aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ponieważ to klub piłkarski, a nie kolarski P
0
rozumiem go , tez jestem przeciętnym piłkarzem i gdybym jakim cudem trafil do FCB to tez bym nie chcial odejśc , wyzej juz nie będzie , a niżej może zawsze. Nawet parkingu w przedmiesciach Barelony nie chciałbym opuszczac P
0
@gumaz oczywiście ze go szanuję bo to mój znajomy, ale swoje lata ma
0
rm kupuje 19 latka ,a w FCB dom wesołej starości 30+ i pochwalimy się kim? przecietnym Nevesem, równie dobrze może przyjść Jerzy Kryszak
1
A może by tak np Gabriela Batistutę ..... hmmm
2
Dla mnie na obecną chwilę przeciętny ale za to bardzo drogi
1
@Arnokk bo połowa tego forum to ludzie którym nic w życiu nie wyszło i nie wyjdzie, jak strzelał od lat to był bogiem, wpadł w dół i już jest źle, ale trzeba też jadem opluć i to głównie z zazdrości
0
@szczurzysyn tak sp...ł i nie ma go co bronić, jednak umiejętności ma i tak wieksze niż twoje tańce w remizie
0
Tak lewy zj...ł na maxa , ale jak chwile wczesniej Rafinia i Gavi zepsuli tez setki to jakoś była cisza, tyle jadu zostawiliście na ta okazje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika