3

Skreślajcie PSG nie rozgrywając z nimi ani jednego meczu, brawo!

4

Moim zdaniem głównym winowajcą porażki jest sędzia i nie chodzi tutaj o wylewanie żalu, ale on po prostu nie potrafił nad niczym zapanować. Bramka dla atletico to po prostu apogeum, obok niego piłkarz lezy na murawie, a on pozwala grać. Pique ani żaden z naszych nie wyglądał, jakby słyszał gwizdek albo spodziewał sie, ze gra zostanie wznowiona. Chłopacy na boisku dali z siebie wszystko, mecz z jednym z dwóch głównych rywali kontrolowali w zupełności.

0

Przeczytaj jeszcze raz wywiad i to, co powiedział Messi i wtedy dopiero pisz o jakimś heroicznym "opuszczaniu statku". Messi nie jest zły, że przegrali finał tylko krytyką jego osoby, że wiele ludzi mniejszego i większego formatu wiesza na nim psy i oskarża o wszystko, co najgorsze. Mimo, ze to on kosmiczną forma wprowadził ich do tych finałów i w tym finale grał bardzo dobrze, mając na plecach po czterech rywali. Sensownego powodu trudno sie doszukiwać, kiedy nie zna sie nawet dobrze słów samego Leo.

0

W meczu z Bayernem, kiedy strzelił dwie arcyważne bramki też przebiegł najmniej. :)

0

hehehehe, śmieszek.

8

szkoda, że nie pojawiają się już światła zielone/żółte/czerwone.

0

Jeśli nie strzelą na 3-1 to bankowo jutro w wiadomościach będzie o masowych zawałach.

0

Asysta Deulofeu pogrąża Chelsea! I to na wyjeździe. Brawo!

3

Po meczu: Rakitić cichym bohaterem Sevilli!

0

ale mi chodzi, że głupotą jest ściągać kogoś, jak ma taki dzień. :)

0

najśmieszniejsze, że go ściągnął z boiska..

1

Jeśli nie wygramy tego meczu to Pique powinien być ukamienowany. Taki Suarez, by na pewno wykonał wślizg.

5

najważniejsze, żeby złapali kontakt na jednego gola przed przerwą.

0

Damy radę! Może nie obejdzie się bez dogrywki, ale wierzę!

0

Znacie jakiś dobry serwis z ocenami zawodników i statystykami, typu WhoScored?

0

Kiedy miała miejsce ta sytuacja?

0

Cały sezon wspólnie wygrywali i przegrywali! Jesteśmy jednością i to widać!

0

gość zaliczył asystę przy trafieniu dającym awans do finału LM, ogólnie napracował się i dostaje NAJLEPSZE oceny na portalach typu whoscored itp. a dla ciebie to dno?

0

Real karnych zabrakło? :)

1

Ostatnie 7 meczy Barcy 25:0.

0

Atletic Bilbao już w 14' prowadzi z La Coruną, a my nie damy rady? :)

3

Identyczna sytuacja jak z nami! 2 szybkie gole, niby spokój, a Sevilla przed końcem pierwszej połowy jeszcze łapie kontakt. Oby było jak z nami, czyli 2-2!

0

Dani "wrzutka" Alves - hejterzy. :)

0

Od spotkania z APOELEM chyba takiego autobusu nie było, ale w tym sezonie wyróżnia nas także gra ze stałych fragmentów, który akurat dziś załatwiłby mecz.

1

Halilović podobnie wygląda stylem do Messiego, ale ostatnia akcja łudząco podobna do naszego trio. i Halilović woli strzelać....

0

a macie może transmisje do meczu?

0

szczególnie, że często jeden asystował przy golu drugiego, w efekcie był 1 gol, a ty liczysz jako 2.. :)

6

Bravo bym przyznał MOtM! :)

0

Jeśli chodzi o kalendarium to dobrym prorokiem raczej dla nas nie jest...

3

Atletico: Ronaldo, gdzie się schowałeś? Szóste spotkanie Cię szukamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?