1

@Godlo No niestety, są czasem dziedziny, w których musimy kupić przysłowiowego „kota w worku”

1

@Arkon pozwalają na to sami twórcy, wiec gdyby chcieli temu przeciwdziałać to pewnie by to robili po adresach IP itp i myśle, ze to dobra opcja szczególnie w kwestii wielu opinii „za drogo” podzielenie się tymi kosztami trochę zmienia te wizje

1

@PatrychoO artyści tez śpiewają jak to nie kochają swoich fanów. A koncertów nie organizują za darmo w parku tylko na kilkudziesięcio tysięcznych stadionach z biletami kilka stów od jednego.
Za drogo? Nie idziesz

1

@Ostatnikrwawygang jeśli tak się brzydzisz to nie oglądaj :)

2

@Comfortable_ jakość jest dramatyczna, potwierdzam i bardzo mnie to tez boli, bo teoretycznie płacisz wymagasz a wyglada to trochę inaczej

1

@girlanda a co maja kapitalistyczne bajeczki do mojego pytania?

1

@prodigy najdroższa kawa na świecie to kawa z odchodów małpy, ludzie są w stanie niebotyczne pieniądze zapłacić za podroby, które w innych kulturach pewnie byłyby wyrzucone do kosza itp piłka jest dla każdego, wyjdź i pokop sobie na podwórku. Jeżeli chcesz zobaczyć piłkarzy opłacanych milionowymi kontraktami, niestety ale ktoś musi to napędzać

1

@pt9 o to to :) popieram bardzo. To, ze coś jest drogie, nie oznacza, ze można to ukraść. Poczekaj na promocje lub jakaś inna okazje a może akurat się uda

1

@maroon tak, ogólno dostępne strony pewnie jeszcze z linku na onecie przechodzisz do w pełni legalnego darmowego strumyka Manu - Barca. Wcale nie wyszukujesz tego umyślnie XD

1

@Mario96w nie korzystam z viaplay, najgorsza oferta jaka kiedykolwiek widziałem. Pierwszy mecz oglądałem u kumpla, z drugiego właśnie również wróciłem od niego :) lubię oglądać legalnie, ale nie przepłacam. Sam uważam to za drogie, w przypadkach viaplay mam o tyle łatwiej, ze nie ogladam premier league

1

@ptrx odbieranie telewizji niemieckiej mieszkając przy granicy to cwaniactwo, ale raczej to trochę w inna stronę. Tak myśle

1

@Botanik generalnie tak, natomiast z koncówki tak, czasem zdarzy mi się powiedzieć półprawdę ale to nie było tematem mojego pytania :)

1

@ptrx Tutaj wchodzi właśnie w grę prawo, które powinno zabraniać i przeciwdziałać takim sytuacjom - wyjść trochę w stronę klienta. Natomiast chodziło mi o sam precedens takiego publicznego korzystania z nielegalnych źródeł, wręcz dzieląc się nimi. Trochę to dla mnie słabe po prostu. Ale dzięki za równie słuszne uwagi i ciekawą dyskusje.

2

@pauletaa Szczerze miałbym satysfakcję, gdyby ludziom z takim podejściem nie płacili za ich pracę :) serio szczerze by mnie to cieszyło

3

@Faro Nie zaprzeczam, jeżeli nie stać mnie na jedzenie kawioru z jesiotra i nie mam z tego powodu żadnych stanów depresyjnych to po prostu go nie jem, a nie chodzę do supermarketu i go kradnę.

Drugą sprawą jest oferowanie, czy to telefonii komórkowych i brak gratyfikacji obecnych klientów na rzeczy pozyskania nowych. Czy właśnie rozdzielanie 5 różnych lig do 5 różnych dostawców. Ale jednak Cię to interesuje, chcesz to oglądać, ktoś musi w to zainwestować, ktoś musi tam pracować i zarabiać. A ty kradniesz, więc...

1

@ClassicRock W tych dużych molochach są również pracownicy, którzy na tym cierpią.

2

@Faro Ale takich cen nie ma, więc o czym my mówimy?

6

@ptrx Jeżeli jest to transmisja, która mnie interesuje to wsiadam w auto i jadę do PUBU, zamawiam w czasie trwania meczu dwie cole i wszyscy są zadowoleni :) bycie dumnym z piracenia to trochę absurd, porównaj to sobie do swojego zawodu i gdyby ktoś Ci nie płacił lub wykorzystywał Twoją pracę za darmo.

Oferty poszczególnych dostawców to inny temat, nie uważam, że wszystko po ich stronie też wygląda należycie.

1

@barca2004 To już wgl top XD to nie ludzie zabijają tylko amunicja XD

6

@Faro wszystko jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić. Jeżeli Cię nie stać to nie oglądaj.

2

@joloskyy To ktoś ma udostępnić tę możliwość za darmo, tak?

5

Jakie macie zdanie na temat piractwa w internecie czy nielegalnych streamów wydarzeń choćby sportowych?

Sam mam 4/5 subskrypcje do oglądania sportu/filmów/seriali i zawsze staram się oglądać wszystko z legalnego źródła. Może niepopularnie, ale bardzo surowo patrzę na oglądanie streamów i dla mnie to nic innego jak kradzież.

3

I jaką winę niby ponosi w tym Barcelona? Bo chyba nie kleję

9

@Kidd Ale gówno porównanie XD

0

Kolejne: X D

0

Only one reaction: X D

1

Ja tej sytuacji absolutnie nie potrafię zrozumieć, jeżeli chodzi o Albę to przecież od dawien dawna statystycznie jest to TOP pod względem liczb i tego, jak wygląda z przodu. To na te najważniejsze mecze nie dojeżdżał i był do bólu punktowany (w takich meczach jak 4-0 na Anfield).

Czym miał poprawić niby swoją pozycję? To że na słabiaków i średniaków jest rewelacyjny to każdy wie nie od dziś i nie w beznadziejnej postawie przeciwko ligowym ogórkom dopatrywało się powodów, aby opuścił drużynę, a nagle narracja się zmienia jakoś dziwnie.

Real z Carvajalem w składzie, który miał być objeżdżany w co drugiej akcji, radzi sobie z PSG (z Mbappe, Neymarem, Messim), odrabia starty, sięga po kolejną Ligę Mistrzów, a my z zawodnikami, którzy de facto wyglądają lepiej(?) zaliczamy kolejne kompromitacje.

9

@Emhyr Druga strona drabinki pokazuje jego odklejenie od rzeczywistości. On nie nic nie przewidział tylko w swoim szaleństwie miał trochę szczęścia, nic więcej... Na 8 miliardów ludzi na świecie kilku takich szaleńców się znajdzie.

0

@Transu96 "proszę was, jeśli nie macie nic wartościowego do napisania, jeśli chcecie tylko dać smieszkujacy komentarz, to proszę scrollujcie dalej a ten wątek po prostu olejcie"

Czego w tych słowach nie zrozumiałeś?

42

Oni się jeszcze nie nauczyli na błędach i dalej dyrektorskie stanowiska zajmują osoby o imionach "Josep Maria"?!?!??!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?