aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
nie "może" tylko k... MUSI, koniec z tym Ciechocinkiem !!! Niestety z obecnymi konowałami to może się złe skończyć dla naszych dziewcząt, dobry sztab medyczny równie ważny
0
@ferdas_rawa nie mowie o skaldzie B, a o dwoch zmianach .Sam mecz pożegnalny zdecydowanie zbyt póżno
0
@ferdas_rawa o tym że taki Fort , Roque powinni dostac chociaze te 60 minut, a na ostatnie dziesiec Romka skoro mu zalezalo
2
Milosciwy pan sie zlitowal i wpuscil az na 15 minut mlodego, ktory juz pewnie zapomnial jak sie gra
6
SZkoda mi mlodego Roque tak naprawde ciezko go nawet ocenic , nie dostal chlopak wielu szans, nawet dzisiaj w meczu o nic. Tragedia z tym czawim, mysle ze lepiej juz jakby zalozyl buty i sam zagral bo to mu wychodzilo
0
@Xonar najlepsze jest to że Romcio zacząl calkiem przyzwoicie, jednak pod okiem fachowca dobił do mułu. W Gironie pewnie znowu zagra ciut lepiej, bo obecnie to nawet rolka papy ktora toczy się po dachu wygląda lepiej
3
włefista mogł odejść przed tym meczem o nic. Może gdyby zastąpił go choćby kierowca klubowego autobusu to dałbyu zagrać młodym i grzejąca ciągle łąwę. Lepiej łysego z b... , a idz pan w ch... z tym pseudotrenerem
0
Felix i Roque nigdy nak naprawdę nie dostali dobrej szansy, kilka meczów w pełnym wymiarze, jakieś kawałki, fragmenty szarpane, ogony albo mniej. Więcej chyba dostawal mierniutki Torres
0
Nie bylem fanem Czawiego jako trenera. Niemiec tez nie wiem czy jest dobrym wyborem , ale mam nadzieje ze brak DNA zaprocentuje.W tym przypadku również ważny będzie gość od przygitowania fizycznego bo obecny futbol tego wymaga. Kolejny mega wazny , potrzebny na wczoraj to dobry lekarz. Bo jak się dziewczęta posypią już presezonie to nikt nic nie zwojuje.
1
Zarządzający klubem mogli by równie dobrze napisach scenariusz do kolejnej części Nagiej broni. Qwa cyrk
0
@krzakov tak jako trener jest przeciętny i jest do wymiany !!!
0
oby nie dalej czawi
1
Może lepiej zainwestować w lepszy czip. Bo ten Commodore wuefista to badziew
5
przy tym wuefiście to większość ma regres. Felixs i tak cos strzelil, a nie gral wcale dużo. jak miernota w ciebie nie wierzy to jak tu sie pokazać. Ferrara zjada na śniadanie, brazylijczyka bez dryblingu również
0
nawet trenera Pucharu Tymbarku by nie wygrał
2
emotikon zielonej buźki z odruchem wymiotnym, żyg ...
1
mega smutna historia jednego z najbardziej utalentowanych wychowanków. Zaczął mega, kontuzja i wszystko sie zmienilo i trwa do dzisiaj :[
0
Tu ktoś powiedzieć mógłby: „co za pech”
Lecz jaka piękna tragedia, no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech...
4
teraz sie pogubilem skoro bylismy lepsi i cztery razy przegraliśmy, to wygrali gorsi? to mzoe my badzmy gorsi o ile sie da i wygrywajmy. Chociaz ch..j wie co u czip podpowiada
1
@Spikes ewidentnie fan realu, na pal go :))))
0
@Diuba tutaj nic nie da wymiana pilkarzy. Ten trener by nawet MU, RM czy Bayerem nic nie ugrał
3
Pozwolę tu przedstawić wiersz liryczny
A w wierszu wątek autobiograficzny
Kochałem się szalenie
W dziewczynie jak marzenie
Lecz ta wolała Amerykanina
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
Poszedłem czort wyciągnął na ich ślub
Tam panna młoda w bieli istny cud
W kościele on i ona
Za chwilę jego żona
A mnie w ostatniej ławce trafia szlag
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
Podchodzę do nich z nożem szach i mat
Na białym śniegu ściętej róży kwiat
Dwie róże krwi czerwone
Ta w tę ta w drugą stronę
A ja pomiędzy nimi no tom wpadł
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
Dostanę teraz czapę nie ma siły
A potem prosto do ciemnej mogiły
I nie pomoże matka
To koniec taka wpadka
Faktycznie w środę mnie już powiesili
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
A w niebie pan Bóg mówi do mnie „ Wania
Cierpiałeś bracie za to teraz fajrant
Miłość to złuda niestety
Pluń stary na kobiety
To temat że nie warto o tym gadać
Przesrałeś bracie życie co za pech
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
0
dla wszystkich zwolenników talentu wuefisty i obecnej drużyny. Serdecznie polecam
Pozwolę tu przedstawić wiersz liryczny
A w wierszu wątek autobiograficzny
Kochałem się szalenie
W dziewczynie jak marzenie
Lecz ta wolała Amerykanina
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
Poszedłem czort wyciągnął na ich ślub
Tam panna młoda w bieli istny cud
W kościele on i ona
Za chwilę jego żona
A mnie w ostatniej ławce trafia szlag
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
Podchodzę do nich z nożem szach i mat
Na białym śniegu ściętej róży kwiat
Dwie róże krwi czerwone
Ta w tę ta w drugą stronę
A ja pomiędzy nimi no tom wpadł
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
Dostanę teraz czapę nie ma siły
A potem prosto do ciemnej mogiły
I nie pomoże matka
To koniec taka wpadka
Faktycznie w środę mnie już powiesili
Tu ktoś powiedzieć mógłby „co za pech"
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
A w niebie pan Bóg mówi do mnie „ Wania
Cierpiałeś bracie za to teraz fajrant
Miłość to złuda niestety
Pluń stary na kobiety
To temat że nie warto o tym gadać
Przesrałeś bracie życie co za pech
Lecz jaka piękna tragedia no jaka piękna tragedia
Jaka piękna tragedia ech
5
Na tv4 - Policjanci i policjantki odc.1139. Polecam
3
nie nazwę czawiego debilem taktyki bo obrażę debili. Nie wpuści tego mlodego Roque ale Romek może nas zbawiać, chyb ze to nieudolna próba murowania bramki i bronienia wyniku
0
jak to był? Ostatni gasi światło? Czy jakoś tak . Jeszcze ten sezon się nie skończył, a kolejny pod tą samą fachową reką nauczyciela wu-fu
2
rudy to nie kolor to charakter
1
"Barcelona ma dużo bocznych obrońców" chyba jak spałem coś sie wydarzyło
10
w końcu trochę mocniej powalczyli, kilka dłuższych piłek, mniej dna . Dla hejterów Pan Robert napisał dzisiaj laurkę
0
Tak, tak i jeszcze raz tak