aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Panowie potrzebuję porady. Mam rocznego mercedesa , mały przebieg ok 5tys, dobry mocny i sprawny silnik, bardzo dobre wyposażenie. Czy warto kupic siedmioletniego opla, trochę bity, ale prawie nie widać. Ok 180 tys przebiegu, po kilku remontach Widzialem na zlocie jak kilka razy ładnie przypalił gumę , niestety jest bardzo drogi. Wchodzić w to???
1
@Litman jeździ w pętli z pustymi miejscami, zbiera gapowiczów i emerytów
1
qwa ,maja gruby hajs i skladaja propozycje za na Olmo, a nie maja na Williamsa. Chciałbym móc zasadzić kopa w kilka dup zarządu
6
Bayern musisz !
6
Mam coraz większe podejrzenia czy Deco to nie koń trojański z Madrytu
0
O Matko Bosko i córko !!!!
0
ta cala uefa fifa i podobne szemrane instytucje to jeden wielki k***dół, dno i układziki. Przydała by sie ta superliga, w nieco poprawionym stylu tak na poczatek
2
@JarekS gdyby dalej rządził jaruś to wyleczyli by go salcesonem od kumpla z tej chorej bandy
0
@Paweł_P ja nie twierdzę ze jest dobry i powinien zostać. Uważam tylko że po tylu latach klub powinien przynajmniej ladnie mu podziekowac , a nie cisza totalna
0
@Arka1985 to ci co się smucili jak Raul z rm odchodził P
0
@Paweł_P na tle innych to jego zarobki nie były takie kosmiczne. Bramka i awans z psg dały wiekszy zysk niż to co zarobił. Jest kapitanem czy Ci sie to podoba czy nie, powinno mu sie inaczej dziękować , a nie cisza jak by ktoś zlewki do kibla wylał
6
Jeśli to koniec to zdecydowanie nie tak to powinno wyglądać. Może nie był nigdy wielkim magikiem , ale kilka razy dupe nam uratował i zawsze był wierny klubowi. Cichy,skromny i nigdy nie doceniony, niestety bardzo hejtowany . Zasłużył na pożegnanie z szacunkiem.
0
@redman83 Onu jenu tego nie polubi :]]]]
0
A nie mogli by wywiesic Deco i Lapcia,chociaz na tydzień
7
Deco i jego priorytety. Olmo to przeciętniak , to juz słaby Ferran jest lepszy , zawodnik ktory nie odmieni gry, do grania w poprzek i do tylu jak w poprzednim sezonie by pasowal, prawie 4% kibiców prześcieradeł
0
Móżdżek, mózg wieprzowy (9,90 zł / kg), może lepiej niech zarząd ostatnie pesos wyda na kilkadziesiąt kilogramów i zainwestuje w siebie. Na takich piłkarzy nas nie stać.
1
@Pawlak1992 na koniec wyłaczają konsolę PPP
0
i bardzo qwa dobrze
0
@tbas pisalem to jako żart P, jesli nei ma kogomś dwa miesiace to ciezko to nazwac drobnym urazem
0
@tbas to był drobny uraz nie kontuzja PPP, ale szkoda chłopaka zapowiadało sie super, czas pokaże jak się skończy
2
@DJ6 Trzymajmy wiec kciuki i oby te burze ominęły północ Polski. Deco ma w tym czasie na giełdzie w Wejherowie grać w trzy kubki aby nazbierać na buty dla Diego . Jesli wygrana będzie wysoka, naddatek ma wykorzystać by odwiedzić jakąś komisję lekarską i wypożyczyć (z opcją wykupu) lekarzy z ZUSowskiej komisji. Celem tego szach-mata jest postawienie na ludzi zdolnych do leczenia kontuzji i szybszego powrotu do zdrowia i formy naszych magików!
1
@TR3YWAY z biura, korytarza być może z limuzyny, ale nie z szatni P
1
najbardziej z FCB wychodzą pieniądze, rozrzutnie i nieprzemyślane
0
@michalgajdek wszedzie o tym piszą , mówia. Nawet jak ktoś się piłką nie interesuje to wie, tutaj też wszyscy wiedzą , pisać o tym nie trzeba , mnie nie interesują tutaj losy rm
9
na ch... pisac o rm na tej stronie
0
wuefista, potem Deco , Lapcio
0
@[Oli] najbardziej chciwy włoch na świecie nie odda Kvara poniżej 100mln
0
Jego najwiekszą zaletą była by komunikatywnośc z mediami, sedziami itp , jest hiszpanem. Wiecej plusów nie widze , taki sredniak :P
9
dawno nie czytałem wiekszych bzdur
0
Na podstawie oczekiwania ,a rzeczywistość stawiam na Fermina i Cubarsi. Mocno Gondo, Yamal. Nawet średni Lewandowski jest nadal najlepszym napastnikiem FCB