I pomyśleć, że praktycznie nie mają nawet najmniejszego marginesu błędu już na tym etapie sezonu. Ale żeby być najlepszych trzeba wygrywać z najlepszymi! Veb!
Nie możemy się zbytnio podpalać, bo kiedy drużynę okrasza się jako zwycięzcę jeszcze przed rozpoczęciem meczu to... nie muszę kończyć, co się wtedy potrafi przydarzyć.
Danilo jest dobrą opcją, ale dziwi mnie fakt braku kandydatury i brania choćby pod uwagę Serge Auriera, który naprawdę dobrze zaprezentował się w tamtym sezonie jeszcze z Toulouse, na mundialu także dobrze się prezentował, jest młody i bardzo efektywny z przodu.
Ale w tym sezonie stałe fragmenty naprawdę mogą się podobać, są gole z rzutów rożnych, z rzutów wolnych, ale też jeśli chodzi o kombinacje, z daleko od bramki stojącej piłki wymieniając 2-3 podania, co kompletnie myli wszystkich i tworzą się klarowne sytuacje. Albo z rożnych robią tłok, zamieszanie, a podanie idzie do wbiegającego gracza po ziemi, wiadomo, że nie zawsze to będzie wychodziło, ale jak obrona widzi, że Messi ucieka to chociażby jeden obrońca wtedy traci koncentrację/krycie i robią się dziury, super pomysł z tym. :)
Z jednej strony z Valencią, Realem sobie nie poradzili, my znaleźliśmy pewien kolektyw i gramy u siebie, ale zważając na to, że ich drużyna osiągnęła 2. wynik najmniej straconych bramek w lidze i tak rzadko na wyjazdach przegrywa to zaczynam się obawiać tego spotkania, tak jak to miało miejsce z RSSS.
Alexis z jeźdźca bez głowy przerodził się w prawdziwego profesora, jest genialny. Ma wybitne statystyki, a tutaj chociażby widać, że jakby jego podania wykorzystywali w Arsenalu to w klasyfikacji kanadyjskiej byłby zaraz za Messim i CR7.
Grają coraz lepiej, ale przy tym coraz ostrzej, coraz bardziej chamsko. I do tego te wieczne pretensje, pokrzywdzeni przez los... JEBAĆ MATERACE, TRACĘ DO NICH SZACUNEK. :)
0
Czerwony to jest gra w drugiej połowie, jakbym Polskę z Irlandią widział. Oddali piłkę, żeby rywal grał, a po bramce jakieś nagłe zrywy szukając cudu.
1
spokojnie, pierwsza połowa po to, żeby mieć JAKĄKOLWIEK przewagę, w drugiej połowie pojawi się XAVI, który jako jedyny uspokaja grę w tym sezonie.
4
Rakitić gra z Sevillą niestety.
9
Glik na 2-0! Prawdziwy kapitan!
0
I pomyśleć, że praktycznie nie mają nawet najmniejszego marginesu błędu już na tym etapie sezonu. Ale żeby być najlepszych trzeba wygrywać z najlepszymi! Veb!
1
Od wyniku ważniejsze będzie wyjść z jajami, żeby Real spotkał się ze ścianą naszych ambicji i zostawienie serducha na boisku! Barca, jesteśmy z Wami!
54
Javier, klasa sama w sobie. :) zaangażowany na boisku, pełen profesjonalizmu poza nim.
3
Najlepszy moment na podjęcie Realu, Messi i spółka mam nadzieję zagrają na tym samym poziomie i odprawia ich z kwitkiem.
3
Ja tam widzę jedynie sportową złość, że po prostu mógł zabrać lepiej.
0
nawet nie chce mi się schodzić do twojego poziomu. ;)
19
niech Roberto strzeli bramkę i zamknie gęby wszystkim hejterom. :)
1
Nie możemy się zbytnio podpalać, bo kiedy drużynę okrasza się jako zwycięzcę jeszcze przed rozpoczęciem meczu to... nie muszę kończyć, co się wtedy potrafi przydarzyć.
0
Z Osasuną. :) (15 znaków)
0
Neymar - 17,
Suárez - 7.
0
Czerwony: niewykorzystane sytuacje.
0
Statystyki bardzo fajne, ale te dwie kontry pozostawiają niesmak. W meczu z Realem coś takiego nie może mieć miejsca.
4
0
Danilo jest dobrą opcją, ale dziwi mnie fakt braku kandydatury i brania choćby pod uwagę Serge Auriera, który naprawdę dobrze zaprezentował się w tamtym sezonie jeszcze z Toulouse, na mundialu także dobrze się prezentował, jest młody i bardzo efektywny z przodu.
4
Ale w tym sezonie stałe fragmenty naprawdę mogą się podobać, są gole z rzutów rożnych, z rzutów wolnych, ale też jeśli chodzi o kombinacje, z daleko od bramki stojącej piłki wymieniając 2-3 podania, co kompletnie myli wszystkich i tworzą się klarowne sytuacje. Albo z rożnych robią tłok, zamieszanie, a podanie idzie do wbiegającego gracza po ziemi, wiadomo, że nie zawsze to będzie wychodziło, ale jak obrona widzi, że Messi ucieka to chociażby jeden obrońca wtedy traci koncentrację/krycie i robią się dziury, super pomysł z tym. :)
0
Spokojnie, dziś kontuzje, żółtko dla Marcelo i na razie linia obrony na Atletico to Carvajal-Varane-Nacho-Arbeloa. :)
1
Człowiek bez honoru.
0
Suarez się stara, bardzo mu za to dziękuję....
0
Z jednej strony z Valencią, Realem sobie nie poradzili, my znaleźliśmy pewien kolektyw i gramy u siebie, ale zważając na to, że ich drużyna osiągnęła 2. wynik najmniej straconych bramek w lidze i tak rzadko na wyjazdach przegrywa to zaczynam się obawiać tego spotkania, tak jak to miało miejsce z RSSS.
0
Alexis z jeźdźca bez głowy przerodził się w prawdziwego profesora, jest genialny. Ma wybitne statystyki, a tutaj chociażby widać, że jakby jego podania wykorzystywali w Arsenalu to w klasyfikacji kanadyjskiej byłby zaraz za Messim i CR7.
1
NIECH BARCA SKONTRUJE TE MATERACE JESZCZE 2-3 ŻEBY IM SIĘ GRAĆ ODECHCIAŁO.
0
Grają coraz lepiej, ale przy tym coraz ostrzej, coraz bardziej chamsko. I do tego te wieczne pretensje, pokrzywdzeni przez los... JEBAĆ MATERACE, TRACĘ DO NICH SZACUNEK. :)
0
Tytoń nie bronił w każdym meczu przeciwko Barcelonie.
0
Simeone Junior znowu prowadzi u20 Argentyny do wygrania! Już 2 bramki, całkiem dobrze sobie radzi.
0
Obstawiłem dziś 200zł na Barce i Atletico z handicupem -1 gola, co myślicie? :)
1
Największa głupota, jaką czytałem.