0

@JUNIORcom kiedyś było DNA na obecnym czipie to DNO

3

@seba444 chyba uznał spalonego w przeszkadzającego w obronie, chociaż dla mnie faul na francuzie był ewidentny, a on mógł by reagować w w obronie ale kop go uwalił

1

@peetwithbarca według mnie jedyne sensowne wytłumaczenie jest takie niech ten kopacz pokarze się ze wogóle gra i ktoś go odkupi, za trzy kostki masła i zapalniczkę gratis

1

na tle obecnych zawodników i ich obecnej formy to i tak czołowi gracze. Nie rozumiem nagonki na Felixa , jego zaangażowanie gdy jest na boisku i tak jest lepsze niz kilku innych pilkarzy

0

Staramy się mu doradzać w najlepszy możliwy sposób, żeby zdecydował jak najlepiej i dobrze się wyleczył - wow

0

@Rhaan Właśnie dlatego ON

2

Mój nr 1. nawet przed Pepem. Marzenie. Pewnie pierwszy , może nawet drugi jego sezon to jeszcze bylo by nie to, bo potrzeba jednak czasu by coś zrobić, nawet kosztem wyników. W tym przypadku przełknął bym gorsze początkowe wyniki, kosztem rozwoju i zmiany. Nie sądze ze tacy ludzie kierują sie tylko portfelem, przecież on ma juz tyle że i tak tego nie wyda, perspektywa zastania zbawca wielkiego klubu , z historią i legendarnymi pilarzami i trenerami jest zawsze kusząca

0

Animator przedszkolnych urodzin . Piłkarz wielki i świetny, trener wręcz zupełnie inny. Chyba tylko jakimś magicznym cudem zwycięstwo LM mogłoby dać mu nadzieję. Trzeba go zastąpić, tylko tak realnie sam nie wiem kim, patrząc że w kasie nawet kapsla po piwie nie ma

0

@Rambo29 bo u nich druzyny nie prowadzi animator przedszkolnych urodzin

1

@Marco666 real to by doplacil aby włefista był dożywotnio trenerem FCB,

0

@Dembusio123 skończy sie w Pucharze Tymbarku

2

Smutne , fatalny początek, szkoda że mlody w 85 nie strzelil do pustej bramki (mimo że zrobił dobrze to co trudniejsze) . Jedyny plus to że będzie więcej czasu na przygotowanie formy do Pucharu Tymbarku.

0

@ziomal88 mogę ciebie az sie obesrasz nosem

1

Jamal ma prawą nogę tylko do wchodzenia po schodach

3

norma wykonana, chyba niktnie jest zaskoczony

0

@kluivert9 pierwsza bramka jak w naszym klubie w 40 sek i juz przegrywali, a druga to stadiony świata

0

Znowu zagrał/ucieszył kibiców FCB !

1

przy Maliniaku nawet trawy nie powącha, jak wiekszość młodych utalentowanych. No chyba że sztab medyczny umieści ok 20 zawodnikó z pierwszego zespołu na kozetkach

1

tu nie Lewy jest problemem, zgadzam sie ze nie ma formy i jest w statystykach słabszy,a ale czy z nim czy bez niego wyglada to dramatycznie, a napastnicy nie istnieja. W sumie to nic pozytywnego nie istnieje, nawet Laporta serwer wyłacza bo w komentarzach sama prawda

0

@Sc00rwiel na tym czipe to max, katastrofalny max ale stabilny P

2

wazne ze forma jest stabilna i nie spada !

1

niby czlowiek się łudził,a jednak wiedział !

1

niby czlowiek się łudził,a jednak wiedział

0

Dzieje się z nim to co z innymi którzy maja mocny spadek formy, czyli praktyczni każdym zawodniku, dzieje się z nim Maliniak czawi

3

Ferran tym razem jestem po twojej stronie, Vinicius zagrał świetny mecz ale jest strasznym prowokatorem, a że nie jest biały to można mu wiecej

1

@DJ6 boje sie że Napoli można przejsc, bo graja piach jak FCB, Takie zwycięstwo może zachować nam Maliniaka na dłużej

1

@pszemko87 fizycznie chyba Kaminski mimo że podobno nieje i nie pije

13

Z okazji dzisiejszego El Clásico przypominam, że Ernesto Valverde został zwolniony z FC Barcelony w 2020 roku po przegraniu półfinału Superpucharu, będąc w tym samym czasie liderem La Liga.

7

Z FCB można wyróżnić jedynie kucharza,spisał się bo mimo że cześć byłą zesrana od początku to przynajmniej nie na rzadko

0

@YeastMoss nawet przemówienie ułaskawiające BUDYNIA było lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?