aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 odpowiedz jest prosta , reka wlefisty, każdy pod jego okiem prędzej czy poźniej robi zjazd , niczym woda w klozecie
0
@seba444 na razie nie musza prowadzą 1-0 :]
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No panowie ale bez jaj, naprawdę jesteście zaskoczeni takim początkiem?
0
Przecież żaden młody nie powącha nawet trawy z Grinchem u steru
1
A kogo to qrła obchodzi. On ma grać w piłkę, zwaną nożną, ma zp...ć gryźć trawę , a jak trzeba to i rywala !!! Pasuje tam jako clown do tej cyrkowej zgrajki
1
Legenda mówi że wuefista dostał kiedyś w prezencie dwie kulki od łożyska. Jedna zgubił, a drugą ZEPSUŁ !!!
Ktokolwiek by nie przyszedł to Grinch i tak zrobi z niego przeciętniaka, kto pod jego okiem zrobił zauważalny indywidualny progres? Bo regres to chyba wszyscy.
2
Pewnie zacznie jak wielu innych, przywiezie jakiś tam solidny poziom i dobry początek pod okiem wlefisty stopniowo zjedzie to poziomu kopacza od lewej do prawej i uschnie
0
@kamillek88 dobre, naprawdę sie zaśmiałem w głos ]
0
@hugz Grinch to ma rekę , tam już prawie z nikogo nic nie zostało
3
Ronald dolaczyl do innych ze zjazdem formy do poziomu segunda b, jednak Grinch to ma rękę do zawodników
1
Penia częściowo odkupil winy bo bylby remis
0
@TheKlucha slowmotion live P
3
Przy oostatnich wynikach to nie traci , a zdobywa AŻ 1 punkt !!!!!!!!!!
0
Gdybym był fanem lub dzialaczem Realu też bym chwalił i chcial aby wuefista byl trenerem FCB jak najdłużej
0
@Czarny_ck zgadza się, wiekszośc zawodników. Romek pierwsze mecze mial nawet dobre, teraz w okregowce sa podobni grajkowie. Lewy jak przyszedl z niemiec to z rozpedu jeszcze cos gral, ale juz pod okiem fachowca dobil do DNA/Dno
1
@robertocarlos76 Pedri idzie tą samą drogą co Lewy. Po prostu większość zawodników pod okiem wuefisty w magiczny sposób cofa się w rozwoju (Balde, Kounde, Gundo, nawet mlody Jamall czy Fermin)
0
@siara10 Lewy jaeszcze jak przyszedl to z rozpedu trochę strzelal , coś z niemieckiej szkoly pozostało to pod okiem wuefisty doszedl do dna, teraz w tym samym kierunki podążają Balde,Pedri, Gundo, FdJ , Yamal , Kounde i cala reszta. Zadziwiające stopniowy zjazd bardzo dobrych zawodników pod Denzela
2
@viscabee9 a kto jest odpowiedzialny za skład, dołująca i pikująca formę większości piłkarzy , mental . Może zgonić winę na klubowego kierowcę autokaru??? Może zgonić na Lewego? chłop zjechał na sam dól , ale tak samo nic nie wynika z gry Pedriego, Gundogana, Raphini, Ferrana, Yamala, Balde, Kounde itp itd, oni sie pod wodza wuefisty uwsteczniają . Jedynie kibice RM są zwolennikami aby Denzel byl jak najdłużej .Dwa dobre mecze w sezonie, reszt to walka i fart w koncowce z przeciętniakami. Mamy dobrych pilkarzy a gramy jak jakiś beniaminek w drugiej lidze.
0
@Wilku151 szyny były złe...
0
@heniek1981 jeszcze o utrzymanie w pucharze Tymbarku
4
Remis z taką Walencją jest jak porażka. Nadal jesteśmy w grze o Puchar Tymbarka
0
Dom na piasku z goffna i patyków
1
od DNA można sie odbić, a nie odejść. Obecnie to DNO zostalo przebite
1
@Losiex Twierdza z goffna i patyków
0
@kakusus jeszcze DNA (od DNO)
1
Dzisiaj spędziliśmy dwie godziny na rozmowach z Deco i prezydentem Laportą. Wewnątrz nie ma żadnego problemu --- przypominam aby ostatni zgasił światło
0
Rozwiązanie jest proste. To słynne DNA to odmiana słowa DNO, to wychodzi jak widać bardzo dobrze
2
Dziś jest dzień, w którym ja jestem zadowolony, mimo negatywnych odczuć po meczu, bo awansowaliśmy do 1/8 finału, wygrywając grupę -on jest zadowolony, kurła graja piach od dawna, zawodnicy prawie wszyscy pikują z forma ostro w dół, w kasie pusto i taka wygrana to spory zastrzyk milionow euro, juz nie ma DNA tylko pukamy w DNO od spodu . No kurła głupi i to ślepy
0
@Mat1079 potęgę !!! z goffna i patyków