aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JUNIORcom kiedyś było DNA na obecnym czipie to DNO
3
@seba444 chyba uznał spalonego w przeszkadzającego w obronie, chociaż dla mnie faul na francuzie był ewidentny, a on mógł by reagować w w obronie ale kop go uwalił
1
@peetwithbarca według mnie jedyne sensowne wytłumaczenie jest takie niech ten kopacz pokarze się ze wogóle gra i ktoś go odkupi, za trzy kostki masła i zapalniczkę gratis
1
na tle obecnych zawodników i ich obecnej formy to i tak czołowi gracze. Nie rozumiem nagonki na Felixa , jego zaangażowanie gdy jest na boisku i tak jest lepsze niz kilku innych pilkarzy
0
Staramy się mu doradzać w najlepszy możliwy sposób, żeby zdecydował jak najlepiej i dobrze się wyleczył - wow
0
@Rhaan Właśnie dlatego ON
2
Mój nr 1. nawet przed Pepem. Marzenie. Pewnie pierwszy , może nawet drugi jego sezon to jeszcze bylo by nie to, bo potrzeba jednak czasu by coś zrobić, nawet kosztem wyników. W tym przypadku przełknął bym gorsze początkowe wyniki, kosztem rozwoju i zmiany. Nie sądze ze tacy ludzie kierują sie tylko portfelem, przecież on ma juz tyle że i tak tego nie wyda, perspektywa zastania zbawca wielkiego klubu , z historią i legendarnymi pilarzami i trenerami jest zawsze kusząca
0
Animator przedszkolnych urodzin . Piłkarz wielki i świetny, trener wręcz zupełnie inny. Chyba tylko jakimś magicznym cudem zwycięstwo LM mogłoby dać mu nadzieję. Trzeba go zastąpić, tylko tak realnie sam nie wiem kim, patrząc że w kasie nawet kapsla po piwie nie ma
0
@Rambo29 bo u nich druzyny nie prowadzi animator przedszkolnych urodzin
1
@Marco666 real to by doplacil aby włefista był dożywotnio trenerem FCB,
0
@Dembusio123 skończy sie w Pucharze Tymbarku
2
Smutne , fatalny początek, szkoda że mlody w 85 nie strzelil do pustej bramki (mimo że zrobił dobrze to co trudniejsze) . Jedyny plus to że będzie więcej czasu na przygotowanie formy do Pucharu Tymbarku.
0
@ziomal88 mogę ciebie az sie obesrasz nosem
1
Jamal ma prawą nogę tylko do wchodzenia po schodach
3
norma wykonana, chyba niktnie jest zaskoczony
0
@kluivert9 pierwsza bramka jak w naszym klubie w 40 sek i juz przegrywali, a druga to stadiony świata
0
Znowu zagrał/ucieszył kibiców FCB !
1
przy Maliniaku nawet trawy nie powącha, jak wiekszość młodych utalentowanych. No chyba że sztab medyczny umieści ok 20 zawodnikó z pierwszego zespołu na kozetkach
1
tu nie Lewy jest problemem, zgadzam sie ze nie ma formy i jest w statystykach słabszy,a ale czy z nim czy bez niego wyglada to dramatycznie, a napastnicy nie istnieja. W sumie to nic pozytywnego nie istnieje, nawet Laporta serwer wyłacza bo w komentarzach sama prawda
0
@Sc00rwiel na tym czipe to max, katastrofalny max ale stabilny P
2
wazne ze forma jest stabilna i nie spada !
1
niby czlowiek się łudził,a jednak wiedział !
1
niby czlowiek się łudził,a jednak wiedział
0
Dzieje się z nim to co z innymi którzy maja mocny spadek formy, czyli praktyczni każdym zawodniku, dzieje się z nim Maliniak czawi
3
Ferran tym razem jestem po twojej stronie, Vinicius zagrał świetny mecz ale jest strasznym prowokatorem, a że nie jest biały to można mu wiecej
1
@DJ6 boje sie że Napoli można przejsc, bo graja piach jak FCB, Takie zwycięstwo może zachować nam Maliniaka na dłużej
1
@pszemko87 fizycznie chyba Kaminski mimo że podobno nieje i nie pije
13
Z okazji dzisiejszego El Clásico przypominam, że Ernesto Valverde został zwolniony z FC Barcelony w 2020 roku po przegraniu półfinału Superpucharu, będąc w tym samym czasie liderem La Liga.
7
Z FCB można wyróżnić jedynie kucharza,spisał się bo mimo że cześć byłą zesrana od początku to przynajmniej nie na rzadko
0
@YeastMoss nawet przemówienie ułaskawiające BUDYNIA było lepsze