aarroo76
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deco zlozyl oferte FCB odkupu go z la masii , 30 mln na 60 rat aby sprzedac za 2 mln, odczucia są dobre
4
Nawet pan Smoleń z całym Tey , Neonówka , KMN i cala resztarazem wzięta nie nie dorównują naszym szwagersom Flipowi i Flapowi
0
Ofiarami niekompetencji, szczegolnie tych dwóch pajaców szwagersów Flipa i Flapa są kibice i pilkarze i oczywiście cały klub FCB
0
@kruszol na połamanego makaroniarza, mamy połamanego Fatiego, ale już nszego na pensji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
oddalismy Gundo (najlepszego piłakrza poprzedniego sezonu) za Olmo sredniaka, ktory jest niewiadomą ale za to bardzo drogą i niepotrzebna. Co szwagry jeszcze odj...ą to strach myśleć. Bo kąd zmierzasz Barcelono?
0
A ja chciałbym 12 raz okrążyć swiat !!!
12
nada sie jak teściowa na wieczorze kawalerskim
7
Ale ktoś przyjdzie?
-Tak, komornik !!!
0
@Boss227 i Jurgen Klopp na asystenta
0
@KrzysekFCB szans FCB , Znicz i ostatnia druzyna z bklasy maja takie same, nawet nie zerowe P,
5
Qwa szwagry mogą jezdzic po swiecie i robić standup'y z tymi pomysłami, sala sika po nogach
1
@pienaar szczególnie w tym toruńskim P
1
Lapciuch i Deco = Jozin z Bazin 2024
0
Laptus powinien być przedstawiony jako klaun wtedy było by ok
5
na razie to widzę haos i jak na monaco cisnie
0
zaczelo dzialac przez przeglądarkę na barca one
0
@Rupert_Haubica zawodnik tez musi chcieć, a on woli zostać i wcale mu się nie dziwię
1
Olmo swoją grą dla FCB zamknij mi morde, skop jajca i zasadź kopa w doope, udowodnij że się myliłem (chyba nie tylko ja).Powodzenia
0
Chiesa !?! o matko i córko!!!
0
przydała by się nowa ankieta jak polscy kibice FCB oceniają ten transfer , za jakiś dłuższy czas byśmy się przekonali kto mial racje
0
@Pawel1985 raczej jaki pomysł mają fizjoterapeuci
3
@TowarEK pozycja leząca , łóżko w sali ortopedycznej nr 5
7
@kamiVeB o var !!! najlepszy obrońca i skuteczny napastnik
0
ok godz.14 powtorka na eleven 2
0
wzmocnienia tej pozycji są w tej części ludzkiego ciała ktora służy do wypróżniana
0
@Wojtek57 Niezły troling, 740 dni w serwisie i cztery jednakowe komentarze w trzy godfziny na temat tego przeciętnego grajka.
Gdyby Lapcio przeczytał twój komentarz odrazu by cię zatrudnił , on potrzebuje takich fachowców którzy widzą świat/futbol inaczej .Olmo to może uciagnąc oddział fizjoterapeutów którzy i tak maj co robić
1
@ShawnC Roque może i droższy ale za to dużo gorszy !!! :]]]]
3
za te 60 mln kupmy chociaz na tydzień Pereza, tyle mu wystarczy aby zrobic porządek w tym qrwidołku
2
@Arczi87 Opel najbardziej podoba się teściowej , mowi że bedzie jadla nawet sam ryż z czekoladą (kaszanka) i wyskrobie aby na wsi się pokazać