Moim zdaniem głównym winowajcą porażki jest sędzia i nie chodzi tutaj o wylewanie żalu, ale on po prostu nie potrafił nad niczym zapanować. Bramka dla atletico to po prostu apogeum, obok niego piłkarz lezy na murawie, a on pozwala grać. Pique ani żaden z naszych nie wyglądał, jakby słyszał gwizdek albo spodziewał sie, ze gra zostanie wznowiona. Chłopacy na boisku dali z siebie wszystko, mecz z jednym z dwóch głównych rywali kontrolowali w zupełności.
Przeczytaj jeszcze raz wywiad i to, co powiedział Messi i wtedy dopiero pisz o jakimś heroicznym "opuszczaniu statku". Messi nie jest zły, że przegrali finał tylko krytyką jego osoby, że wiele ludzi mniejszego i większego formatu wiesza na nim psy i oskarża o wszystko, co najgorsze. Mimo, ze to on kosmiczną forma wprowadził ich do tych finałów i w tym finale grał bardzo dobrze, mając na plecach po czterech rywali. Sensownego powodu trudno sie doszukiwać, kiedy nie zna sie nawet dobrze słów samego Leo.
gość zaliczył asystę przy trafieniu dającym awans do finału LM, ogólnie napracował się i dostaje NAJLEPSZE oceny na portalach typu whoscored itp. a dla ciebie to dno?
Identyczna sytuacja jak z nami! 2 szybkie gole, niby spokój, a Sevilla przed końcem pierwszej połowy jeszcze łapie kontakt. Oby było jak z nami, czyli 2-2!
Od spotkania z APOELEM chyba takiego autobusu nie było, ale w tym sezonie wyróżnia nas także gra ze stałych fragmentów, który akurat dziś załatwiłby mecz.
3
Skreślajcie PSG nie rozgrywając z nimi ani jednego meczu, brawo!
4
Moim zdaniem głównym winowajcą porażki jest sędzia i nie chodzi tutaj o wylewanie żalu, ale on po prostu nie potrafił nad niczym zapanować. Bramka dla atletico to po prostu apogeum, obok niego piłkarz lezy na murawie, a on pozwala grać. Pique ani żaden z naszych nie wyglądał, jakby słyszał gwizdek albo spodziewał sie, ze gra zostanie wznowiona. Chłopacy na boisku dali z siebie wszystko, mecz z jednym z dwóch głównych rywali kontrolowali w zupełności.
0
Przeczytaj jeszcze raz wywiad i to, co powiedział Messi i wtedy dopiero pisz o jakimś heroicznym "opuszczaniu statku". Messi nie jest zły, że przegrali finał tylko krytyką jego osoby, że wiele ludzi mniejszego i większego formatu wiesza na nim psy i oskarża o wszystko, co najgorsze. Mimo, ze to on kosmiczną forma wprowadził ich do tych finałów i w tym finale grał bardzo dobrze, mając na plecach po czterech rywali. Sensownego powodu trudno sie doszukiwać, kiedy nie zna sie nawet dobrze słów samego Leo.
0
W meczu z Bayernem, kiedy strzelił dwie arcyważne bramki też przebiegł najmniej. :)
0
hehehehe, śmieszek.
8
szkoda, że nie pojawiają się już światła zielone/żółte/czerwone.
0
Jeśli nie strzelą na 3-1 to bankowo jutro w wiadomościach będzie o masowych zawałach.
0
Asysta Deulofeu pogrąża Chelsea! I to na wyjeździe. Brawo!
3
Po meczu: Rakitić cichym bohaterem Sevilli!
0
ale mi chodzi, że głupotą jest ściągać kogoś, jak ma taki dzień. :)
0
najśmieszniejsze, że go ściągnął z boiska..
1
Jeśli nie wygramy tego meczu to Pique powinien być ukamienowany. Taki Suarez, by na pewno wykonał wślizg.
5
najważniejsze, żeby złapali kontakt na jednego gola przed przerwą.
0
Damy radę! Może nie obejdzie się bez dogrywki, ale wierzę!
0
Znacie jakiś dobry serwis z ocenami zawodników i statystykami, typu WhoScored?
0
Kiedy miała miejsce ta sytuacja?
0
Cały sezon wspólnie wygrywali i przegrywali! Jesteśmy jednością i to widać!
0
gość zaliczył asystę przy trafieniu dającym awans do finału LM, ogólnie napracował się i dostaje NAJLEPSZE oceny na portalach typu whoscored itp. a dla ciebie to dno?
0
Real karnych zabrakło? :)
1
Ostatnie 7 meczy Barcy 25:0.
0
Atletic Bilbao już w 14' prowadzi z La Coruną, a my nie damy rady? :)
3
Identyczna sytuacja jak z nami! 2 szybkie gole, niby spokój, a Sevilla przed końcem pierwszej połowy jeszcze łapie kontakt. Oby było jak z nami, czyli 2-2!
0
Dani "wrzutka" Alves - hejterzy. :)
0
Od spotkania z APOELEM chyba takiego autobusu nie było, ale w tym sezonie wyróżnia nas także gra ze stałych fragmentów, który akurat dziś załatwiłby mecz.
1
Halilović podobnie wygląda stylem do Messiego, ale ostatnia akcja łudząco podobna do naszego trio. i Halilović woli strzelać....
0
a macie może transmisje do meczu?
0
szczególnie, że często jeden asystował przy golu drugiego, w efekcie był 1 gol, a ty liczysz jako 2.. :)
6
Bravo bym przyznał MOtM! :)
0
Jeśli chodzi o kalendarium to dobrym prorokiem raczej dla nas nie jest...
3
Atletico: Ronaldo, gdzie się schowałeś? Szóste spotkanie Cię szukamy.