1

ponieważ to klub piłkarski, a nie kolarski P

0

rozumiem go , tez jestem przeciętnym piłkarzem i gdybym jakim cudem trafil do FCB to tez bym nie chcial odejśc , wyzej juz nie będzie , a niżej może zawsze. Nawet parkingu w przedmiesciach Barelony nie chciałbym opuszczac P

0

@gumaz oczywiście ze go szanuję bo to mój znajomy, ale swoje lata ma

0

rm kupuje 19 latka ,a w FCB dom wesołej starości 30+ i pochwalimy się kim? przecietnym Nevesem, równie dobrze może przyjść Jerzy Kryszak

1

A może by tak np Gabriela Batistutę ..... hmmm

2

Dla mnie na obecną chwilę przeciętny ale za to bardzo drogi

1

@Arnokk bo połowa tego forum to ludzie którym nic w życiu nie wyszło i nie wyjdzie, jak strzelał od lat to był bogiem, wpadł w dół i już jest źle, ale trzeba też jadem opluć i to głównie z zazdrości

0

@szczurzysyn tak sp...ł i nie ma go co bronić, jednak umiejętności ma i tak wieksze niż twoje tańce w remizie

0

Tak lewy zj...ł na maxa , ale jak chwile wczesniej Rafinia i Gavi zepsuli tez setki to jakoś była cisza, tyle jadu zostawiliście na ta okazje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?