aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma co lekceważyć psg to nadal dobra drużyna, mogą zagrać różnie tak samo jak i FCB, szanse obstawialbym an 50/50 jesli nie zagramy piachu.
0
czysto teoretycznie druga drabinka trudniejsza(city, rm, bayern, arsenal)
0
psg , moglo byc gorzej i lepiej
2
Ujmę to delikatne " co to k... za bzdury"
23
Sergi ile razy ten gość nam dupe ratował , nigdy nie był jakimś fenomenem ale kiedy trzeba to sie pojawia ,p gs ma go na czarnej liscie :]
0
@Barca2022 widzialem już dziwniejsze rzeczy na świecie, może i obecnie biedna i styrana wizerunkowo i sportowo ale to nadal jedna z najwiekszych piłkarskich marek na świecie
1
niewiem co było w kontrakcie zakupu Roque, ale pewnie coś w stylu że jak zagra za duzo minut to będzie doplaty kolejne 40 Sasinów
1
@Romario87 pierwszy ktory strzeli zza pola karnego sprząta szatnie !!!
3
Moim zdaniem beda chcieli zachowac wuefistę (niestety) ,aby za rok może dogadać sie z Kloppem. Jedynym plusem wuefisty jest to ze jest tani i to wszystko i może byc zapchajdziurą, bo ikt inny nie przyjdzie an chwile i za małe pieniądze chyba ze jakiś ogórek
1
Warto jednak pamiętać, że trenerem Barçy nie byłby już Xavi, który nie boi się dawać minut młodym piłkarzom - kurde serio, gdyby nie kontuzje , kartki i inne przeszkody to nie wiem czy któryś by powąchał chociaż ławkę
0
w koncu ktoś z mocnymi warunkami fizycznymi, chłop ,a nie guma od majtek
0
@waletpl ci rozsądni tak robią, niedzielni gracze stawiają po kursie 1.2 bo nazwa klubu kusząca. Warto stawiać że FCB straci bramkę, chociaż juz coraz słabsze kursy
5
nasze wnuki będą kiedyś o tym czytać .Czawi świetny piłkarz FCB I genialny asystent trenera RM w sezonie 23/24
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bukmacherzy się ciesza kolejny raz.
9
W każdym normalnie zarządzanym klubie, taki poganiacz wielbłądów byłby dawno wyje..ny na pysk i jeszcze kop na 4litery. Trzymanie tej trenerskiej miernoty na sile bo to pilkarska legenda skończy sie tym ze wylecimy z tabeli i pucharó, wtedy sie spasluch obudzi i bedzie pier...ł. Szkode szczempić ryja !!!
1
comedy club live
0
@rafal3030 sztab mamy chyba z nfz, ale akurat skręcenie kostki to nie ich wina
0
pewnie że mogą coś zrobic! Mogą zadzwonić do Boga i prosić o cud w postaci wygrania LM i LL przynajmniej Czawi i oni wyjdą z twarzą z tego sezonu
1
@maroon na szczęście, twojego i mojego zdania nikt nie bierze pod uwagę
2
https://www.facebook.com/watch/?v=438704686784187 przepraszam administracje za za link ale nie mogę znaleźć innego , może ten trener jest wolny?
1
"Wykonana została świetna praca" standuper
13
najlepsze, hmmm chyba nikt nie doznał poważnej kontuzji
0
@Marcin43 normalnie się nie należal, ale hiostoria ich karnych w ofensywie bądz defensywie jest bardzo dyskusyjna
2
Kibice na stadionie , że jeszcze są w stanie to wytrzymać
0
comedy club, mielismy piłkę na 4-2.
Karny dla realu by był na 100%, gdy grał Lewy to wygrywaliśmy P
Szkoda młodych chłopaków, bo na nastolatków zagrali przyzwoity mecz . Maliniaka już nic nie broni, nawet brak funduszy. Kierowca klubowego autokaru gorszy nie będzie
0
comedy club, mielismy piłkę na 4-2
1
no cóż, błąd indywidualny, zdarza się kazdemu
0
@JarekS wszystko ok, ale uwazam ze faul na Kounde byl ewidetny , kopniecie w nogę i upadek, a byl na pozycji ktora umozliwiala interwencje w obronie. Nie zmienia to faktu ze gramy ch..nie straszną
1
co prawda nie na samym poczatku, ale tradycyjnie gonimy wynik z przecietniakami