a.iniesta8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzywiczyny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I liga I liga MKS !!;D
MKS KLUCZBORK!
ciekawe ciekawe co to bd ;d
0
i jest jeszcze Pique i Dymo ;]
0
Tak jak koledzy niżesz Ralu i Casillas szacunek dla nich !! :)
Vamos Barca!!
0
"Czwarty kolejny mecz Ibry bez gola"
trochę to sensu nie ma ;| albo czwarty mecz albo kolejny mecz a nie czwarty kolejny.
0
ośmiesza się ?
mało to meczy było w historii piłki w których po zagraniu piłki ręką padała bramka? nie pamiętam w jakim to meczy było jak Messi zamiast głową wbił piłkę ręką do siatki.
0
Ogólnie Abidal wczoraj nie miał Sobie równych ! :)
VAMOS!
0
po co rooney wg. mnie sie nie nadaje :D
0
mało obrońców u nas ? i jeszcze Ci na wypożyczeniu teraz potrzebny lewo skrzydłowy..
0
Dodano: 2010-01-09 20:15:23, autor: ada$13 Moderacja
wenger wszysto komplikuje. on sam wie że niedługo fabregas spełni swoje marzenie i wróci do Katalonii
nie bądź tego taki pewien.. szkoda mi tu co poniektórych :P
0
każdy wypisuje, że ma talent i co to nie on :D (zgadzam się z tym) ale jak mu nie będzie coś wychodziło jak wczoraj Bojanowi to zaraz bd ciota itp. jak to wczoraj co nie którzy pisali :)
VAMOS!
0
olomessi - skoro bojan jest ciotą to nie chce wiedzieć kim Ty jesteś ;) bez powodu nie gra w Barcelonie dzięki pieniądzom się tam nie dostał ;)
sezonowcy !
VAMOS!
0
wy macie nawalone w bani ;|
0
barcelona1987 - schowaj się dzieciaku! dobranocka już się dawno skończyła sezonowcu !
jak Barca wygrywa to chwalicie wszystkich, jak messi wygrywał w tamtym sezonie sam niektóre mecze to był dla was bogiem a jak mu coś nie wychodzi to co? wstyd!!! takie teksty to Ty możesz w domu na tapete rzucać !
0
"messi na ławę" "marquez na ławę" "xavi ława" ciekawe jakby pep was posłuchał to co byście zrobili? żalilibyście się że nie ma naszych gwiazdeczek na boisku? co za dzieci ! srednia wieku tutaj jest chyba poniżej 10 !
sezonowcy spać !
POZDRO PRAWDZIWI CULES !
0
może był pojarany ?:d
0
czemu Mesiasz ma nike na nogach ?
Adasie obowiązują go tylko w FCB?
0
Ostrzeżenie!
0
legia74 real juz wygrywa 2:0
ale w Sevilli bd musiał się napocić :D
VeB!
0
ma ktos link na sopcasta ?
0
poziomek_ to się nazywa szacunek dla przeciwnika nie?!
sezonowiec!
VeB!
pozdrówka dla normalnych!
0
dajcie linka do spocastu !
0
macie link do spocastu ?
0
a po co Ty to przez deamona odpalasz ?:|
0
wisnia81 - bo to chyba jest messi z meczu finałowego LM (o ile się nie mylę)
i to się nazywa kibic pełną parą :D
ja nie wiem po co tacy sezonowcy piszą posty :| messi w finale LM hahaha w takiej koszulce ?:|
0
cyfrowy polsat nie transmituje meczów la liga :P
0
Piłkę do Ibry dogrywał chyba Keita a nie Abidal
0
kubafan
a porównaj bez pośredni mecz FCB z realem !!
w takich trniejach jak LM itp.. może pomóc szczęście, wystarczy trafić na łatwiejszą drużynę i już. Jakby Barca grała z Chelsea a rm z Sportingiem np. to kto ma wieksze szanse na awans?;]
0
ostrzeżenie
0
jaka piła hahah xd
0
haha dobrze :)