0

a nie 15mln ??

0

@swidrinho

Marnującego ? No wątpię. Czychra jest "dobry" ale na poziomi ligi Ukraińskiej nie Hiszpańskiej, Hleb? Był słaby jak tylko przyszedł do Barcy a Dos Santos miał za dużą rywalizację w składzie i brak ambicji jak Yaya :)

0

Dodano: 2010-07-06 14:06:22, autor: Leszczak

Ludzie narzekacie a sztabowi chodzilo o wykorzystanie jego wiedzy do przygotowania zespolu na potyczke z dynamem i rubinem w fazie grupowej LM. takie jest moje zdanie.

Tak właśnie, gdybyś Ty zajmował miejsce w zarządzie to pewnie kupilibyśmy zawodnika z każdej drużyna LaLiga a na koniec sezonu odsprzedali za połowę ceny tylko po to by dowiedzieć się o nich coś o rywalu.. taa :)

0

tominho777

ten trick Maty był też tutaj, nic specjalnego. Zwykły trick przy dziadku a przy ich technice to z zamkniętymi oczami..

0

@ Rafalx160

Jaki Pedro, Bojan, Villa itp. ? Hleb to pomocnik a nie napastnik.

Jak dla mnie może zostać, szeroka kadra na pewno się przyda a co nam z niego jak będzie na wypożyczeniu ? Pieniądze w błoto.

VeB!

0

@ rafał20

świetny komentarz.. polecam grać więcej z PES`a i FIFE :D

0

@ cules_since95

Torres psuł mnóstwo akcji? szkoda, że wszedł w końcówce i jakby nie patrząc w końcowych minutach stworzył więcej akcji niż reszta przez cały mecz.. razem z Navasem wprowadzili dużo zamieszania :)

Podoba mi się pomysł z Torresem ale mamy już dużo napastników ;/ Chyba, że sprzedać Ibrę i Henrego.

0

a tak w ogóle to ploty jak nic... gdzie teraz jak są MŚ w RPA uzgadniali by warunki z Alvesem ?

0

@ Michax9

ta pewnie Ramos za Alvea...

0

Ciekawe co wy "kibice" będziecie gadać jak Villi nie wyjdzie tak jak Zlatanowi.. FORZA IBRA! :D

0

jakoś mi się on nie widzi... może się mylę i kiedyś go polubię (oby tak było) ale puki co nie jestem do niego przekonany. ramos? ;| hahaha transfery Barca -> real, real -> Barca raczej są nie realne :D po akcji z Figo hehe

VAMOS!!

0

"a ostatni Jaume Ferrer."

ostatni jest chyba Invalid ?

0

Najważniejsze jest utrzymać Yaya i będzie ekipa :) dla Daniego zmiennikiem może być Caceres ;]

0

@Kacper_FCBarca

no jesteś trochę kibic :D szkoda, że Dani gra na prawej stronie :)

0

Kaka i Iker to chyba za nazwiska się tam znaleźli no ale cóż.. według mnie ani jeden ani drugi nic nie pokazał w tym sezonie..

0

a po co szukać zmiennika ? Jest Cáceres!

0

@Gieble

Zależy dla kogo, Cris jest świetnym piłkarzem ale dla mnie Eto`o do idealny środkowy napastnik :) każdy ma swoje poglądy i szanuję Twoje zdanie, pozdro!

VeB!

0

@Gable

Jak dla mnie Eto`o jest duż lepszy od Ibry, Higuaina czy C.Ronaldo, jego szybkość i dynamika po prostu zadziwia :) jak dla mnie najlepszy środkowy napastnik na świecie (jak na razie) i mam nadzieję, że niedługo będzie nim Bojan. Ja do tej pory żałuję, że wymienili go za Ibrahimovica. Bojan/Silva - Villa/Eto`o - Messi/Pedro taki bym chciał atak w Barcelonie, tylko żeby Krkić też grywał na środku napaści :)

Visca el Barca y Visca Catalunya!

0

"Sprowadzenie Maty byłoby alternatywą dla możliwego odejścia Zlatana Ibrahimovica."

Czemu za Ibrę ? skoro Zlatan to środkowy napastnik, wolę aby Zlatan został a Henry odszedł, ma już swój wiek i nie gra tak jak 2/3 lata temu. A Ibrahimovic na pewno się przyda, trzeba mieć też dobrych zawodników na ławce, a nie cały czas tą samą 11 grać. A co będzie jak nie daj boże Messi, Villa albo Pedro będzie miał kontuzję na dłuższy czas?

0

Przecież pisze wyraźnie, że przegraliśmy z Atletico!! Ludzie czytać umiecie ?

Co ważne, Blaugrana przegrała tylko raz, z ---> "Atlético."

0

Yaya musi zostać!!

Visca el Barca y Visca Catalunya!

0

Pisze się Borriello a nie Boriello ;)

0

Dodano: 2010-05-19 15:04:25, autor: cracker

Zbyt piękne żeby było prawdziwe, przynajmniej nie w tym sezonie ;)

nie mam pojęcia o czym Ty gadasz? przecież Villa jest już oficjalnie w Barcelonie, więc o co Ci chodziło w tym komentarzu?

Jeżeli w skutek przyjścia Cesca ma odejść Yaya to niech Sobie Fabregas dalej gra w Arsenalu.

VeB!

0

Dobijają mnie tacy kibice innych klubów, które już dawno odpadły z LM śmiejąc się, że przegralismy z Interem;| takie hala dzieci się podniecają a real sam odpadł w 1/8 z Lyonem

0

Jak dla mnie jest on jednym z najlepszych pomocników świata, chciałbym go widzieć w bordowo granatowym trykocie ale.. nie za taką kase. Może za sezon, dwa. Jak już "kibol293" wspomniał mamy Dos Santosa i Thiago :)

Visca el Barca y Visca Catalunya!

0

Tai-Sho DZIEKI CI WIELKIE !

0

chłopaki podajcie jakiegoś linka na sopcasta ;]

0

to z tym denilsonem to pryma aprylis ;P

0

@ cracker

nie efektowne bramki ?

0

@janek_centrum

a co Ci nie pasuje w unicef ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?