1

@PabloVEB Albo właśnie bardzo dobrze o tym pamięta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB Pytanie było zaś o całą Azję, a nie konkretnie o Koreę Południową

2

@Alanooo A może tak raz chociaż zremisować dwa mecze, wygrać jeden i nie oglądać się, nie analizować i nie liczyć na kogoś innego.....

0

@Medium Jedyny jest 2017, a nie z tego roku.

0

Niby człowiek wie, a jednak i tak nadzieje są xd

3

@bartas97 To chyba nawet nie angażowałeś jednego oka, skoro nie zauważyłeś 14 minut przerwy w grze XD

0

Tym legendarnym "zjednoczeniu bardziej, niż kiedykolwiek" powtarzanym od lat po każdym blamażu? Najważniejsze, że się wszystko wyjaśniło :) Lepiej późno niż wcale

3

@Janiama To prawda, choć tamci jadąc byli już znacząco doświadczeni, dajmy naszym młodym czas do następnego turnieju (nawet EURO za 2 lata) i wydaje mi się, że będą już naprawdę opierzonymi piłkarzami z doświadczeniem, które pozwoli im wejść level wyżej. Bo talent i potencjał są ogromne

4

@Janiama Oczywiście duma i ściskanie kciuków (u mnie jak zawsze Polska, Hiszpania i Argentyna) ale bez przesady, tamta paka była tak potężna, że tutaj nawet "odrobinę" byłoby przesadą

5

@Encore imagine: jesteś w zajebistym humorze, lecisz na mundial kibicować swojej reprezentacji, która ma jakiekolwiek szanse na końcowy trium w turnieju, śpiewasz sobie z kumplami na pokładzie samolotu i nagle obracasz się i twoją biesiadę nagrywa Kun Aguero XD

0

@MrPGG Przecież dawanie debiutu młodym graczom z La Masii to żadne odkrycie talentu tylko kwestia czasu, kiedy zacznie grać w pierwszej drużynie xd

0

@Cule1234 Umknęło mi podczas transmisji, co takiego pokazał Robert. Może ktoś wyjaśnić?

10

Na razie to na żadnej pozycji nie dajesz drużynie nic oprócz jednej bramki w presezonie z Realem Madryt. Także weź się do roboty i zapieprzaj, bo nikt nie płacił za Ciebie 60mln€ dla tej "R" na prezentacji.

Na razie jesteś cieńki jak siki pająka i na pewno nie ma w tym winy Xaviego (choć też ma swoje za uszami). Dembele czasem nie wychodzi nic, ale ma momenty, w których dryblingiem, podaniem czy strzałem potrafi coś zmienić, a ty na razie to się kopiesz po czole. Zarówno na prawym, jak i na lewym skrzydle.

0

@Toretto ajjj rozumiem :D ciekawe jak ten dodatek wpłynie na rynek i grę

0

@Transu96 Mi się teraz AL OWAIRAN spodobał na skrzydło, podobno spoko karta :D

0

@Toretto A nie chciałbyś wspomóc kolegi z La Rambli z wizją, że jednak nie odpalisz już tego trybu? :D

0

@Rust_Cohle Szukam dobrej duszczyki, która pomogłaby koledze z portalu w ulepszeniu składu, jeśli ma już nie odpalić trybu. Ale jeżeli tylko kasa wchodzi w grę to na pv możesz mi napisać, jak wygląda stan konta.

0

Ma ktoś może jakiś klub w FUT w Fifie 23 i znudziła mu się już gra? :)

16

Gość po prostu mentalnie nie dojeżdża, nie wiem z czego to wynika ale w reprezentacji wygląda bardzo dobrze, natomiast w karierze klubowej to piłkarz na maks. Olympique Lyon.

10

Barcelona i Machester United, niegdyś rywale w finałach Ligi Mistrzów, teraz pora na ciekawsze i bardziej prestiżowe rozgrywki!

0

Koniec kariery tak wielkiego piłkarza, jakim przez lata był Gerard Pique to z pewnością chwila wzniosła i warta dłuższego pochylenia się i oddania szacunku.

Jednak moment zachwiania jego wizerunku uważam całkowicie za jego winę i gwizdy, choć przykre symbolizują, że skaza na jego karierze się pojawiła. Nie przekreśla to jego dokonań, jego życie prywatne nie daje żadnego cienia na karierę sportową. Natomiast decyzje czysto-biznesowe, moment, w którym Griezmann dymał bez mydła Barcelonę i oświadczenie wydał dzięki firmie Pique, taśmy Rubialesa, irracjonalnie wysoka pensja trochę skłaniają mnie nad chwilą zastanowienia czy wszystko co robił Gerard było faktycznie skrojone pod ten jego pompowany przez lata wizerunek Pro-Barca.

0

@Dembouz1899 No faktycznie bo takie zaprzeczenia były potrzebne XD

0

@Anonymus0608 byłem pod narkozą, znieczulenie od pasa w dół nie zadziałało w moim przypadku. Także nie mam pojęcia

9

@Anonymus0608 Też to przechodziłem, szybkiego powrotu do zdrowia i trzymaj się!

0

@okiemtypera_lucaxx95 A co skłania cię do takiego typu oprócz ładnego kursu?

7

@Janiama Wszystko zależy od perspektywy z jakiej spojrzeć na konkretne wydarzenia. O ile w Mediolanie faktycznie - powinien być karny w 93 minucie i w tym czasie (o ile padłaby bramka z karnego) to ciężko byłoby stracić punkty. Natomiast któraś bramka lub karny w tak wczesnym etapie gry mógł spowodować zupełnie inną reakcję drużyny z Monachium (ale również naszą), więc ocena na podstawie błędu sędziego w takich okolicznościach jest średnia. Xavi znowu przegrał, za pierwszym razem w dobrym stylu, tym razem bez stylu, bez pomysłu i z nietrafionymi decyzjami kadrowymi. Sport nie jest zero jedynkowy i ocena tej sytuacji też taka nie jest.

Z jednej strony chcę wierzyć w projekt Xaviego i jakieś argumenty znajdę. Ale z drugiej strony jest wiele, moim zdaniem dużo więcej argumentów za tym, że Xavi to nie jest najlepsza osoba (mimo, że jestem zdania, że najważniejsza teraz jest stabilizacja i mocno wspieram i chciałbym, żeby Xavi odniósł tutaj sukces).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?