2

czawi ma plan.Tydzien temu gralismy dobrze przez 60 minut i przegralismy. Dzisiaj kazal grac zle 60 minut aby wygrac !!!

1

Mam dwie wiadomosci dobra i zła. Najpierw zła. Gramy fatalnie , bez pomysłu , ani atak pozycyjny , ani kontra, slabizna. Dobra wiadomośc w poprzednim meczu pierwsza polowa byla lepsza od drugiej P

7

od dawna twierdze ze czawi to wuefista, czesciej gramy w kierunku bramki Matsa niz Remiro

0

@Czawi on sie nadaja najwyzej na zmiennika w 80min , gdy lewy juz pokopie sie z obroncami. Wtedy na swierzosci ma jakies szanse , ale ten rekin to raczej szprotka

1

Gundogan dzisiaj na 4 , mocne 4, taki dobry pomocnik a w ogóle nic nie daje

9

"mówilibyśmy o remontadzie i dobrej Barçy" - nikt o iq > 30 by nie powiedzial o dobrej Barcy. Jedynie dzban, ślepiec o cudzie , normalny czlowiek o cieniźnie i męczarni

0

@ElGaudi skandale znam , ale nie sadze ze zaplanowano tego gola . off

3

Pech nie opuszcza drużyny Xaviego , to lepiej niech wuefista nas opuści i weźmie tego pecha ze sobą!!! Sytuacja ze spalonym tak naprawdę nie powinna mieć znaczenia, takie przeciętne drużyny powinny być ogrywane do 70 minuty , aby w końcówce można wpuścić kogoś z młodzieży. Drużyna wuefisty jednak w każdym meczu gra piach, pojedyncze mecze gdzie udało się cos szybko strzelić i nie ma autobusu. Taktyka tysiąca podań na 30 m to może się sprawdzić przy 3:0 ale nie jak trzeba odrabiać i gonić wynik. Zmiany co mecz z dooopy, Felix w ostatnich meczach w ofensywie czołowa postać a schodzi pierwszy ,a zostaje rekin (ktory strzeli cos jeśli mu Lewy pomęczy obrońców) Lewy, tak spadek formy widoczny, ale nawet na trybunach jest groźniejszy od rekina na boisku, to widać zawodnik na zmęczonego rywala gdy wchodzi świeży. Szpital tez nie broni tego trenera , bo wyglądało to tez tak samo, czyli słabo. Uważam ze Koeman mając ten skald był by w stanie wycisnąć więcej z tej drużyny, zresztą chyba nawet każdy inny przeciętny trener (po za Michniewiczem). Xavi jest poprostu slaby , mzoe w saudyjskiej ok, ale to inna liga, zacząl sredni jakos wygral, ale jest co raz gorzej, pilkarzy ma jakich chcial i jeszcze w gratisie ponad plan.

0

@ElGaudi i dogadali z akurat z Gavim zeby mial strate i obroncy tez ustawieni z Matsem, bredzisz

0

@damcio24 ma najlepszy skłąd od dluzszego czasu, wzmocnione wszystkie formacje. Koeman to mial padake, ksawi moze prowadzić wuef w gimnazium i to jako zastepstwo pani od muzyki

2

@Seba991 Ferran? To on dzisiaj byl na boisku???

5

@szczurzysyn chcial pokazac ze byl na boisku

14

Rekin sie w koncu pokazal w meczu w 93 minucie

1

dobrze ze chwile temu mielismy rzut wolnyu bo zobaczylem ze rekin jest na boisku

0

@Rioletto w rugby mozna kopac do przodu !

0

@michasfcb89 liczą że co mecz rudy Ramos bedzie 12 zawodnikiem

4

jeszcze 983 podania i oddamy strzal, tikitaka rulez

0

@damcio24 rekin podobno gra od początku meczu, Rutkowski juz go szuka

1

Nawet pis tak nie ruch...a polakow jak granada fcb, dramat. Jeszcze przedluzyli umowe z tym wuefistą

1

@bronx nasz wuefista byl lepszy , jak ktos byl cienki to rzucal ku..i i ch..mi, nie bylo takiego lizania po jajach jak
z czawim

1

CZy Laliga na mecze FCB odkupila murawy z eksyraklasy z lat 90 ?

0

@ElGaudi jesli ty wierzysz w ustawienie bramki w 18 sekundzie to po prostu jestes geniuszem i sterujesz wszechswiatem

0

@kamillek88 przecież przedluzyl kontrakt. Oprocz wuefu ma tez po godzinach dalej dorabias w FCB

1

@lobuz6 jakie bledy indywidualne, nic nei gramy, wuefista sciaga Felixa goscia ktory w ofensywie gra najlepiej dzisiaj , a zostawia mlodziaka ?yamala ktory dzisiaj nie istnieje. Ten zespol nie ma pomyslu. Glupie faule i kartki by sie ratowac. Wygrywamy fartem, indywidualnosciami. Chooooj nie gra, z takim skladem to powinno wygladac duzo lepiej

0

chyba sobie żartujesz, kto niby podniesie poziom na lewej badz prawej obronie, na lewej pomocy, na d pomocniku i o bramce nie wspominam bo to przepasc

0

A gdzie ten wasz REKIN !!!?

0

Bez jaj, nie chce takich karnych z dooopy. W kazdym rzucie rożnym jest wiecej przepychanek, ciagniecia i kopania . Nie kierujcie sie emocjami , a rozumem. Karnego nei bylo

5

Freddie Mercury nam strzelił ehh

1

no i po co na sile, a mógł drugą stzrelic

0

@jondeca rekin? plaski z jednym okiem to nie rekin , ale chłopcy sie cieszą ze Lewy siedzi mimo ze gra piach to i tak strzela najwiecej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?