorównać do Yaya.

0

sopelinho

ze skręconą nogą wcale się nie da grać a nie ciężko :)

miałeś kiedyś skręconą kostkę ?

0

Pyrzo_Barca popieram Cię w 100%! Ci sezonowcy są najgorsi ! zaczeli kibicować FCB bo wygrywa w tym sezonie i gra najpiękniejszy futbol na świecie. A myślą, że się chodź trochę znają :)

tak jak GAUCHOR mówił zaraz bd nie,nie,nie !

POzDro Cules!

0

Osobiście chciałbym go w FCB

0

mystikal - popieram Cię w 100% !

i nie tylko krytykują piłkarzy ale także drużynę.

0

hahah jaka pujda ;D

za niego to ja mogę dać im Hleba !!

BUJDA !!!

0

dezkrit - szkoda mi Cię stary! jak bylo 1:0 w plecy to "barca bez formy" "nie zdabeda zadnego tytulu" "bojan jest slaby" itp. itd. a teraz to "ladnie ladnie dalej chlopaki" co za dziecko neo boze weź wyjdź lepiej stąd !

0

ALe Ty jesteś bystry jak woda w klozecie:|

a ten tekst z Huqvarna to Ci chyba babcia podsunęła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?