aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze komediodramat na konferencji i można wracać do domciu programować chip z commodore 64
2
@SirChuck KUnde jest przynajmniej najmodniej ubranym piłkarzem, nie ważne jak gra
3
Najgorsze jest to że od kilkudziesięciu lat nie czuje złości i nerwów. Kibicował bede zawsze , ale w ten projekt z tym trenerem przedwszystkim nie wierzę
1
@ricardo0705 to musisz krótko kibicowac
0
TRAGEDIA to jak nic nie powiedzieć
0
@Rivaldo839 ale za to jesteśmy dłużej przy piłce i mamy więcej podań, ch..z bramkami
1
Ferran to jest z nami czy z nimi?
0
@LRey od dawna to piszd, zresztą nie tylko ja. Maliniak to am rekę trenejroooooo
0
@Rupert_Haubica już dziś powinien gnój od wielbłądów wywalać
2
real chyba celowo nas nie dobija, wiedza ze pogrom mógłby usunąć Maliniaka z ławki, a tak zbity ale nie zmiażdżony Maliniak się obroni, bo zdecydowały przecież błędy indywidualne
0
@robertocarlos76 Bo Maliniak im wbił do głowy DNA, stoja jak piłkarzyki w przydrożnym barze
1
Tradycyjnie FCB, 50 podań w poprzek na małej przestrzeni następnie wejście z piłka na polowe realu i dlugie podanie do naszego bramkarza. Real 3 szybkie pilki i wyciągamy z siatki królika za uszy
13
To jest DNA czy DNO?
2
@seeba czyli jest postęp P
3
Stawiam na jakies 700+ komentarzy, z czego 500+ Maliniak do wyje..nia P
0
@Sebolinho i tak Maliniak powie ze byliśmy lepsi, mieliśmy dluzej pilke itp, tylko bramek strzeliliśmy mniej
3
śmiem twierdzić że nawet fachowcy z NFZ nie są gorsi od tych czarodziejów co leczą liśćmi z kapusty i chrzanu
2
to jest Akademia pana Kleksa
1
@Tlener dodal bym jeszcze kilka leniwców, ślepego kreta na trenerce i hieny u steru
0
@MateuszDoniec no to niestety ale masz materiału na kilka obszernych artykułów
0
Dobrze że w ataku ,w obronie , w pomocy nie ma!
0
Odmianami dramatu są: komedia, tragikomedia, a także tragedia, drama opera, melodramat oraz gra obecnej FCB
0
@damcio24 Paweł Janas jest wolny, gorzej grać nie będą i na konferencjach o czipach nie będzie bełkotał, bo ich nie zna
4
włefista w końcu zmienił Lewego , a kto w końcu zmieni włefiste???
2
Cieżkie czasy FCB , Roberto jest wiodacym zawodnikiem na boisku, lubie go za to historyczne momenty, ale on jest lepszy od wiekszosci zawodników
1
Lewy celniej podał głową niz nogą , fachura
1
lewy jak asysta, poezja, kosmos, odlot
0
@ziomal88 wliczylem rozgrzewke i przerwe
2
czuje ze 500+ komentarzy będzie, czyli tyle ile podań w poprzek boiska i do tylu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika