W czym dokładnie leży problem, że za takiego średniaka ligowego jak Maguire, Bena White, za dość starego już Casemiro, czy nieopierzonych graczy jak Fofana kluby są w stanie płacić monstrualne pieniądze, a nam jest ciężko za dobre pieniądze sprzedać takiego Depaya, Aube czy Kessiego?
Bo jak już dochodzi do sprzedaży lub słyszy się z różnych źródeł kwoty to nigdy nie są pieniądze, które brzmiałyby jakkolwiek rozsądnie, a co dopiero zbliżyć się do takich kwot jak powyżej?
Transfery do Barcelony: słuchajcie damy wam tę górę pieniędzy, wiemy, że to dużo za dużo za tego piłkarza ale weźcie je proszę, jak się sprawdzi to jeszcze dopłacimy.
Transfery z Barcelony: słuchajcie, kupiliśmy od was gościa za 150mln€ nie chcielibyście go z powrotem? Jak się sprawdzi i będziecie z niego korzystać możemy się zgodzić na 40mln€. Sprawdził się? Ale jest za stary? Dobra to może być chociaż 25mln€.
Jak oni w końcu się poprawią, wyciągną wnioski z tych wszystkich porażek i pokażą tę obiecywaną wolę zwycięstwa to dopiero się szykują syte czasy!!!! Poczekajmy jeszcze!
@barcelonaLM Że ich sukces nie powoduje zupełnie nic, później inne kluby będą mogły się cieszyć takimi graczami jak Grimaldo, Cucurella czy innych Icardi.
@barcelonaLM A co to daje? Xavi i tak gra cały czas graczami już wprowadzonymi dawno temu do 1 składu, nie dał szansy nikomu oprócz graczy kupionych za ponad 50mln€ każdy.
Mecz przegraliśmy w pomocy, pomoc nie wykreowała żadnej sytuacji, a to niby taki pomysł miał na ten mecz nasz wizjoner na ławce trenerskiej... Zrezygnował ze skrzydeł, które są bez formy ale robią największy szum i w pierwszym meczu zabrakło tylko skuteczności. Xavi przegrał ten mecz po raz kolejny umiejętnościami, personalnie wystawiony skład nie miał najmniejszych szans, a pomysły Xaviego po raz kolejny zawiodły. Dodatkowo po raz kolejny grając już o nic i tak nie zdecydował się odstawić Busquetsa i spróbować czegoś odważniejszego. Niestety, ale stoimy w miejscu i coraz bardziej wydaje mi się, że to właśnie przez Xaviego stoimy w miejscu.
Najbardziej przykre jest to, że w jednym meczu winny jest Pique, w następnym meczu winny jest Eric, żeby w następnym meczu był winny Busquets, a jeszcze innym De Jong albo Bellerin. A prawda jest taka, że jesteśmy po prostu dziadami. Dodatkowo, trenerzy wybitni z takich przeciętnych graczy jak James Milner, Jordan Herdenson, Lucas Vasquez czy inny Ulreich są w stanie wycisnąć tyle, że goście dają więcej niż fizycznie mają prawo dać. A u nas ciągle będzie zwalanie winy na wszystko dookoła.....
Zmiana godzin Ligi Mistrzów i wprowadzenie podziału na godziny 18:45 i 21:00 psuje moim zdaniem zupełnie emocje i rywalizację. Teraz Barca i Inter obie grałyby z wynikiem drugiego meczu z tyłu głowy, a kibice obie relacje odpalone jednocześnie. Nie przez przypadek ostatnie kolejki zawsze zespoły grają o tej samej godzinie, przecież jak walczysz o awans to zupełnie czymś innym jest śledzenie tego na zasadzie krzyków z trybun, informacji od sztabu. A czymś zupełnie innym najpierw obejrzenie meczu w szatni, żeby wiedzieć czy jest o co się starać, bo zanim wejdziemy na swój mecz to znamy swoją sytuację.
@KlonaZepan No dlatego nie chcę Busquetsa w składzie nawet kosztem ogrania i dania prawdziwej szansy na tej pozycji komuś innemu, a nie 1/2 mecze i powrót do Busquetsa.
@arasz1819 I oto w tym wszystkim chodzi, że od 9 lat nikt nie posadził go na ławce i nie spróbował niczego nowego, bo przecież nie jest aż tak źle... No nie jest, niech gra dalej.
Niepopularna opinia: Pjanić w presezonie mógł dostać szansę bycia podstawowym defensywnym pomocnikiem kosztem Busquetsa. Dodatkowo byłby kandydatem do wykonywania stałych fragmentów gry bo one też są na żenującym poziomie.
@JohnDeere Prędzej go Luis Enrique powoła, dopiero wtedy Xavi będzie w stanie spróbować wystawić go na jakiś mecz z Cadizem czy innym Realem Valladolid oczywiście na ostatnie 9 minut.
Podkreślę jeszcze raz - największy minus, że przy takiej pladze kontuzji dalej grał Pique zamiast utalentowany Riad. Xavi nie dał jeszcze żadnej szansy żadnemu młodemu zawodnikowi. Wszyscy, na których stawia dostawali szansę u innych trenerów.
Narzekamy na każdego po kolei, kto wcześniej był trenerem Barcelony. Ale wszyscy po kolei dawali szansę i tworzyli takich piłkarzy jak Araujo, Pedri, Gavi, Ansu itp. i nie dostawali oni piłkarzy, jakich chcieli. Każdy ukształtował lub dał jakąś szansę młodym piłkarzom. Natomiast Xavi przyszedł, dostał każdego, kogo chciał i nic z tego nie wynika. Daje szansę Balde - okej. Ale wg mnie te szanse dla niego są naprawdę dziwne i nieprzemyślane w dużej mierze (Alonso w tamtym sezonie grając na Real wyglądał bardzo dobrze - wychodzi Balde, natomiast jak trzeba było odważnie zagrać na Inter wychodzi Alonso).
@kuz Już w tym sezonie Laporta pokazał, że nie z nim te numery próbując do ostatnich godzin okienka wypchnąć Albę i teraz na pewno mu się uda. Pique po takiej błazenadzie mam nadzieje, że sam pójdzie po rozum do głowy i odejdzie. Natomiast Busquets wygląda na gościa, który faktycznie po sezonie bez większego błagania po prostu odejdzie. A Roberto to totalna niewiadoma, nie wiem kompletnie w czym upatrywać powód dlaczego on dalej tutaj gra.
@Gaz Skończcie już z tymi Amigosami, Modrić i Kross wychodzą na nasze młode wilki i pokazują czym jest klasa. Oni sami wygrali więcej w Europie niż cała Barcelona, a lecimy na jakimś micie, że ktoś po wygraniu trofeów spuszcza z tonu i trzeba się ich pozbyć. Oni są po prostu słabi, a nie spełnieni.
@Kidd Sama koncepcja jest naprawdę spoko, mecze z ludźmi online, otwieranie paczek i eksperymentowanie ze składem, tworzenie jakiś fajnych hybryd z ulubionych grajków (plus zawsze zahaczy się kilka nazwisk ciekawych utalentowanych grajków). Ale w dłuższej mierze, mając trochę pracy i obowiązków to strata czasu bo naprawdę trzeba go zainwestować sporo, żeby być dobrym lub coś tam mieć. Ogólnie Fifa to spoko sprawa, kiedyś jeszcze przed hype-m na Haalanda, jeszcze zanim nawet zrobiło się o nim głośno po strzeleniu 9 goli to wypatrzyłem i kupiłem go w karierze. Jeszcze za czasów PES-a wyciągnąłem Diego Alvesa czy Mirande z Brazylii. Całkiem fajne uczucie, jak później się okazuje, że taki grajek zaczyna naprawdę fajnie grać. :)))
@Kidd Wersja jest ta sama, ale jak ktoś gra online to może za dodatkową kasę mieć "ułatwiony start". Szybszy dostęp + kilka punktów, za które otwierasz paczki i przy oficjalnym starcie gry masz dobry, złoty skład z ocenami ponad 80, kiedy inni dopiero odpalają grę i zaczynają mecze grać kartami ocenionymi na 55+
Zarobki nieadekwatne zupełnie do prezentowanego poziomu. Jak gościa lubiłem tak stracił w moich oczach wszystko już jakiś czas temu. Zrobić wszystko, by się gościa pozbyć. PS: a jak wielce narzeczona chce zostać w Barcelonie to wspomnieć, że w mieście też jest Espanyol. Niech idzie do Martina, tam swoim poziomem wkomponuje się idealnie.
@Nano22 Ty nie czujesz odpowiedzialności, ale ponosisz jej skutki. Tak samo jak odbiór Polaków za granicą - nie musisz być archetypem Polaka w formie jaką nas postrzegają, że by za granicą tak o Tobie myśleli. Tak samo oni nie są może poniekąd winni ale odpowiedzialność ponoszą wszyscy.
1
W czym dokładnie leży problem, że za takiego średniaka ligowego jak Maguire, Bena White, za dość starego już Casemiro, czy nieopierzonych graczy jak Fofana kluby są w stanie płacić monstrualne pieniądze, a nam jest ciężko za dobre pieniądze sprzedać takiego Depaya, Aube czy Kessiego?
Bo jak już dochodzi do sprzedaży lub słyszy się z różnych źródeł kwoty to nigdy nie są pieniądze, które brzmiałyby jakkolwiek rozsądnie, a co dopiero zbliżyć się do takich kwot jak powyżej?
2
Transfery do Barcelony: słuchajcie damy wam tę górę pieniędzy, wiemy, że to dużo za dużo za tego piłkarza ale weźcie je proszę, jak się sprawdzi to jeszcze dopłacimy.
Transfery z Barcelony: słuchajcie, kupiliśmy od was gościa za 150mln€ nie chcielibyście go z powrotem? Jak się sprawdzi i będziecie z niego korzystać możemy się zgodzić na 40mln€. Sprawdził się? Ale jest za stary? Dobra to może być chociaż 25mln€.
5
Jak oni w końcu się poprawią, wyciągną wnioski z tych wszystkich porażek i pokażą tę obiecywaną wolę zwycięstwa to dopiero się szykują syte czasy!!!! Poczekajmy jeszcze!
1
@barcelonaLM Że ich sukces nie powoduje zupełnie nic, później inne kluby będą mogły się cieszyć takimi graczami jak Grimaldo, Cucurella czy innych Icardi.
5
@barcelonaLM A co to daje? Xavi i tak gra cały czas graczami już wprowadzonymi dawno temu do 1 składu, nie dał szansy nikomu oprócz graczy kupionych za ponad 50mln€ każdy.
0
@Nano22 Jak można było po czymś takim oczekiwać? No ja oczekiwałem, bo jestem kibicem i wierzę jednak w ten projekt. Pytanie z czapy totalnie.
7
Mecz przegraliśmy w pomocy, pomoc nie wykreowała żadnej sytuacji, a to niby taki pomysł miał na ten mecz nasz wizjoner na ławce trenerskiej... Zrezygnował ze skrzydeł, które są bez formy ale robią największy szum i w pierwszym meczu zabrakło tylko skuteczności. Xavi przegrał ten mecz po raz kolejny umiejętnościami, personalnie wystawiony skład nie miał najmniejszych szans, a pomysły Xaviego po raz kolejny zawiodły.
Dodatkowo po raz kolejny grając już o nic i tak nie zdecydował się odstawić Busquetsa i spróbować czegoś odważniejszego. Niestety, ale stoimy w miejscu i coraz bardziej wydaje mi się, że to właśnie przez Xaviego stoimy w miejscu.
4
@priest9999 To jest ta różnica, że "z Realem". Z nami nie musiał nawet interweniować, nogami też zagrał tak, że nawet nie został zmuszony do błędu.
17
Najbardziej przykre jest to, że w jednym meczu winny jest Pique, w następnym meczu winny jest Eric, żeby w następnym meczu był winny Busquets, a jeszcze innym De Jong albo Bellerin. A prawda jest taka, że jesteśmy po prostu dziadami.
Dodatkowo, trenerzy wybitni z takich przeciętnych graczy jak James Milner, Jordan Herdenson, Lucas Vasquez czy inny Ulreich są w stanie wycisnąć tyle, że goście dają więcej niż fizycznie mają prawo dać. A u nas ciągle będzie zwalanie winy na wszystko dookoła.....
0
@mateusz1989VeB W 2,5 tygodnia się biegać nie nauczy XD
3
Zmiana godzin Ligi Mistrzów i wprowadzenie podziału na godziny 18:45 i 21:00 psuje moim zdaniem zupełnie emocje i rywalizację. Teraz Barca i Inter obie grałyby z wynikiem drugiego meczu z tyłu głowy, a kibice obie relacje odpalone jednocześnie. Nie przez przypadek ostatnie kolejki zawsze zespoły grają o tej samej godzinie, przecież jak walczysz o awans to zupełnie czymś innym jest śledzenie tego na zasadzie krzyków z trybun, informacji od sztabu. A czymś zupełnie innym najpierw obejrzenie meczu w szatni, żeby wiedzieć czy jest o co się starać, bo zanim wejdziemy na swój mecz to znamy swoją sytuację.
0
@Emhyr BTW kto by pomyślał, że przy takich wiatrakach po obu stronach będziemy mieli całe 0 karnych do listopada XD
0
@KlonaZepan No dlatego nie chcę Busquetsa w składzie nawet kosztem ogrania i dania prawdziwej szansy na tej pozycji komuś innemu, a nie 1/2 mecze i powrót do Busquetsa.
0
@arasz1819 I oto w tym wszystkim chodzi, że od 9 lat nikt nie posadził go na ławce i nie spróbował niczego nowego, bo przecież nie jest aż tak źle... No nie jest, niech gra dalej.
0
@GeneralXavi Średniakiem mentalnym to jest właśnie de Jong, typ bezjajecznie truchta po każdej swojej stracie.
3
Niepopularna opinia: Pjanić w presezonie mógł dostać szansę bycia podstawowym defensywnym pomocnikiem kosztem Busquetsa. Dodatkowo byłby kandydatem do wykonywania stałych fragmentów gry bo one też są na żenującym poziomie.
4
Odpowiedź: nie straci.
0
@JohnDeere Prędzej go Luis Enrique powoła, dopiero wtedy Xavi będzie w stanie spróbować wystawić go na jakiś mecz z Cadizem czy innym Realem Valladolid oczywiście na ostatnie 9 minut.
0
Podkreślę jeszcze raz - największy minus, że przy takiej pladze kontuzji dalej grał Pique zamiast utalentowany Riad. Xavi nie dał jeszcze żadnej szansy żadnemu młodemu zawodnikowi. Wszyscy, na których stawia dostawali szansę u innych trenerów.
5
Narzekamy na każdego po kolei, kto wcześniej był trenerem Barcelony. Ale wszyscy po kolei dawali szansę i tworzyli takich piłkarzy jak Araujo, Pedri, Gavi, Ansu itp. i nie dostawali oni piłkarzy, jakich chcieli. Każdy ukształtował lub dał jakąś szansę młodym piłkarzom. Natomiast Xavi przyszedł, dostał każdego, kogo chciał i nic z tego nie wynika. Daje szansę Balde - okej. Ale wg mnie te szanse dla niego są naprawdę dziwne i nieprzemyślane w dużej mierze (Alonso w tamtym sezonie grając na Real wyglądał bardzo dobrze - wychodzi Balde, natomiast jak trzeba było odważnie zagrać na Inter wychodzi Alonso).
4
@kuz Już w tym sezonie Laporta pokazał, że nie z nim te numery próbując do ostatnich godzin okienka wypchnąć Albę i teraz na pewno mu się uda. Pique po takiej błazenadzie mam nadzieje, że sam pójdzie po rozum do głowy i odejdzie. Natomiast Busquets wygląda na gościa, który faktycznie po sezonie bez większego błagania po prostu odejdzie. A Roberto to totalna niewiadoma, nie wiem kompletnie w czym upatrywać powód dlaczego on dalej tutaj gra.
3
@Gaz Skończcie już z tymi Amigosami, Modrić i Kross wychodzą na nasze młode wilki i pokazują czym jest klasa. Oni sami wygrali więcej w Europie niż cała Barcelona, a lecimy na jakimś micie, że ktoś po wygraniu trofeów spuszcza z tonu i trzeba się ich pozbyć. Oni są po prostu słabi, a nie spełnieni.
0
@Kidd Sama koncepcja jest naprawdę spoko, mecze z ludźmi online, otwieranie paczek i eksperymentowanie ze składem, tworzenie jakiś fajnych hybryd z ulubionych grajków (plus zawsze zahaczy się kilka nazwisk ciekawych utalentowanych grajków). Ale w dłuższej mierze, mając trochę pracy i obowiązków to strata czasu bo naprawdę trzeba go zainwestować sporo, żeby być dobrym lub coś tam mieć.
Ogólnie Fifa to spoko sprawa, kiedyś jeszcze przed hype-m na Haalanda, jeszcze zanim nawet zrobiło się o nim głośno po strzeleniu 9 goli to wypatrzyłem i kupiłem go w karierze. Jeszcze za czasów PES-a wyciągnąłem Diego Alvesa czy Mirande z Brazylii. Całkiem fajne uczucie, jak później się okazuje, że taki grajek zaczyna naprawdę fajnie grać. :)))
1
@Kidd Wersja jest ta sama, ale jak ktoś gra online to może za dodatkową kasę mieć "ułatwiony start". Szybszy dostęp + kilka punktów, za które otwierasz paczki i przy oficjalnym starcie gry masz dobry, złoty skład z ocenami ponad 80, kiedy inni dopiero odpalają grę i zaczynają mecze grać kartami ocenionymi na 55+
2
Zarobki nieadekwatne zupełnie do prezentowanego poziomu. Jak gościa lubiłem tak stracił w moich oczach wszystko już jakiś czas temu. Zrobić wszystko, by się gościa pozbyć.
PS: a jak wielce narzeczona chce zostać w Barcelonie to wspomnieć, że w mieście też jest Espanyol. Niech idzie do Martina, tam swoim poziomem wkomponuje się idealnie.
2
@Kidd Kupując droższe wersje dostajesz różnego rodzaju bonusy (wcześniejszy dostęp do gry, karty, punkty itp.)
37
Tylko serdszuka (ewentualnie herby) za tę decyzje!!!!
5
@taris A ktoś Ci każe kupować najdroższą?
3
@Nano22 Ty nie czujesz odpowiedzialności, ale ponosisz jej skutki. Tak samo jak odbiór Polaków za granicą - nie musisz być archetypem Polaka w formie jaką nas postrzegają, że by za granicą tak o Tobie myśleli. Tak samo oni nie są może poniekąd winni ale odpowiedzialność ponoszą wszyscy.
0
@BoreekxD i jak tam twój ferment? XD