@Arkon pozwalają na to sami twórcy, wiec gdyby chcieli temu przeciwdziałać to pewnie by to robili po adresach IP itp i myśle, ze to dobra opcja szczególnie w kwestii wielu opinii „za drogo” podzielenie się tymi kosztami trochę zmienia te wizje
@PatrychoO artyści tez śpiewają jak to nie kochają swoich fanów. A koncertów nie organizują za darmo w parku tylko na kilkudziesięcio tysięcznych stadionach z biletami kilka stów od jednego. Za drogo? Nie idziesz
@prodigy najdroższa kawa na świecie to kawa z odchodów małpy, ludzie są w stanie niebotyczne pieniądze zapłacić za podroby, które w innych kulturach pewnie byłyby wyrzucone do kosza itp piłka jest dla każdego, wyjdź i pokop sobie na podwórku. Jeżeli chcesz zobaczyć piłkarzy opłacanych milionowymi kontraktami, niestety ale ktoś musi to napędzać
@pt9 o to to :) popieram bardzo. To, ze coś jest drogie, nie oznacza, ze można to ukraść. Poczekaj na promocje lub jakaś inna okazje a może akurat się uda
@maroon tak, ogólno dostępne strony pewnie jeszcze z linku na onecie przechodzisz do w pełni legalnego darmowego strumyka Manu - Barca. Wcale nie wyszukujesz tego umyślnie XD
@Mario96w nie korzystam z viaplay, najgorsza oferta jaka kiedykolwiek widziałem. Pierwszy mecz oglądałem u kumpla, z drugiego właśnie również wróciłem od niego :) lubię oglądać legalnie, ale nie przepłacam. Sam uważam to za drogie, w przypadkach viaplay mam o tyle łatwiej, ze nie ogladam premier league
@ptrx Tutaj wchodzi właśnie w grę prawo, które powinno zabraniać i przeciwdziałać takim sytuacjom - wyjść trochę w stronę klienta. Natomiast chodziło mi o sam precedens takiego publicznego korzystania z nielegalnych źródeł, wręcz dzieląc się nimi. Trochę to dla mnie słabe po prostu. Ale dzięki za równie słuszne uwagi i ciekawą dyskusje.
@Faro Nie zaprzeczam, jeżeli nie stać mnie na jedzenie kawioru z jesiotra i nie mam z tego powodu żadnych stanów depresyjnych to po prostu go nie jem, a nie chodzę do supermarketu i go kradnę.
Drugą sprawą jest oferowanie, czy to telefonii komórkowych i brak gratyfikacji obecnych klientów na rzeczy pozyskania nowych. Czy właśnie rozdzielanie 5 różnych lig do 5 różnych dostawców. Ale jednak Cię to interesuje, chcesz to oglądać, ktoś musi w to zainwestować, ktoś musi tam pracować i zarabiać. A ty kradniesz, więc...
@ptrx Jeżeli jest to transmisja, która mnie interesuje to wsiadam w auto i jadę do PUBU, zamawiam w czasie trwania meczu dwie cole i wszyscy są zadowoleni :) bycie dumnym z piracenia to trochę absurd, porównaj to sobie do swojego zawodu i gdyby ktoś Ci nie płacił lub wykorzystywał Twoją pracę za darmo.
Oferty poszczególnych dostawców to inny temat, nie uważam, że wszystko po ich stronie też wygląda należycie.
Jakie macie zdanie na temat piractwa w internecie czy nielegalnych streamów wydarzeń choćby sportowych?
Sam mam 4/5 subskrypcje do oglądania sportu/filmów/seriali i zawsze staram się oglądać wszystko z legalnego źródła. Może niepopularnie, ale bardzo surowo patrzę na oglądanie streamów i dla mnie to nic innego jak kradzież.
Ja tej sytuacji absolutnie nie potrafię zrozumieć, jeżeli chodzi o Albę to przecież od dawien dawna statystycznie jest to TOP pod względem liczb i tego, jak wygląda z przodu. To na te najważniejsze mecze nie dojeżdżał i był do bólu punktowany (w takich meczach jak 4-0 na Anfield).
Czym miał poprawić niby swoją pozycję? To że na słabiaków i średniaków jest rewelacyjny to każdy wie nie od dziś i nie w beznadziejnej postawie przeciwko ligowym ogórkom dopatrywało się powodów, aby opuścił drużynę, a nagle narracja się zmienia jakoś dziwnie.
Real z Carvajalem w składzie, który miał być objeżdżany w co drugiej akcji, radzi sobie z PSG (z Mbappe, Neymarem, Messim), odrabia starty, sięga po kolejną Ligę Mistrzów, a my z zawodnikami, którzy de facto wyglądają lepiej(?) zaliczamy kolejne kompromitacje.
@Emhyr Druga strona drabinki pokazuje jego odklejenie od rzeczywistości. On nie nic nie przewidział tylko w swoim szaleństwie miał trochę szczęścia, nic więcej... Na 8 miliardów ludzi na świecie kilku takich szaleńców się znajdzie.
@Transu96 "proszę was, jeśli nie macie nic wartościowego do napisania, jeśli chcecie tylko dać smieszkujacy komentarz, to proszę scrollujcie dalej a ten wątek po prostu olejcie"
1
@Godlo No niestety, są czasem dziedziny, w których musimy kupić przysłowiowego „kota w worku”
1
@Arkon pozwalają na to sami twórcy, wiec gdyby chcieli temu przeciwdziałać to pewnie by to robili po adresach IP itp i myśle, ze to dobra opcja szczególnie w kwestii wielu opinii „za drogo” podzielenie się tymi kosztami trochę zmienia te wizje
1
@PatrychoO artyści tez śpiewają jak to nie kochają swoich fanów. A koncertów nie organizują za darmo w parku tylko na kilkudziesięcio tysięcznych stadionach z biletami kilka stów od jednego.
Za drogo? Nie idziesz
1
@Ostatnikrwawygang jeśli tak się brzydzisz to nie oglądaj :)
2
@Comfortable_ jakość jest dramatyczna, potwierdzam i bardzo mnie to tez boli, bo teoretycznie płacisz wymagasz a wyglada to trochę inaczej
1
@girlanda a co maja kapitalistyczne bajeczki do mojego pytania?
1
@prodigy najdroższa kawa na świecie to kawa z odchodów małpy, ludzie są w stanie niebotyczne pieniądze zapłacić za podroby, które w innych kulturach pewnie byłyby wyrzucone do kosza itp piłka jest dla każdego, wyjdź i pokop sobie na podwórku. Jeżeli chcesz zobaczyć piłkarzy opłacanych milionowymi kontraktami, niestety ale ktoś musi to napędzać
1
@pt9 o to to :) popieram bardzo. To, ze coś jest drogie, nie oznacza, ze można to ukraść. Poczekaj na promocje lub jakaś inna okazje a może akurat się uda
1
@maroon tak, ogólno dostępne strony pewnie jeszcze z linku na onecie przechodzisz do w pełni legalnego darmowego strumyka Manu - Barca. Wcale nie wyszukujesz tego umyślnie XD
1
@Mario96w nie korzystam z viaplay, najgorsza oferta jaka kiedykolwiek widziałem. Pierwszy mecz oglądałem u kumpla, z drugiego właśnie również wróciłem od niego :) lubię oglądać legalnie, ale nie przepłacam. Sam uważam to za drogie, w przypadkach viaplay mam o tyle łatwiej, ze nie ogladam premier league
1
@ptrx odbieranie telewizji niemieckiej mieszkając przy granicy to cwaniactwo, ale raczej to trochę w inna stronę. Tak myśle
1
@Botanik generalnie tak, natomiast z koncówki tak, czasem zdarzy mi się powiedzieć półprawdę ale to nie było tematem mojego pytania :)
1
@ptrx Tutaj wchodzi właśnie w grę prawo, które powinno zabraniać i przeciwdziałać takim sytuacjom - wyjść trochę w stronę klienta. Natomiast chodziło mi o sam precedens takiego publicznego korzystania z nielegalnych źródeł, wręcz dzieląc się nimi. Trochę to dla mnie słabe po prostu. Ale dzięki za równie słuszne uwagi i ciekawą dyskusje.
2
@pauletaa Szczerze miałbym satysfakcję, gdyby ludziom z takim podejściem nie płacili za ich pracę :) serio szczerze by mnie to cieszyło
3
@Faro Nie zaprzeczam, jeżeli nie stać mnie na jedzenie kawioru z jesiotra i nie mam z tego powodu żadnych stanów depresyjnych to po prostu go nie jem, a nie chodzę do supermarketu i go kradnę.
Drugą sprawą jest oferowanie, czy to telefonii komórkowych i brak gratyfikacji obecnych klientów na rzeczy pozyskania nowych. Czy właśnie rozdzielanie 5 różnych lig do 5 różnych dostawców. Ale jednak Cię to interesuje, chcesz to oglądać, ktoś musi w to zainwestować, ktoś musi tam pracować i zarabiać. A ty kradniesz, więc...
1
@ClassicRock W tych dużych molochach są również pracownicy, którzy na tym cierpią.
2
@Faro Ale takich cen nie ma, więc o czym my mówimy?
6
@ptrx Jeżeli jest to transmisja, która mnie interesuje to wsiadam w auto i jadę do PUBU, zamawiam w czasie trwania meczu dwie cole i wszyscy są zadowoleni :) bycie dumnym z piracenia to trochę absurd, porównaj to sobie do swojego zawodu i gdyby ktoś Ci nie płacił lub wykorzystywał Twoją pracę za darmo.
Oferty poszczególnych dostawców to inny temat, nie uważam, że wszystko po ich stronie też wygląda należycie.
1
@barca2004 To już wgl top XD to nie ludzie zabijają tylko amunicja XD
6
@Faro wszystko jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić. Jeżeli Cię nie stać to nie oglądaj.
2
@joloskyy To ktoś ma udostępnić tę możliwość za darmo, tak?
5
Jakie macie zdanie na temat piractwa w internecie czy nielegalnych streamów wydarzeń choćby sportowych?
Sam mam 4/5 subskrypcje do oglądania sportu/filmów/seriali i zawsze staram się oglądać wszystko z legalnego źródła. Może niepopularnie, ale bardzo surowo patrzę na oglądanie streamów i dla mnie to nic innego jak kradzież.
3
I jaką winę niby ponosi w tym Barcelona? Bo chyba nie kleję
9
@Kidd Ale gówno porównanie XD
0
Kolejne: X D
0
Only one reaction: X D
1
Ja tej sytuacji absolutnie nie potrafię zrozumieć, jeżeli chodzi o Albę to przecież od dawien dawna statystycznie jest to TOP pod względem liczb i tego, jak wygląda z przodu. To na te najważniejsze mecze nie dojeżdżał i był do bólu punktowany (w takich meczach jak 4-0 na Anfield).
Czym miał poprawić niby swoją pozycję? To że na słabiaków i średniaków jest rewelacyjny to każdy wie nie od dziś i nie w beznadziejnej postawie przeciwko ligowym ogórkom dopatrywało się powodów, aby opuścił drużynę, a nagle narracja się zmienia jakoś dziwnie.
Real z Carvajalem w składzie, który miał być objeżdżany w co drugiej akcji, radzi sobie z PSG (z Mbappe, Neymarem, Messim), odrabia starty, sięga po kolejną Ligę Mistrzów, a my z zawodnikami, którzy de facto wyglądają lepiej(?) zaliczamy kolejne kompromitacje.
9
@Emhyr Druga strona drabinki pokazuje jego odklejenie od rzeczywistości. On nie nic nie przewidział tylko w swoim szaleństwie miał trochę szczęścia, nic więcej... Na 8 miliardów ludzi na świecie kilku takich szaleńców się znajdzie.
0
@Transu96 "proszę was, jeśli nie macie nic wartościowego do napisania, jeśli chcecie tylko dać smieszkujacy komentarz, to proszę scrollujcie dalej a ten wątek po prostu olejcie"
Czego w tych słowach nie zrozumiałeś?
42
Oni się jeszcze nie nauczyli na błędach i dalej dyrektorskie stanowiska zajmują osoby o imionach "Josep Maria"?!?!??!