2

Jeszcze komediodramat na konferencji i można wracać do domciu programować chip z commodore 64

2

@SirChuck KUnde jest przynajmniej najmodniej ubranym piłkarzem, nie ważne jak gra

3

Najgorsze jest to że od kilkudziesięciu lat nie czuje złości i nerwów. Kibicował bede zawsze , ale w ten projekt z tym trenerem przedwszystkim nie wierzę

1

@ricardo0705 to musisz krótko kibicowac

0

TRAGEDIA to jak nic nie powiedzieć

0

@Rivaldo839 ale za to jesteśmy dłużej przy piłce i mamy więcej podań, ch..z bramkami

1

Ferran to jest z nami czy z nimi?

0

@LRey od dawna to piszd, zresztą nie tylko ja. Maliniak to am rekę trenejroooooo

0

@Rupert_Haubica już dziś powinien gnój od wielbłądów wywalać

2

real chyba celowo nas nie dobija, wiedza ze pogrom mógłby usunąć Maliniaka z ławki, a tak zbity ale nie zmiażdżony Maliniak się obroni, bo zdecydowały przecież błędy indywidualne

0

@robertocarlos76 Bo Maliniak im wbił do głowy DNA, stoja jak piłkarzyki w przydrożnym barze

1

Tradycyjnie FCB, 50 podań w poprzek na małej przestrzeni następnie wejście z piłka na polowe realu i dlugie podanie do naszego bramkarza. Real 3 szybkie pilki i wyciągamy z siatki królika za uszy

13

To jest DNA czy DNO?

2

@seeba czyli jest postęp P

3

Stawiam na jakies 700+ komentarzy, z czego 500+ Maliniak do wyje..nia P

0

@Sebolinho i tak Maliniak powie ze byliśmy lepsi, mieliśmy dluzej pilke itp, tylko bramek strzeliliśmy mniej

3

śmiem twierdzić że nawet fachowcy z NFZ nie są gorsi od tych czarodziejów co leczą liśćmi z kapusty i chrzanu

2

to jest Akademia pana Kleksa

1

@Tlener dodal bym jeszcze kilka leniwców, ślepego kreta na trenerce i hieny u steru

0

@MateuszDoniec no to niestety ale masz materiału na kilka obszernych artykułów

0

Dobrze że w ataku ,w obronie , w pomocy nie ma!

0

Odmianami dramatu są: komedia, tragikomedia, a także tragedia, drama opera, melodramat oraz gra obecnej FCB

0

@damcio24 Paweł Janas jest wolny, gorzej grać nie będą i na konferencjach o czipach nie będzie bełkotał, bo ich nie zna

4

włefista w końcu zmienił Lewego , a kto w końcu zmieni włefiste???

2

Cieżkie czasy FCB , Roberto jest wiodacym zawodnikiem na boisku, lubie go za to historyczne momenty, ale on jest lepszy od wiekszosci zawodników

1

Lewy celniej podał głową niz nogą , fachura

1

lewy jak asysta, poezja, kosmos, odlot

0

@ziomal88 wliczylem rozgrzewke i przerwe

2

czuje ze 500+ komentarzy będzie, czyli tyle ile podań w poprzek boiska i do tylu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?