0

I liga I liga MKS !!;D

MKS KLUCZBORK!

ciekawe ciekawe co to bd ;d

0

i jest jeszcze Pique i Dymo ;]

0

Tak jak koledzy niżesz Ralu i Casillas szacunek dla nich !! :)

Vamos Barca!!

0

"Czwarty kolejny mecz Ibry bez gola"

trochę to sensu nie ma ;| albo czwarty mecz albo kolejny mecz a nie czwarty kolejny.

0

ośmiesza się ?

mało to meczy było w historii piłki w których po zagraniu piłki ręką padała bramka? nie pamiętam w jakim to meczy było jak Messi zamiast głową wbił piłkę ręką do siatki.

0

Ogólnie Abidal wczoraj nie miał Sobie równych ! :)

VAMOS!

0

po co rooney wg. mnie sie nie nadaje :D

0

mało obrońców u nas ? i jeszcze Ci na wypożyczeniu teraz potrzebny lewo skrzydłowy..

0

Dodano: 2010-01-09 20:15:23, autor: ada$13 Moderacja

wenger wszysto komplikuje. on sam wie że niedługo fabregas spełni swoje marzenie i wróci do Katalonii

nie bądź tego taki pewien.. szkoda mi tu co poniektórych :P

0

każdy wypisuje, że ma talent i co to nie on :D (zgadzam się z tym) ale jak mu nie będzie coś wychodziło jak wczoraj Bojanowi to zaraz bd ciota itp. jak to wczoraj co nie którzy pisali :)

VAMOS!

0

olomessi - skoro bojan jest ciotą to nie chce wiedzieć kim Ty jesteś ;) bez powodu nie gra w Barcelonie dzięki pieniądzom się tam nie dostał ;)

sezonowcy !

VAMOS!

0

wy macie nawalone w bani ;|

0

barcelona1987 - schowaj się dzieciaku! dobranocka już się dawno skończyła sezonowcu !

jak Barca wygrywa to chwalicie wszystkich, jak messi wygrywał w tamtym sezonie sam niektóre mecze to był dla was bogiem a jak mu coś nie wychodzi to co? wstyd!!! takie teksty to Ty możesz w domu na tapete rzucać !

0

"messi na ławę" "marquez na ławę" "xavi ława" ciekawe jakby pep was posłuchał to co byście zrobili? żalilibyście się że nie ma naszych gwiazdeczek na boisku? co za dzieci ! srednia wieku tutaj jest chyba poniżej 10 !

sezonowcy spać !

POZDRO PRAWDZIWI CULES !

0

może był pojarany ?:d

0

czemu Mesiasz ma nike na nogach ?

Adasie obowiązują go tylko w FCB?

0

Ostrzeżenie!

0

legia74 real juz wygrywa 2:0

ale w Sevilli bd musiał się napocić :D

VeB!

0

ma ktos link na sopcasta ?

0

poziomek_ to się nazywa szacunek dla przeciwnika nie?!

sezonowiec!

VeB!

pozdrówka dla normalnych!

0

dajcie linka do spocastu !

0

macie link do spocastu ?

0

a po co Ty to przez deamona odpalasz ?:|

0

wisnia81 - bo to chyba jest messi z meczu finałowego LM (o ile się nie mylę)

i to się nazywa kibic pełną parą :D

ja nie wiem po co tacy sezonowcy piszą posty :| messi w finale LM hahaha w takiej koszulce ?:|

0

cyfrowy polsat nie transmituje meczów la liga :P

0

Piłkę do Ibry dogrywał chyba Keita a nie Abidal

0

kubafan

a porównaj bez pośredni mecz FCB z realem !!

w takich trniejach jak LM itp.. może pomóc szczęście, wystarczy trafić na łatwiejszą drużynę i już. Jakby Barca grała z Chelsea a rm z Sportingiem np. to kto ma wieksze szanse na awans?;]

0

ostrzeżenie

0

jaka piła hahah xd

0

haha dobrze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?