0

@19Macio93 odpowiedz jest prosta , reka wlefisty, każdy pod jego okiem prędzej czy poźniej robi zjazd , niczym woda w klozecie

0

@seba444 na razie nie musza prowadzą 1-0 :]

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No panowie ale bez jaj, naprawdę jesteście zaskoczeni takim początkiem?

0

Przecież żaden młody nie powącha nawet trawy z Grinchem u steru

1

A kogo to qrła obchodzi. On ma grać w piłkę, zwaną nożną, ma zp...ć gryźć trawę , a jak trzeba to i rywala !!! Pasuje tam jako clown do tej cyrkowej zgrajki

1

Legenda mówi że wuefista dostał kiedyś w prezencie dwie kulki od łożyska. Jedna zgubił, a drugą ZEPSUŁ !!!

Ktokolwiek by nie przyszedł to Grinch i tak zrobi z niego przeciętniaka, kto pod jego okiem zrobił zauważalny indywidualny progres? Bo regres to chyba wszyscy.

2

Pewnie zacznie jak wielu innych, przywiezie jakiś tam solidny poziom i dobry początek pod okiem wlefisty stopniowo zjedzie to poziomu kopacza od lewej do prawej i uschnie

0

@kamillek88 dobre, naprawdę sie zaśmiałem w głos ]

0

@hugz Grinch to ma rekę , tam już prawie z nikogo nic nie zostało

3

Ronald dolaczyl do innych ze zjazdem formy do poziomu segunda b, jednak Grinch to ma rękę do zawodników

1

Penia częściowo odkupil winy bo bylby remis

0

@TheKlucha slowmotion live P

3

Przy oostatnich wynikach to nie traci , a zdobywa AŻ 1 punkt !!!!!!!!!!

0

Gdybym był fanem lub dzialaczem Realu też bym chwalił i chcial aby wuefista byl trenerem FCB jak najdłużej

0

@Czarny_ck zgadza się, wiekszośc zawodników. Romek pierwsze mecze mial nawet dobre, teraz w okregowce sa podobni grajkowie. Lewy jak przyszedl z niemiec to z rozpedu jeszcze cos gral, ale juz pod okiem fachowca dobil do DNA/Dno

1

@robertocarlos76 Pedri idzie tą samą drogą co Lewy. Po prostu większość zawodników pod okiem wuefisty w magiczny sposób cofa się w rozwoju (Balde, Kounde, Gundo, nawet mlody Jamall czy Fermin)

0

@siara10 Lewy jaeszcze jak przyszedl to z rozpedu trochę strzelal , coś z niemieckiej szkoly pozostało to pod okiem wuefisty doszedl do dna, teraz w tym samym kierunki podążają Balde,Pedri, Gundo, FdJ , Yamal , Kounde i cala reszta. Zadziwiające stopniowy zjazd bardzo dobrych zawodników pod Denzela

2

@viscabee9 a kto jest odpowiedzialny za skład, dołująca i pikująca formę większości piłkarzy , mental . Może zgonić winę na klubowego kierowcę autokaru??? Może zgonić na Lewego? chłop zjechał na sam dól , ale tak samo nic nie wynika z gry Pedriego, Gundogana, Raphini, Ferrana, Yamala, Balde, Kounde itp itd, oni sie pod wodza wuefisty uwsteczniają . Jedynie kibice RM są zwolennikami aby Denzel byl jak najdłużej .Dwa dobre mecze w sezonie, reszt to walka i fart w koncowce z przeciętniakami. Mamy dobrych pilkarzy a gramy jak jakiś beniaminek w drugiej lidze.

0

@Wilku151 szyny były złe...

0

@heniek1981 jeszcze o utrzymanie w pucharze Tymbarku

4

Remis z taką Walencją jest jak porażka. Nadal jesteśmy w grze o Puchar Tymbarka

0

Dom na piasku z goffna i patyków

1

od DNA można sie odbić, a nie odejść. Obecnie to DNO zostalo przebite

1

@Losiex Twierdza z goffna i patyków

0

@kakusus jeszcze DNA (od DNO)

1

Dzisiaj spędziliśmy dwie godziny na rozmowach z Deco i prezydentem Laportą. Wewnątrz nie ma żadnego problemu --- przypominam aby ostatni zgasił światło

0

Rozwiązanie jest proste. To słynne DNA to odmiana słowa DNO, to wychodzi jak widać bardzo dobrze

2

Dziś jest dzień, w którym ja jestem zadowolony, mimo negatywnych odczuć po meczu, bo awansowaliśmy do 1/8 finału, wygrywając grupę -on jest zadowolony, kurła graja piach od dawna, zawodnicy prawie wszyscy pikują z forma ostro w dół, w kasie pusto i taka wygrana to spory zastrzyk milionow euro, juz nie ma DNA tylko pukamy w DNO od spodu . No kurła głupi i to ślepy

0

@Mat1079 potęgę !!! z goffna i patyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?