0

Czerwony to jest gra w drugiej połowie, jakbym Polskę z Irlandią widział. Oddali piłkę, żeby rywal grał, a po bramce jakieś nagłe zrywy szukając cudu.

1

spokojnie, pierwsza połowa po to, żeby mieć JAKĄKOLWIEK przewagę, w drugiej połowie pojawi się XAVI, który jako jedyny uspokaja grę w tym sezonie.

4

Rakitić gra z Sevillą niestety.

9

Glik na 2-0! Prawdziwy kapitan!

0

I pomyśleć, że praktycznie nie mają nawet najmniejszego marginesu błędu już na tym etapie sezonu. Ale żeby być najlepszych trzeba wygrywać z najlepszymi! Veb!

1

Od wyniku ważniejsze będzie wyjść z jajami, żeby Real spotkał się ze ścianą naszych ambicji i zostawienie serducha na boisku! Barca, jesteśmy z Wami!

54

Javier, klasa sama w sobie. :) zaangażowany na boisku, pełen profesjonalizmu poza nim.

3

Najlepszy moment na podjęcie Realu, Messi i spółka mam nadzieję zagrają na tym samym poziomie i odprawia ich z kwitkiem.

3

Ja tam widzę jedynie sportową złość, że po prostu mógł zabrać lepiej.

0

nawet nie chce mi się schodzić do twojego poziomu. ;)

19

niech Roberto strzeli bramkę i zamknie gęby wszystkim hejterom. :)

1

Nie możemy się zbytnio podpalać, bo kiedy drużynę okrasza się jako zwycięzcę jeszcze przed rozpoczęciem meczu to... nie muszę kończyć, co się wtedy potrafi przydarzyć.

0

Z Osasuną. :) (15 znaków)

0

Neymar - 17,
Suárez - 7.

0

Czerwony: niewykorzystane sytuacje.

0

Statystyki bardzo fajne, ale te dwie kontry pozostawiają niesmak. W meczu z Realem coś takiego nie może mieć miejsca.

4

0

Danilo jest dobrą opcją, ale dziwi mnie fakt braku kandydatury i brania choćby pod uwagę Serge Auriera, który naprawdę dobrze zaprezentował się w tamtym sezonie jeszcze z Toulouse, na mundialu także dobrze się prezentował, jest młody i bardzo efektywny z przodu.

4

Ale w tym sezonie stałe fragmenty naprawdę mogą się podobać, są gole z rzutów rożnych, z rzutów wolnych, ale też jeśli chodzi o kombinacje, z daleko od bramki stojącej piłki wymieniając 2-3 podania, co kompletnie myli wszystkich i tworzą się klarowne sytuacje. Albo z rożnych robią tłok, zamieszanie, a podanie idzie do wbiegającego gracza po ziemi, wiadomo, że nie zawsze to będzie wychodziło, ale jak obrona widzi, że Messi ucieka to chociażby jeden obrońca wtedy traci koncentrację/krycie i robią się dziury, super pomysł z tym. :)

0

Spokojnie, dziś kontuzje, żółtko dla Marcelo i na razie linia obrony na Atletico to Carvajal-Varane-Nacho-Arbeloa. :)

1

Człowiek bez honoru.

0

Suarez się stara, bardzo mu za to dziękuję....

0

Z jednej strony z Valencią, Realem sobie nie poradzili, my znaleźliśmy pewien kolektyw i gramy u siebie, ale zważając na to, że ich drużyna osiągnęła 2. wynik najmniej straconych bramek w lidze i tak rzadko na wyjazdach przegrywa to zaczynam się obawiać tego spotkania, tak jak to miało miejsce z RSSS.

0


Alexis z jeźdźca bez głowy przerodził się w prawdziwego profesora, jest genialny. Ma wybitne statystyki, a tutaj chociażby widać, że jakby jego podania wykorzystywali w Arsenalu to w klasyfikacji kanadyjskiej byłby zaraz za Messim i CR7.

1

NIECH BARCA SKONTRUJE TE MATERACE JESZCZE 2-3 ŻEBY IM SIĘ GRAĆ ODECHCIAŁO.

0

Grają coraz lepiej, ale przy tym coraz ostrzej, coraz bardziej chamsko. I do tego te wieczne pretensje, pokrzywdzeni przez los... JEBAĆ MATERACE, TRACĘ DO NICH SZACUNEK. :)

0

Tytoń nie bronił w każdym meczu przeciwko Barcelonie.

0

Simeone Junior znowu prowadzi u20 Argentyny do wygrania! Już 2 bramki, całkiem dobrze sobie radzi.

0

Obstawiłem dziś 200zł na Barce i Atletico z handicupem -1 gola, co myślicie? :)

1

Największa głupota, jaką czytałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?