0

Ewidentnie dzisiaj Messi rekordu pobić nie chciał, a szkoda, bo była też okazja ku temu, by zbliżyć się do Ronaldo.

0

Rakitić za Iniestę i naprawdę można troszkę jeszcze postrzelać. Jak Rakitić gra w jednym składzie z Iniestą to na pewno nie będzie pokazywał wszystkiego, co umie. Chciałbym go zobaczyć teraz za Iniestę. A jak przypomnę sobie bramkę z Realem, ajajaja. :)

0

Munir, ładnie przyjął piłkę w towarzystwie dwóch obrońców i z woleja musnął piłkę do Neymara, który bardzo precyzyjnie, przy słupku strzelił.

1

dwie bramki od rekordu :)

0

Statystyki nie grają. Nie pamiętam rożnego przeciwko nam, kiedy czułem, że jest Busi i nic złego się nie stanie. A ty bardziej przy naszym rożnym, że jest Busi i może być gol.

0

3 zawodników, którzy potrafią strzelać gole głową? Do tego słaby w pojedynkach powietrznych, ale wysoki Busi, kiedy coś takiego miało miejsce? :)

0

FC Barcelona: Bravo; Alves, Piqué, Bartra, Mathieu; Busquets, Xavi, Iniesta; Neymar, Messi, Munir

0

mimo wszystko pewnie Lucho nie postawi na dwójkę Pique-Mathieu, ale szczerze nie wiem, bo wtedy można Masche może iść za Busiego, chociaż zobaczyć jeden mecz, jak nie będzie pasowało trenerowi w jego wizji gry to będzie dalej stoperem. Ale Automatycznie wzrastają nasze szanse ze stałych fragmentów gry.... Mimo wszystko liczę, że po raz kolejny Lucho nie pomyli się z wyjściowym składem i wygramy.

2

Fatalne statystyki gdziekolwiek, jeszcze gorsza gra.

0

Do tej pory popełniliśmy kilka błędów w obronie, dość poważnych, ale drużynom, z którymi graliśmy zabrakło trochę zimnej krwi i trochę umiejętności, by je wykorzystać. PSG zagrało dobry mecz, ale sami trochę im się podłożyliśmy. Na pewno nie wygramy wszystkich meczy, najważniejsze, by zawsze zaprezentować wysoki poziom, a takie błędy na pewno nie będą się zdarzać co mecz. Jestem niezadowolony jedynie z Iniesty, szuka ciągle formy, jest cieniem siebie, ale z utęsknieniem czekam na powrót jego najlepszej wersji i trzymam za niego kciuki. :)

0

dzieki. :) bo nigdzie nie widziałem o tym wzmianki.

0

Jednym z baaaaaaardzo pozytywnych akcentów w tym meczu było zdjęcie Alvesa, kiedy drużynie nie idzie i zaganie 3 obrońcami. Naprawdę to może wypalić, tylko zagrać 3 rosłymi obrońcami np. Pique,Bartra i Mathieu, a na DP ustawić Mascherano, a nie Busquetsa. Tacy wahadłowi mogliby dużo wnieść, do tego plusem byłoby to, że świetnie dośrodkowania bije Rakitić, a mając trzy głowy, które potrafią strzelić, zamiast czasami nawet jednej, jak Masche gra na ŚO to różnica. Gra się poprawia, widać świeżość, zaangażowanie, ale czekam na większą rewolucję i sprawdzenie ustawienia 3-5-2, które Lucho lubi.
PS: co się dzieje z Rafinhą? Boję się, że dwoje wychowanków (tj. Deulo i Rafinha) wróciło, wielki optymizm, bo pokazali się z dobrej strony i pierwszy zawiódł już w pre-sezonie, a drugi na początku ligi i przez to trener na na nich nie postawi.

10

Przestańcie pisać, jak to słabo nie zagraliśmy, bo to już nudne. Oglądałem mecz i PSG strzeliło bramki w sytuacjach, gdzie błędy popełnili raczej indywidualnie gracze, jedynie 3 gol był raczej po perfekcyjnym dograniu i przed tym uchronić się nie daliśmy rady. Ale nasza gra była dobra, rywale w długich okresach czasu nie byli w stanie wyjść z własnej połowy.. był strzał w końcówce z dystansu Munira w słupek, był strzał Alby, który szczęśliwie zablokował Marquinos, były dobre przeszywające zagrania od obu naszych bocznych obrońców, w końcówce sytuacja Sandro... a wszystko wynikało z naszej naprawdę niezłej gry, ale trochę braku szczęścia, a nawet przez pecha, bo przy naszych błędach dwóch straciliśmy dwie bramki, a na dodatek swoich nie wykorzystaliśmy. Ciężko powiedzieć, że był to wspaniały mecz naszych, skoro przegraliśmy. Ale w porównaniu do zeszłego sezonu jest drużyna, która walczy do końca i przede wszystkim wrócił Messi, który naprawdę pracuję, aż miło. :)

1

Z Ibrą są zdecydowanie groźniejsi, Ibra to bezdyskusyjnie najlepszy gracz P$G i bez niego chyba łatwiej będzie nam bronić się przed ich atakami.

2

Mimo tak cudownych statystyk i tak nie oddają one w pełni wielkości Leo. Statystyki nigdy nie odwzorują tego, jakim jest zawodnikiem. Statystyki nie ukażą tych emocji towarzyszących przy jakimkolwiek dotknięciu piłki przez naszego cracka.

0

Mimo wszystko, zdarzają się mecze, w których pięknie grać nie będziemy i wtedy dobrze jest postawić na gole, kosztem pięknej gry.

0

Real zagrał naprawdę słaby mecz, te dwie bramki w zasadzie to tylko błąd bramkarza, bo za bardzo odkrył jeden róg bramki i Modrić strzelił, kiedy wcale się nie zapowiadało na gola i obrońca dał się zastawić Benzemie. Villarreal grał bardzo dobrze, ale niestety bardzo zabrakło skuteczności. Szkoda.

0

Myślę, że przy utrzymaniu odpowiedniej koncentracji i nie zlekceważeniu rywali w meczu z Rayo i szczególnie Eibarem możemy znowu zagrać na 0 z tyłu. Jest to moim zdaniem jak najbardziej osiągalne. :)

0

Z taką ambicją, z jak ty Ivan na boisko na pewno o bramki martwić się nie musisz! :)

0

Messi gra genialnie, a oddający strzał tj. Neymar, Munir, Adriano bardzo nie chcą, żeby widać było to w statystykach... przynajmniej 3 asysty dziś. GENIUSZ.

0

Dlatego, że nie mamy pomysłu, bardziej liczymy na jakieś błędy w obronie, ale... drużyny, z którymi do tej pory graliśmy popełniać ich nie chcą, a my bardziej ich do tego nie zmuszamy. Wszyscy nauczyli się grać z tą Barceloną. Ja najbardziej się zawiodłem, że gdy nie idzie w ataku z drużynami, które nawet nie wychodzą ze swojej połowy nie zmieniamy ustawienia na 3-5-2, a po pre-sezonie i obietnicach Lucho szczerze wiązałem z tym nadzieje. No nic, dajmy im pracować. Oprócz ostatniego spotkania widać było, że zmieniło się nastawienie - GRAMY DO KOŃCA, a to mnie mocno cieszy, bo w tamtym sezonie przegrywaliśmy wygrane mecze.

0

Mimo, że każdy narzeka na Alvesa i stracił na pewno bezpowrotnie już najlepszą swoją formę, ale ani Montoya ani Douglas nie gra na takim poziomie jak on w ofensywie i taki wahadłowy jest nam najbardziej potrzebny, bo przez takie wejścia w pole karne za najlepszych lat stwarzaliśmy największe zagrożenie. W ostatnim meczu robił to Alba i kilka wejść miał naprawdę udanych. Ale musimy grać naprawdę szybką piłkę, nie wiem czy nie lepszym sposobem jest ustawienie Rakiticia na pozycji Iniesty, bo Don Andres ciągle szuka formy i dużo na tym tracimy. Do tego Mascherano za Busquetsa, ktory jeden dobry występ przeplata 3 złymi. Jest dość wysoki, ale zagrożenia nie stwarza po stałych fragmentach, piłek do przodu też nie transportuje, a Mascherano robi to idealnie.

0

Bardzo liczę, że Sevilla urwie punkty Atletico, które wypada blado na tle zeszłorocznych dokonań. Villarreal to raczej zależy czy zadowoli ich zdobycie 1 punktu, ewentualnie szukanie swoich szans ze stałych fragmentów, ewentualnie co jakiś czas kontr, które naprawdę sieją spustoszenie w szeregach Realu, bardzo gubią się w defensywie, podobnie jak na początku tamtego sezonu.

1

Wiadomo, że Lucho przyszedł, powoli chce wdrażać swoją filozofię i będziemy grać perfekcyjnie od razu. Martwi mnie jednak to, że przed sezonem wiele mówiło się o ustawieniu 3-5-2, a jak na razie wcale go nie widać. Mamy problemy ze sforsowaniem autobusów ustawianych przez rywali, a i tak dalej nie oddajemy strzałów z dystansu (oprócz trafienia Rakiticia).
PS: choćby Elche w meczu z nami postawiło autobus, co prawda dostali 3 bramki, ale przez cały mecz się tego trzymali, a w meczu z Realem chcieli grać otwarty futbol wiedząc, że oni najgroźniejsi są z kontr, a nie w ataku pozycyjnym. I tak jest z KAŻDĄ drużyną, z nami - autobus, z Realem - otwarty futbol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?