4

Nawet artykuł powstal przed meczem że FCB zawiedzie, napisany 3 godziny wcześniej. Nie bylo źle, dominowaliśmy!!!!! zdecydowały błędy indywidualne. Co z tego że Antwerpia zdobyła 3 bramki , za to FCB az 65% posiadala pilkę!!! To byla dominacja !!! :]

Równie dobrze można napisać staroplskie " ...a idź PAn w ch.j .."

2

@Koziol333 tu wszyscy mają mega regres formy, ani jeden piłkarz z podstawowego skladu nawet nie utrzymuje poziomu, wszyscy pikują , ale wyżyć sie muszą na lewym

3

@fotohobby obraziłes teraz magików z aklasy, chlopaki gryza trawę za darmo i kąpią sie w zimnej wodzie

1

@FC4BARCA nawet kierowca klubowego autobusu, gorszy nie bedzie

1

@LRey taktyka i gra byly rewelacyjne , przegraliśmy przez bledy indywidualne, chociaz byliśmy lepsi. Antwerpia strzelila 3 gole ale za to my posiadalismy pilke przez 65% !!! Dominowaliśmy!!!

0

@Czarny_ck od dawna o tym piszę, najgorsze ze liczba zawodników z regresem sie powiększa, smialo można dodac FdJ i Pedri, Fermin, a w ostatnim meczu nawet Araujo

5

35 minuta, pierwsza i jedyna sytuacja bramkowa i strzal, posiadanie pilki 63 %. DNA w duszy mi gra

1

oczywiście błąd Romka, ale tak to jest jak bramkarz dna i podania w polu karnym ćwiczy, bramkarz powinien to wyj...ć ,laga jak w B-klasie a nie zabawy w klepe przy formie obecnej obrony FCB

2

początek raczej już przewidywalny

0

@XTenTypX w bok od dewej do prawej i spowrotem, dla złamania schematu czasem do tylu

3

Marek gracie u siebie z dziećmi we mgle, jesteście faworytem P

9

@apocomijakisnick początek mial calkiem dobry, potem jak większość pod okiem wuefisty zjazd i lądowanie plecami na bulę

0

Ma chłop swój świat , jest odklejony , a co najgorsze wspierany przez "górę"

2

Nie rozegraliśmy dobrego meczu- oczywiscie rozegrali ch...wy , na kazdej pozycji, w zaangazowaniu, presingu, obronie i skutecznosci

0

@R_da_Souza_Faria wuefista potrzebuje kopa, a RL porządnej konkurencji i lawki bo ta sardynka to moze mu nadal buty nosic na trening

1

@PJ777 na pewno kolejny trener powinien być jak najdalej od tego jeb..go DNA z doooopy

1

@Rioletto nikt powyzej 3,5 nie zagral szkoda strzepic ryja, no moze bramkarz

1

kto jest obecnie trenerem bramkarzy? To jedyna "formacja" gdzie nie ma jakiegos dramatycznego spadku formy. Zawodnicy z pola to dzieci w ciemnosci. Napastnicy cienizna, pomocnicy dramat, obrona kicha. Może trener bramkarzy poprowadzi zespoł, gorzej nei bedzie i ten pomocnik asystenta wuefisty moglby oddac juz ster, a raczej ktos mu powinien podziekowac i to juz dawno

0

@goma jego wina jest to ze nie gra zadna formacja, od napastnikow , marnych pomocnikow i slabych obronców. Dobrze ze bramkarzy nie trenuje bo tez bylby zjazd

1

@galix22 sprzatac po wuefie to max

0

@johny11 cale zycie uprawialem sport, piłka , bieganie, pływanie itp itd. ok 40ki zaczęły się problemy kręgosłupa, RM dehydratacja dysków, dyskopatia itp, lekarz stwierdzil , predzej czy pozniej kazdy ]

2

@Rejn idealnie w punkt, jednak wielu osobom najlepiej wylać żale na polaka któremu w zyciu się coś udało. Żaden napastnik na świecie nie bedzie dobry ja nie ma z czego strzelać, mamy kalsowych pomocnikow, a ile wykreowanych sytuacj?, w obecnej formie i sposobie gry drużyny to i Halland by machał rękoma

0

@brd42 to ogrodnik Czawi wystawił P

9

podsumuje ten slaby mecz następująco: "wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie"

1

@Wojtek84 dostał nowy czip od ogrodnioka, nówka z commodore 64 :)

0

@mikke Nasz hymn (Polski)jest nasz i niech go lepiej nikt nie rusza. Zawsze mogą im puścić Zenka lub jakiegos innego hau hau

3

Po raz kolejny !!!Co jest z tą drużyna że z meczu na mecz jest co raz bardziej przeciętna i słaba ? Drużyna która przegrywa to co powinna wygrać, i wygrywa cudem i fartem będą zdecydowanie słabsza. Jak to jest ze przeciętny, wciśnięty Romeu początek miał nawet dość przyzwoity, jak to jest ze Felix i Cancelo wchodząc z głębokiej rezerwy i ławki, z marszu i grają bardzo dobrze, a po kilku tygodniach to cienie piłkarzy z początku !!! Jak to jest ze Gundogan , Lewandowski, są w poprzednich klubach podstawowymi zawodnikami robiącymi różnice, a w FCB z meczu na mecz są coraz słabsi. Jak to jest ze młodzi zawodnicy grający w rezerwach Jamal, Fermin debiutują w FCB bardzo dobrymi występami , a z każdym kolejnym meczem staj się przeciętni !? DZisiaj widac zdecydowanie ze Kounde tez juz jest cieniem cienia. Ile takich przykładów gdy przychodzą zawodnicy w formie i gazie i blakną i staja się przeciętni . Odpowiedz jest jedna , osoba która laczy tych wszystkich dobrych zawodników! Osoba która ich motywuje, ustawia, prowadzi drużynę, ogarnia czip i kolacje! Ogrodnik z zamilowania, wuefista z pasji, ktory nie potrafi z tych zawodników wyciągnąć co dobre, który nie potrafi nawet utrzymać w zawodnikach tego co dostał. To jest osoba która nie może dalej kierować najlepsza (moja ukochaną) drużyną !!!!!!!!!!!!! Czawi chciałeś , może nawet się starałeś, ale to nie miejsce dla ciebie, zawodnikiem byles swietnym, ale pora odejsc i przekazać trenerkę komukolwiek , nawet pani Basi z mięsnego, gorzej nie będzie!

0

@luka1995 nie ja to pisalem, ale nawet kierowca autobusu nie poprowadzi gorzej tej drużyny

0

@Wojtek84 i tak jest najlepszy dzisiaj ofensywie, przynajmniej walczy, wyglada na takiego ktoremu sie chce

1

Ciekawe gdzie jest granica Laporty , i poziom upokorzenia. Boje sie ze nawet 5 do szatni to do przelkniecia pracy ogrodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?