2

Ja się tylko cieszę, że za kilka lat, jak moje dzieci będą patrzyły na indywidualne statystyki i to, do czego doprowadził Barcelonę, może Argentynę będą wiedziały, że te piłki są słuszne. Bo to, że jakieś półgłówki teraz mówią, że byli lepsi kandydaci to mało ważne.

5

Stara dobra zasada, jak Busquets gra dobrze, to cała drużyna gra dobrze. :)

1

Pique będzie krył mandzukicia, gabiego, gimeneza i godina. :D

1

Coraz bardziej nie rozumiem zachowania Pepa, odchodził w bardzo sentymentalny sposób, odchodził z tarczą, honorem, a teraz zachowuje się jak najwiekszy dupek na świecie. Barcelona ma problemy i może nie chcieć już wracać, ale jakieś słowa wsparcia, dla klubu, którego częścią był kupę lat by się należały. A ton jego wszystkich wypowiedzi jest w moim mniemaniu zawsze pogardliwy, do tego ta sytuacja z niepodpisaniem koszulki Barcelony...

0

Połowa komentarzy jest tutaj o tym, że nie kupili Isco, ale tak, tylko ty masz żal. :D

0

Po odjęciu karnych i Messiego i Ronaldo jest remis. :)

2

Isco to przyszłość hiszpańskiej piłki, biega cały mecz, nie odpuszcza ani trochę, technika bajeczna, podanie, strzał, drybling. Taki młody Iniesta. Szkoda, że zarząd nie korzystał, jak opowiadał się, że jest kibicem Barcy.

13

Ja dalej wierzę w Ivana, że po tym pierwszym sezonie wskoczy na najwyższy swój poziom, jak to miało miejsce z innym chorwatem - Modriciem.

13

ATLETICO 28% posiadania piłki! ATLETICO 2-0! Lucho i cały zarząd, można? MOŻNA! :)

7

Ten człowiek stracił już autorytet w oczach wszystkich chyba.

0

Posiadanie piłki większe, a przegrywamy, dziwne. :/

12

Denis to będzie nasz Isco. Bardzo podoba mi się jak gra w tym sezonie.

0

Moim skromnym zdaniem licznik messiego zatrzyma się na tak kosmicznych liczbach, ze nikt nie będzie w stanie tego pobić. :)

0

2

Piłka nożna to nie do końca dla wszystkich musi być pasja, ani hobby (przykład Artura Boruca choćby). Ale patrząc z takiego punktu, że pasja to też oddanie do barw klubowych, herbu, kibiców to Cesc jest zwykłym dupkiem i jak nie umiesz tego pojąć to mało o piłce wiesz. Isco nie krył swojego przywiązania do Barcelony, bo to była drużyna, która naprawdę mu się podobała, ale z jakiś przyczyn poszedł do Realu i jakimś wielkim huraoptymistą od razu nie był, dopiero po 1,5 roku powiedział, że po golu mógłby pocałować herb, ale tylko w wyjątkowej sytuacji. Po prostu potraktował sprawę bardziej w kategoriach biznesu, gdzie się bardziej opłaca. Ale jak wiadomo, Malaga z Realem, ani Barcelona aż takiej kosy, jak Arsenal z Chelsea nie ma. :) Pozdrawiam, Wesołych Świąt!

1

Dopiero wróciłem do domu i nie mogłem oglądać meczu, sprawdzając wynik 5x upewniałem się, że dobrze patrzę. Niestety, mamy wspaniałą młodzież, utalentowaną, ale na zbyt indywidualną. Nie ma kolektywu, nie ma drużyny, tak jak podkreślał to Eusebio.

0

czerwona ewidentnie, wyprostowane nogi....

8

Jedyny, naprawdę jedyny pozytyw z tego meczu to, że wygramy. Jestem ciekawy co wybierze redakcja jako zielone światło.

0

Najlepszy zawodnik - Pedro.

0

Kiedy sędzia dolicza 4 minuty, to 4 minuty trwa gra. Bezsensem jest dla mnie przedłużanie, bo ktoś ma sytuacje. Skoro nie zdołał strzelić przez 90 minut to z jakiej racji jeszcze przedłużać DOLICZONY czas już?
Przykład:
90+3minuta, jest rożny, oczywiście przeciąga się tylko ze względu na to, że trzeba ustawić piłkę, wchodzi bramkarz, ale drużyna broniąca wybija piłkę i zmierza ona do bramki. Wtedy sędzia nie ma prawa zakończyć meczu, tylko czekać, aż piłka wpadnie do bramki? Pomijając już, że lepiej zakończyć równo z czasem, niż doliczyć 3 i ciągnąć ok. 7, żeby Real mógł strzelić bramkę Elche...

2

Zrozumcie, że rola Rakiticia bardziej przypomina tą z reprezentacji, kiedy jest defensywnym pomocnikiem, a nie tak, jak w Sevilli - ofensywnym. W reprezentacji jest chwalony, bo jako typowy defensywny gra bardzo dobrze, po prostu my nie potrzebujemy go w takiej roli, tylko bardziej tej przypominającej tą z Sevilli. Szczególnie, że gra Iniesty to jakaś kpina od dłuższego czasu. No ale wg Lucho, nasz środek to Busi, defensywny Rakitić i Iniesta, który asystę zalicza raz na rok, a w kreacji też nie istnieje.

1

Munir opadł na laurach i nie widzę już u niego tej werwy, impulsu do gry, po prostu "tego czegos". Musi przejrzeć na oczy i zobaczyć, że wielką gwiazdą jeszcze nie jest i dużo pracy przed nim. Wypożyczenie to dobry pomysł.

0

Będziesz tego żałował Zubi. :)

0

Aptekarzy już pokonywalismy, tak jak Shakhtar wiec nie wiem dlaczego tak głosowali.

10

Nie wiem czy wiecie, dziś urodziny obchodzi.... David Villa! :)

1

najwartościowszy prezent na 18nastke.

0

W moje urodziny nawet Pedro strzela. :)

0

To jest nieprawda, sam Kun zaprzeczał.

0

chodzi mi wyłącznie o doliczony czas gry, kiedy już wszyscy bronili.

1

STARA ZASADA, JAK SIĘ GRA NA REMIS TO SIĘ PRZEGRYWA. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?