9

No i Pique wraca do gry :)))))))

0

@BoreekxD To fajny ferment

1

Za 35 letniego Lewandowskiego dają 45mln €, a za 31 letniego Griezmanna, który de facto w czasie transferu miał 30 (za którego zapłacili 130) biorą 25mln €.... My sprzedawać nie potrafimy... Po prostu.

1

@Zoker Nikt nie mówi, że to szczęśliwe małżeństwa... Brak rozwodu to często traumy w rodzinie większe niż rozwód.

4

Pierwszy dzień meczy reprezentacyjnych o pietruszkę i 4 zawodników Barcelony z kontuzjami XD człowiek się modli, żeby nikt tej kontuzji nie doznał, a okazuje się, że wypadają wszyscy XD

0

Liczby trochę przekłamują rzeczywistość - graliśmy z niezbyt wymagającymi przeciwnikami, a i tak często zagrożenie było większe niż powinno. Z Realem Sociedad mecz na styku do pewnego czasu. Bayern nas po prostu wypunktował.

Młoda krew nadchodzi - naprawdę podoba mi się postawienie w końcu na nowo pozyskanych graczy, którzy z miejsca decydują o sile i mocnych punktach zespołu. Ale nie popadajmy w huraoptymizm.

1

@PabloVEB Pojadą bez eliminacji, zajmą tereny innego Państwa, które się zakwalifikuje i cyk XD

10

I byłby kolejny Cucurella, Grimaldo czy inny Gomez, którego oddajemy za czapkę gruszek. Na szczęście postawili na niego i na razie bardzo fajnie się sprawdza.

18

Najważniejsze i najbardziej optymistyczne, że w końcu do takich meczy nie przystępuje się ze zwieszoną głową czekając na wyrok. Oby jeszcze udowodnili to na boisku. Chłopaki naprawdę wlali w nas wielką nadzieje!

0

Wybiera się może ktoś z Poznania jutro (na mecz) do Warszawy?

0

Za darmo niech go oddadzą :) byle zejść z pensji. A każdy mi mówi, że my tylko szrotu sprzedać nie potrafimy. 25mln to kompromitacja, nie ma wgl o czym gadać. Przypominam, Casemiro odszedł za ponad 70......

1

Wybiera się może ktoś z okolic Gorzowa Wielkopolskiego jutro do Warszawy?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wątpię, że Lewy w Lidze Mistrzów odpuści jakiś mecz. Dla niego to niesamowity prestiż. Następny po 5 dniach jest jeszcze mecz z Almerią, wiec tam raczej będą rotacje.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Jasne, śmieszą mnie ludzie jak wyżej piszący o cenach NAJNIŻSZYCH. Bo było coś OD 200zł to ktoś ma tyle zapłacić. Ja chciałem być po prostu możliwie najbliżej murawy w pierwszym rzędzie i kupiłem sobie za bramką w narożniku (fajne przeżycie myślę jak ktoś z Realu czy RB będzie egzekwował te rzuty rożne). Ale bilety na środek wahały się od około 500zł, później było jeszcze drożej. A jak wiemy... Ktoś kupił w ciemno, wiec mógł równie dobrze na tym stracić. Fajnie, że Liga Mistrzów zawita do Polski i ja też usłyszę hymn LM pierwszy raz. Powodzenia!!!

0

@okiemtypera_lucaxx95 To faktycznie, jeśli był to warunek konieczny to te na środkowych rzędach były dużo droższe.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież te bilety za 80zł lekko byś kupił XD

0

@Quarhodron Są imienne, mam dwa dla siebie i dziewczyny, ale jednak na ten nie może pójść. Dane możesz bez problemu zmienić za darmo w zarządzaniu biletem.

1

Do oceny bardzo dobrej brakuje tylko jeszcze umiejętności zarobienia na piłkarzach, których się pozbywamy. Cieszy, że zbudowaliśmy naprawdę świetną, młodą kadrę z ogromnym potencjałem!

0

Szuka ktoś biletu na mecz Ligi Mistrzów Shakhtar - Celtic? Mam jeden na sprzedaż.

2

Nawet gdybyśmy mieli taki mecz przegrać w Balde widać mega potencjał i dużo walorów potrzebnych w tych czasach bocznym obrońcom. Musi się ogrywać, a to zaprocentuje w przyszłości. Musimy zacząć stawiać na młodzież, bo szkoda patrzeć, jak kolejny Grimaldo, Cuccurella czy inny boczny obrońca, którego mieliśmy pod nosem robi karierę w innym klubie.

0

@Azi bronić sędziego w takiej sytuacji XD dostaje wycinek to się upewnia czy na całej szerokości na pewno nikogo nie było. To jest jego praca więc można a nawet trzeba wymagać, żeby wykonywał ją rzetelnie. Się święte krowy przyzwyczaiły, ze nie podejmują decyzji tylko czekają na VAR. Liniowy tez magicznie zapomniał dlaczego nie podniósł choragiewki? Nie mógł podpowiedzieć? Patologiczna sytuacja.

0

@kejdzi Ja nie zamierzam ujmować mu umiejętności, a tym bardziej wypowiadać słów, że jest za słaby. Wiadomo jak piłkarza różnie potrafią wyglądać u różnych trenerów i w różnych systemach. Po prostu doceniam, bardzo doceniam postawę, którą pokazał Bośniak. Zawsze po cichu, zawsze z szacunkiem i względem naprawdę brakujących w dzisiejszej piłce wartości.

38

A ja chciałbym tylko wspomnieć raz jeszcze Pjanicia, który odszedł w ciszy. I ta cisza bardzo go definiuje. Przychodził tutaj ze łzami w oczach spełniając swoje marzenie, nigdy nie otrzymał prawidłowej szansy i zaufania. A zawsze wykazywał się szacunkiem i poświeceniem. Zawsze cichy i bez szumu, pomimo trudności czy przeciwności. Dziękuje Miralem!

7

Uważam, że strasznie przykre z punktu widzenia Griezmanna jest to traktowanie ze strony Atletico. Pomijam już przesłanki, okoliczności i całą otoczkę, zwyczajnie po ludzku bardzo słabe traktowanie piłkarza.

0

@kacrat99 Odnośnie cyberbezpieczeństwa - pozdrawiam prosto z Xopero Software jedynej w Polsce marki oprogramowania do backupu :)

1

@kacrat99 Gratulacje! :) A z ciekawości, czym się zajmujesz?

2

Oceniam jako dobrze, głównie ze względu na fakt, że jednak powinniśmy potrafić uzyskiwać JAKIKOLWIEK przychód z zawodników typu Neto czy Puig. Przecież to są naprawdę solidni piłkarze, bądź co bądź taki Neto przychodził za fenomenalnego w tamtym czasie Cillesena z niewielką jak dla mnie różnicą 9mln€.

0

@Cule1234 20mln€ i nie musi nawet prosić.

0

@Bartek22 "A stan faktyczny jest taki, że Alba to najlepszy LO w historii Barcelony oraz jeden z najlepszych LO XXI wieku"

To jest właśnie synonim Amigosów (oczywiście nie popieram hejtu, a deprecjonuje zjawisko jakie przyjęło się na przestrzeni lat wystawianie wielu piłkarzy podstawowej 11 za "zasługi"). Alba oczywiście dalej jest dobrym piłkarzem, daje fajne liczby z przodu, ale w obronie na lepszego rywala nie dojeżdża - niestety. Nawet średnie kluby nie ukrywają, że grają na Albę bo widzą w nim słaby punkt i jego duże mankamenty. Pryzmat przeszłości powinien w końcu w Barcelonie nie mieć większego znaczenia.

0

Tak się kończą właśnie wypożyczenia w takim stylu. Albo sprzedawać, albo z opcją definitywnego kupna, a nie spełnianie jakiś dziwnych warunków. Jeśli go nie wykupią to mam nadzieję, że negocjacje z tym klubem zostaną zakończone definitywnie na wszystkich płaszczyznach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?