0

uuuuffff a 0:2 i autobus z naczepa by byl , glupi (i słaby )to ma szczęście

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

oooooooooooooooo kuuuuu rrrrłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaa

0

@Knut bedzie idalna , bo gramy jak ogórki

0

@antyPinokio ale nie bez żelu! :)

1

@norbi77 wielblady idac w karawanie są i tak bardziej zaangazowanie i szybkie, i maja jakąs taktykę i pomysl

0

@johny11 nie przypominam sobie by ktos tego wuefiste nazywal generalem i dobrym trenerem , a przynajmniej w ostatnim czasie. Jedyna osoba ktora sie tak wypowiadala to bylo lustro

0

@AlvaroHanso mysle ze z tego skladu wycisnał by wiecej, zreszta mniej sie nie da

8

Powtórzę mój wpis. Co jest z tą drużyna że z meczu na mecz jest przeciętna i słaba ? Drużyna która przegrywa to co powinna wygrać, i wygrywa cudem , fartem będą zdecydowanie słabsza. Jak to jest ze przeciętny, wciśnięty Romeu początek miał nawet dość przyzwoity, jak to jest ze Felix i Cancelo wchodząc z głębokiej rezerwy i ławki, z marszu i grają bardzo dobrze, a po kilku tygodniach to cienie piłkarzy z początku !!! Jak to jest ze Gundogan , Lewandowski, są w poprzednich klubach podstawowymi zawodnikami robiącymi różnice, a w FCB z meczu na mecz są coraz słabsi. Jak to jest ze młodzi zawodnicy grający w rezerwach Jamal, Fermin debiutują w FCB bardzo dobrymi występami , a z każdym kolejnym meczem staj się przeciętni? Ile takich przykładów gdy przychodzą zawodnicy w formie i gazie i blakną i staja się przeciętni . Odpowiedz jest jedna , osoba która laczy tych wszystkich dobrych zawodników! Osoba która ich motywuje, ustawia, prowadzi drużynę. Ogrodnik z zamilowania, wuefista z pasjii, ktory nie potrafi z tych zawodników wyciągnąć co dobre, który nie potrafi nawet utrzymać w zawodnikach tego co dostał. To jest osoba która nie może dalej kierować najlepsza (moja ukochaną) drużyną !!!!!!!!!!!!! Nie sądziłem ze zatęsknię za Koemanem. Czawi chciałeś , może nawet się starałeś, ale to nie miejsce dla ciebie

0

@oZinho to samo co np sam Lewy, usiasc i plakac, sam meczu nie wygrasz. Wszyscy musza chciec i zapi...ć

2

@astalavista fanatycy oskarza tylko Lewego ze nic nei strzelil , bo przeciez dostal jedno podanie na glowe , bedac tylem do bramki z dwoma obroncami na plecach. W bayernie strzela do pustej bo mu tworzyli takie sytuacja, a tu 700 podan w poprzek lini srodkowej, a na koneic do tylu. Tikitaka w wersji wuefisty

3

Co jest z tą drużyna że z meczu na mecz jest przeciętna i słaba . Drużyna która przegrywa to co powinna wygrać, i wygrywa cudem , fartem będą zdecydowanie słabsza. Jak to jest ze przeciętny, wciśnięty Romeu początek miał nawet dość przyzwoity, jak to jest ze Felix i Cancelo wchodząc z głębokiej rezerwy i ławki, z marszu i grają bardzo dobrze, a po kilku tygodniach to cienie piłkarzy z początku !!! Jak to jest ze Gundogan , Lewandowski, są w poprzednich klubach podstawowymi zawodnikami robiącymi różnice, a w FCB z meczu na mecz są coraz słabsi. Jak to jest ze młodzi zawodnicy grający w rezerwach Jamal, Fermin debiutują w FCB bardzo dobrymi występami , a z każdym kolejnym meczem staj się przeciętni? Ile takich przykładów gdy przychodzą zawodnicy w formie i gazie i blakną i staja się przeciętni . Odpowiedz jest jedna , osoba która laczy tych wszystkich dobrych zawodników! Osoba która ich motywuje, ustawia, prowadzi drużynę. Ogrodnik z zamilowania, wuefista z pasjii, ktory nie potrafi z tych zawodników wyciągnąć co dobre, który nie potrafi nawet utrzymać w zawodnikach tego co dostał. To jest osoba która nie może dalej kierować najlepsza (moja ukochaną) drużyną !!!!!!!!!!!!! Nie sądziłem ze zatęsknię za Koemanem. Czawi chciałeś , może nawet się starałeś, ale to nie miejsce dla ciebie

0

@Arnokk nie ma za co przepraszac, to tylko prawda i tak lagodnie nazwana

0

@Rioletto puchar Tymbarku i derby watykanu

0

@Tasde czy z lewym czy bez graja piach, kędyś 3 bramki strzelali takim ogorkom w 25 minut, to za CZawiego lewy i wielu innych zrobilo zjazd z formą.

0

@Mario999 a bez lewego bylo lepiej? to nie Lewy jest problemem tylko ten wleficta ogrodnik, , wielu zawodnikow pod jego fachowym okiem zrobilo ostry zjazd w dol nie tylko lewy

0

@Tatazolwinia w punkt, on nawet gdyby kupil caly Man City gral by padake w ekstraklasie

0

@Czarny_ck to samo zdanie wyrazilem wiekszosc zjazd z forma, nawer Oriol w pierwszych meczach byl innym zawodnikiem, felix, Cancelo, Gundogan, Balde , Lewy i kulki innych, nawet Yamal zacząl niezle , a teraz to poziom Fatiego

1

@kejdzi a kto odpowiada za to ze wiekszosc zawodnikow jest berz formy chyba bnie kucharz badz ochroniarz. Gdyby tak bylo u jednego zawodnika , ale tu wiekszosc zawodnikow jest co raz slabsza

0

@BISHBASHBOSH to standard na tym forum, na kim wieszac psy jak nie na polaku ktoremu w zyciu sie powiodlo. Forma lewego jest zdecydowanie gorsza od tej jaką mial w bayernie, nie winie go jednak calkowicie poniewaz on nawet podan sensownych nie dostaje. Sytuacji nie wykozystuje bo ich nie ma. Jedynie walka na konia plecami do bramki raz na 90 minuit, a wiekszosc meczu oglada jak graja w poprzek 700 podan i na koniec do Matsa graja. Ten pseudo trener sprawia ze zdecydowania wiekszosc zawodnikow sie uwstecznila pod jego okiem

1

Mam od dawna wrażenie ze pod okiem wuefisty Czawiego nie tylko ta drużyna sie nie rozwija, ale indywidualnie zawodnicy indywidualnie sa coraz slabsi. Balde jest cieniem, Lewy wsteczny, Gundo cień , nawet zawodnicy ktorzy przyszli latem, Felix, Cancelo i biedny Oriol lepiej zaczeli i co mecz to slabiej, nawet Yamal zacząl lepiej a teraz nic nie ma z chłopaka

0

@th@les doskonale wiem w jakiej formie i na jakim poziomie jest obecnie RL. Odniosłem sie do bzdury jaką jest pisanie ze nie byl wśród najlepszych. Doskonale wiadomo ze powinien dostac złota pilke, mimo ze ze pandemia i komiczny konkurs. Przez wiele lat byl w srod najlepszych, teraz to cien tamtego zawodnika

1

@TadeuszK bredzisz ".Nie posiada(ł) umiejętności piłkarskich które by go klasyfikowały wśród najlepszych" pobil wiele rekordow, mial kiedys kapitalne statystyki, jest trzecim najskuteczniejszym strzelcem LM z CR i Messim , najskuteczniejszym zawodnikiem naszej reprezentacji itd. Teraz forma zdecydowanie slabsza ale pisanie BZDUR ze nie maial umiejetniosci , jestes zwyklym niespelnionym zyciowo fachowcem

0

Cholera jasna! - denerwuje się CZawi po meczu. - Mówiłem przed meczem "Zagrajcie jak jeszcze nigdy nie graliście", a nie "Zagrajcie, jakbyście jeszcze nigdy nie grali"!

dobrej nocy, oby w nocy mi sie tez prtzyfarciło PPP

6

najgorsze jest to ze wuefista utwierdzi sie w tym ze to byla dobra taktyka bo wygrał mecz

0

@Rupert_Haubica ale 700 podań w tym 200 do bramkarza jest git

3

zmienic lewego na ferrana to jak obesrane majtki wymienic na bolec analny

6

Cisną naszych jak Rydzyk emerytów

0

@LatajacyHolender bylo wapno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?