0

Deco zlozyl oferte FCB odkupu go z la masii , 30 mln na 60 rat aby sprzedac za 2 mln, odczucia są dobre

4

Nawet pan Smoleń z całym Tey , Neonówka , KMN i cala resztarazem wzięta nie nie dorównują naszym szwagersom Flipowi i Flapowi

0

Ofiarami niekompetencji, szczegolnie tych dwóch pajaców szwagersów Flipa i Flapa są kibice i pilkarze i oczywiście cały klub FCB

0

@kruszol na połamanego makaroniarza, mamy połamanego Fatiego, ale już nszego na pensji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

oddalismy Gundo (najlepszego piłakrza poprzedniego sezonu) za Olmo sredniaka, ktory jest niewiadomą ale za to bardzo drogą i niepotrzebna. Co szwagry jeszcze odj...ą to strach myśleć. Bo kąd zmierzasz Barcelono?

0

A ja chciałbym 12 raz okrążyć swiat !!!

12

nada sie jak teściowa na wieczorze kawalerskim

7

Ale ktoś przyjdzie?

-Tak, komornik !!!

0

@Boss227 i Jurgen Klopp na asystenta

0

@KrzysekFCB szans FCB , Znicz i ostatnia druzyna z bklasy maja takie same, nawet nie zerowe P,

5

Qwa szwagry mogą jezdzic po swiecie i robić standup'y z tymi pomysłami, sala sika po nogach

1

@pienaar szczególnie w tym toruńskim P

1

Lapciuch i Deco = Jozin z Bazin 2024

0

Laptus powinien być przedstawiony jako klaun wtedy było by ok

5

na razie to widzę haos i jak na monaco cisnie

0

zaczelo dzialac przez przeglądarkę na barca one

0

@Rupert_Haubica zawodnik tez musi chcieć, a on woli zostać i wcale mu się nie dziwię

1

Olmo swoją grą dla FCB zamknij mi morde, skop jajca i zasadź kopa w doope, udowodnij że się myliłem (chyba nie tylko ja).Powodzenia

0

Chiesa !?! o matko i córko!!!

0

przydała by się nowa ankieta jak polscy kibice FCB oceniają ten transfer , za jakiś dłuższy czas byśmy się przekonali kto mial racje

0

@Pawel1985 raczej jaki pomysł mają fizjoterapeuci

3

@TowarEK pozycja leząca , łóżko w sali ortopedycznej nr 5

7

@kamiVeB o var !!! najlepszy obrońca i skuteczny napastnik

0

ok godz.14 powtorka na eleven 2

0

wzmocnienia tej pozycji są w tej części ludzkiego ciała ktora służy do wypróżniana

0

@Wojtek57 Niezły troling, 740 dni w serwisie i cztery jednakowe komentarze w trzy godfziny na temat tego przeciętnego grajka.

Gdyby Lapcio przeczytał twój komentarz odrazu by cię zatrudnił , on potrzebuje takich fachowców którzy widzą świat/futbol inaczej .Olmo to może uciagnąc oddział fizjoterapeutów którzy i tak maj co robić

1

@ShawnC Roque może i droższy ale za to dużo gorszy !!! :]]]]

3

za te 60 mln kupmy chociaz na tydzień Pereza, tyle mu wystarczy aby zrobic porządek w tym qrwidołku

2

@Arczi87 Opel najbardziej podoba się teściowej , mowi że bedzie jadla nawet sam ryż z czekoladą (kaszanka) i wyskrobie aby na wsi się pokazać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?