a.iniesta8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzywiczyny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a nie 15mln ??
0
@swidrinho
Marnującego ? No wątpię. Czychra jest "dobry" ale na poziomi ligi Ukraińskiej nie Hiszpańskiej, Hleb? Był słaby jak tylko przyszedł do Barcy a Dos Santos miał za dużą rywalizację w składzie i brak ambicji jak Yaya :)
0
Dodano: 2010-07-06 14:06:22, autor: Leszczak
Ludzie narzekacie a sztabowi chodzilo o wykorzystanie jego wiedzy do przygotowania zespolu na potyczke z dynamem i rubinem w fazie grupowej LM. takie jest moje zdanie.
Tak właśnie, gdybyś Ty zajmował miejsce w zarządzie to pewnie kupilibyśmy zawodnika z każdej drużyna LaLiga a na koniec sezonu odsprzedali za połowę ceny tylko po to by dowiedzieć się o nich coś o rywalu.. taa :)
0
tominho777
ten trick Maty był też tutaj, nic specjalnego. Zwykły trick przy dziadku a przy ich technice to z zamkniętymi oczami..
0
@ Rafalx160
Jaki Pedro, Bojan, Villa itp. ? Hleb to pomocnik a nie napastnik.
Jak dla mnie może zostać, szeroka kadra na pewno się przyda a co nam z niego jak będzie na wypożyczeniu ? Pieniądze w błoto.
VeB!
0
@ rafał20
świetny komentarz.. polecam grać więcej z PES`a i FIFE :D
0
@ cules_since95
Torres psuł mnóstwo akcji? szkoda, że wszedł w końcówce i jakby nie patrząc w końcowych minutach stworzył więcej akcji niż reszta przez cały mecz.. razem z Navasem wprowadzili dużo zamieszania :)
Podoba mi się pomysł z Torresem ale mamy już dużo napastników ;/ Chyba, że sprzedać Ibrę i Henrego.
0
a tak w ogóle to ploty jak nic... gdzie teraz jak są MŚ w RPA uzgadniali by warunki z Alvesem ?
0
@ Michax9
ta pewnie Ramos za Alvea...
0
Ciekawe co wy "kibice" będziecie gadać jak Villi nie wyjdzie tak jak Zlatanowi.. FORZA IBRA! :D
0
jakoś mi się on nie widzi... może się mylę i kiedyś go polubię (oby tak było) ale puki co nie jestem do niego przekonany. ramos? ;| hahaha transfery Barca -> real, real -> Barca raczej są nie realne :D po akcji z Figo hehe
VAMOS!!
0
"a ostatni Jaume Ferrer."
ostatni jest chyba Invalid ?
0
Najważniejsze jest utrzymać Yaya i będzie ekipa :) dla Daniego zmiennikiem może być Caceres ;]
0
@Kacper_FCBarca
no jesteś trochę kibic :D szkoda, że Dani gra na prawej stronie :)
0
Kaka i Iker to chyba za nazwiska się tam znaleźli no ale cóż.. według mnie ani jeden ani drugi nic nie pokazał w tym sezonie..
0
a po co szukać zmiennika ? Jest Cáceres!
0
@Gieble
Zależy dla kogo, Cris jest świetnym piłkarzem ale dla mnie Eto`o do idealny środkowy napastnik :) każdy ma swoje poglądy i szanuję Twoje zdanie, pozdro!
VeB!
0
@Gable
Jak dla mnie Eto`o jest duż lepszy od Ibry, Higuaina czy C.Ronaldo, jego szybkość i dynamika po prostu zadziwia :) jak dla mnie najlepszy środkowy napastnik na świecie (jak na razie) i mam nadzieję, że niedługo będzie nim Bojan. Ja do tej pory żałuję, że wymienili go za Ibrahimovica. Bojan/Silva - Villa/Eto`o - Messi/Pedro taki bym chciał atak w Barcelonie, tylko żeby Krkić też grywał na środku napaści :)
Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
"Sprowadzenie Maty byłoby alternatywą dla możliwego odejścia Zlatana Ibrahimovica."
Czemu za Ibrę ? skoro Zlatan to środkowy napastnik, wolę aby Zlatan został a Henry odszedł, ma już swój wiek i nie gra tak jak 2/3 lata temu. A Ibrahimovic na pewno się przyda, trzeba mieć też dobrych zawodników na ławce, a nie cały czas tą samą 11 grać. A co będzie jak nie daj boże Messi, Villa albo Pedro będzie miał kontuzję na dłuższy czas?
0
Przecież pisze wyraźnie, że przegraliśmy z Atletico!! Ludzie czytać umiecie ?
Co ważne, Blaugrana przegrała tylko raz, z ---> "Atlético."
0
Yaya musi zostać!!
Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
Pisze się Borriello a nie Boriello ;)
0
Dodano: 2010-05-19 15:04:25, autor: cracker
Zbyt piękne żeby było prawdziwe, przynajmniej nie w tym sezonie ;)
nie mam pojęcia o czym Ty gadasz? przecież Villa jest już oficjalnie w Barcelonie, więc o co Ci chodziło w tym komentarzu?
Jeżeli w skutek przyjścia Cesca ma odejść Yaya to niech Sobie Fabregas dalej gra w Arsenalu.
VeB!
0
Dobijają mnie tacy kibice innych klubów, które już dawno odpadły z LM śmiejąc się, że przegralismy z Interem;| takie hala dzieci się podniecają a real sam odpadł w 1/8 z Lyonem
0
Jak dla mnie jest on jednym z najlepszych pomocników świata, chciałbym go widzieć w bordowo granatowym trykocie ale.. nie za taką kase. Może za sezon, dwa. Jak już "kibol293" wspomniał mamy Dos Santosa i Thiago :)
Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
Tai-Sho DZIEKI CI WIELKIE !
0
chłopaki podajcie jakiegoś linka na sopcasta ;]
0
to z tym denilsonem to pryma aprylis ;P
0
@ cracker
nie efektowne bramki ?
0
@janek_centrum
a co Ci nie pasuje w unicef ?