0

@Elvisek 70 minucie było 0:1

1

Garsia, Roberto, Alonso nawet Wieczysta ma lepsza linie obrony. Nadal uważam że najsłabszym elementem drużyny jest jej trener i wuefista bo to on ustala skład i widzi wszystko lepiej , a to nie trybi

0

Jedynie Dest był slabszy

1

ojojojjj, a juz był, juz wchodził, juz trzymał łepek przy dziurce i ...przyszła mama

1

@Matix90 widocznie juz ktoś to kiedyś zrobił, wiec jesteś

0

@robertocarlos76 dziecinstow dawno za mną i nie oceniam innych po tym ile zarabiaja, tym bardziej jak sami do tego doszli

0

@robertocarlos76 czyli to cie boli najbardziej ze chlop zarabia ,a ty jutro do kolchozu

0

@BISHBASHBOSH tu chyba 80%na Lewym wiesza psy.Ten gosc w dwóch meczach traktowany byl jak zapasnik, nawet dobrej sytuacji mu nie wykreowali, teraz zachwyt nad Torresem (swietnie ze strzelił)ale to zupelnie inne sytuacje, lewy ciagle w tloku miedzy obroncami, a ten wchodzi i strzela sam na sam od polowy boiska jak juz autobus z Cadiz odjechal, nieporownywalne okazje

0

@samel no jak juz nie bylo autobusu i pol boiska na samotnego bramkarza, takie to ja wykorzystam

2

@BISHBASHBOSH poprostu jako kibice nie mozemy patrzec ze ten wuefista prowadzi zespolz takim potencjalem ze cieszy nas 1-0 z Cadiz (i to na farcie), caly sezon tak sie nie da, poprzedni tak na farcie wygralismy ale nie sadze ze drugi tym sposobem sie uda. Co dopiero LM, 70 podan na 30m gra wolna, nudna i przewidywalna.Tu nie problemem jest Lewy ona nawet nie am sytuacji , tu potrzeba innej wizji i pomyslu an taktyke

1

@szczurzysyn lacznie z toba z forum i planety

2

a u nas w podstawówce wuefisty potrzebuja, moze FCB odsprzeda ...hmmm
albo wymieni an konserwatora , i dwie sprzataczki

0

@m81 zaden pomocnik nie potrafi mu nawet sensownie podac , w Bayernie pomocnicy kreowali sytuacje , grali na niego a on to skutecznie kończył. Czy w Barcelonie tez tak jest, przeciez to dramat, moze niech w wlasnego pola karnego rajdy robi

4

Qrwa cyrk komedia

1

Jak to możliwe że Damian S mimo że zginął w Ostatnim Mohikaninie (roz.. lep) dzis biega ?

3

Na obecną chwilę Pedri do zmiany. Lewego będę bronił, przecież on nie dostał nawet średniego podania, aby mieć sytuacje chociaż średnia

0

@DonPancio zwykła przpier..ka do Lewego, pomocnicy mu tyle sytuacji stworzyli ze miał z czego strzelić? Przecież Pedri nie istnieje. Z czego ten chłop ma strzelać. Zwykły hejt

0

NAJLEPSZY: Gundogan / Mats
ROZCZAROWANIE: Garcia/ Alonso
REWELACJA: Oriol Romeu/ Yamal /Abde

2

tylu kandydatw ju sie przewinelo e szkoda gdada. Sięgnąl bym jednak po Arnau Martíneza

0

mowilem ze nowy trener psg , a nasz byly to rozp..ol robi to zwykla menda, Ansu i tak nie kupia

0

@Midast a ja Arek

1

Jarosław mu w doopę... podkopuje i grzebie w swoim byłym klubie niech się dyma

0

odkupie samochód z domem od finansistów FCB do 100k, może byc z basenem

2

W koncowce spotkania w obronie grali Dest,Alonso, Garcia i chyba tylko Jarosław obronca narodu wie jak nie straciliśmy bramki, cud. Trochę farta momentami bylo, wygralismy ,a rownei dobrze moglismy stracic kilka bramek, remis bylby sprawiedliwy z gry

0

@ArcziArtt gral calkiem dobrze, nie człapał , nie spowalniał, oddal neizly strzal na poczatku meczu (poprzeczka) , walczyl i wytrzymal presje, jesli utrzyma taki poziom w sezonie to bedzie doberze

0

prowadzacy zajecia i pilkarz nie maja pojęcia jak sie robi pompki (inaczej prowqdzi sie łokcie) wiec poziom wyszkolenia kadry trenersko/fizjo jest przerażająco słaby

7

takie transfery lepiej niech robia bardzo po cichu, ile ostatnio razy rm wygral w wyscigu, vinicius, rodrygo, guler, endrick itd, w sumie finansowo to i wieczysta moze nas przebic, zostaje jedynie chęć grania w FCB

0

@korn234 lepiej zamknąc usta i wygladać na idiotę , niż je otworzyć i rozwiać wątpliwości

0

@SenoX zapomniales o tym miernym E Garcia

1

ponieważ to klub piłkarski, a nie kolarski P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?